BohušdK

Tom Hardy snad ještě drsnější než v posledním batmanovi a to se mi líbí. Ale mírnou vadou na kráse byl právě "nesmrtelný " Tom Hardy,ale tak přece oni bratři Bondurantovi nesmrtelní jsou že :D :D Nenudil jsem se. Skvělý snímek ()

g3rtrud

6/10. Čakal som že to bude lepšie. Príbeh ma nezaujal, bolo to trochu nudné. Zato skvelá bola záverečná prestrelka a zmena najmladšieho brata Jacka. ()

Dextwer

Už jsem si říkal, že rok 2012 byl velmi slabý na kvalitní snímky a že těch pár, co snesou náročnější měřítko, to bohužel nezachrání. Ale tohle je opravdu takový skrytý drakokam, který je příjemným náhledem na skutečný příběh bratrů Bondurantů. Nechybí tomu příběh, napětí ani správně zvolené herecké obsazení. ▐ Zajímavosti: * Forrest Bondurant měl být o něco štíhlejší, ale jeho představitel Tom Hardy musel během natáčení filmu Temný rytíř povstal (2012), který byl uveden ve stejném roce, nabrat svalovou hmotu* Film je inspirován skutečným příběhem o bratrech Bondurantových. Je natočen na motivy novely „The Wettest Country in the World", kterou napsal Matt Bondurant, vnuk jednoho ze zmiňovaných bratrů * Ačkoli Shia LaBeouf, Jason Clarke a Tom Hardy hrají bratry, každý z nich se narodil v jiné zemi. LaBeouf je ze Spojených států, Clarke z Austrálie a Hardy z Velké Británie. ▐ Moje hodnocení: 80%▐ ()

zuzza11

Mínus jedna hvězda za tu rezku a stupiditu toho mladého fakana... jinak luxus... Hardy umí a umí a ještě bude umět :D A guy? Ten když chce tak umí být mega slizoun... brrr ()

shedlo

Pearce přehnaný, Hardyho mručení otravné, podivně rychlý happy end a celkově žádná velká sláva. Alespoň na Jessicu Chastain se pěkně koukalo. ()

rasto87

Konečne Nám niekto ponúkol vec na ktorej si divák zgustne a zalahodí. Bravó pre Hardyho a taktiež LaBeoufa, ponúkli ste mi ozajstnú true story. ()

situs

Ačkoliv by jistě šel filmu vytknout slabší příběh - v podstatě se jedná o slepenec často používaných scénáristických dobových šablon, nejedná se v tomto případě o vyloženou slabost. Film ve své působivosti stojí především na dokonale atmosféricky a herecky podaných jednotlivých scénách, takže se spíše řadí k "zážitkovým" filmům typu Američan či Driver. ()

Efreeti

Hodně ale opravdu hodně ponurý noir-redneck triller z časů prohibice. Tom Hardy tady hraje ještě vetšího drsňáka než byl jako Bane v Batmanovi. Mia Wasikowska se v poslední době pěkně zaškatulkovala jako postava historických dramat. Tady už hraje asi počtvrté skoro stejnou postavu :) ()

pafka

Mam rad filmy podle skutecnych udalosti, protoze se vzdy divim, jaky to pribeh zivot napsal. Tenhle film je ale vyjimkou, protoze ten pribeh neni ani silny, ani moc bohaty, je "jenom" prijemny a je zfilmovan tak, ze se nenudite. Tom Hardy je dost nevyuzity, protoze po prvni tretine filmu na platne temer odumre a ostatni herci zase az tak nemaji moc co hrat. Film neurazi, ale do pameti se nevryje. Skoda, protoze z obdobi prohibice v USA by se dalo vyzdimat daleko vic. ()

gotham

Westerny dneska nikdo moc netočí, a je to škoda, stejně jako 3:10 vlak do Yumy i Země bez zákona je rozhodně oživením současné filmografie. Přesto ne všechno se povedlo, zejména obsazení Shii je přinejmenším diskutabilní. Dočetl jsem se, že na jeho roli byl zvažován i Gosling, a to by byla dle mě lepší volba. Tom Hardy byl excelentní, stejně tak Pearce, Oldman zde bohužel prakticky nebyl vidět. A ten konec mi přišel úplně zbytečný, myslím ten s tím zápalem plic. 80% ()

CrazymanM

Další moje setkání s dvojicí Hillcoat/Cave a opět výborný film!Výborný scénář,skvělé obsazení,podmanivá hudba,těším se na další dílko,vy kluci australští!!! ()

iamx_

Skvely namet, skvele zpracovane, skvele prostredi a skvely hudebni dobrovod. A Tom Hardy je zde fantastickej, stava se z nej herec prvniho kalibru. ()

BenchPress

Dal bych čtyři, ale za skvělé herce a slušný scénář, který se sice v jednu chvíli dá označit za nepříliš promyšlený, přesto ucházející přeci jen dám plný počet. 5/5. ()

calculus

Neurazí, nenadchne. Nechytlo mě to. Dlouho to jen jaksi bublalo, jako v bečce s kvasem, a nakonec... Pít se to sice dalo, ale také se tím dají stejně dobře natřít kolena:-) Vážně, nebýt Guy Pearce v roli prevítského zástupce šerifa, tak si na bratry Bonduranty zítra ani nevzpomenu. ()

Leeroy3167

Najlepší film z čias prohibície za niekoľko posledných rokov. Tam, kde nudili Depp a Mann a ich Verejní nepriatelia, tam uspel Hardy a Hillcoat. Je to minimalistické, vizuálne nijak zvlášť zaujímavé. Ale podarilo sa tu veľmi jednoduchú zápletku dostať do 100 minútového filmu bez toho, aby nejak zvlášť nudil. Shia už nieje decko hrajúce sa s robotmi, Guy Pearce je záporák ako hrom, Gary Oldman zlyháva len v tom, že je málo na pľaci, a Tom Hardy je neskutočne cool a opäť to zvládol s jedným výrazom v ksichte, aj keď tentokrát bez masky. Pôvodne som síce chcel dať tri hviezdy... ale pohľad na pripitého Foresta tancujúceho pri jazere ma donútil prihodiť. Hardy rullez... ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Nejblonďatější sexbomba z padesátých let má momentálně víc pozornosti než řada jejích současných kolegyň. V Mém týdnu s Marilyn dostala tvář Michelle Williams (Prokletý ostrov, Blue Valentine),… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)