StinkingPooh

Na tenhle film jsem byl hodně natěšenej. Možná o to víc jsem pak byl zklamán. Příběh neodsýpal tak jak jsem čekal, akce na můj vkus taky málo (a když už nějaká byla, tak značně přehnaná-viz závěrečná "přestřelka"..), z postav nebyla žádná, která by mě vyloženě nadchla. Spíš naopak mě namíchnul LaBeouf a jeho tradičně přiblblý výraz-možná, že to byl právě on, kdo mi zkazil celý film. Ani Hardy s jeho jedním (nakvašeným) výrazem příliš nenadchnul. Není to úplně špatné, ale něco tomu chybí. Prostě jsem čekal kultovní gangsterku a té se mi nedostalo. 3,5/5 ()

spacowa

Parádní gangsterka z 20. let!! Tom Hardy, Gary Oldman, Jessica Chastain, trocha vtipu, hodně násilí a odpornej a slizkej záporák! Navíc krásná americká angličtina z dob žvýkacího tabáku, kterou jsem si tady opravdu užila! Ano a ještě jednou ANO! :) 90% ()

JaneElliot

Nádherná hudba, nádherní špinaví hoši. Burani z venkova, tvrdí jak kámen, ruce jako lopaty, ale přesto se srdcem, hihi, ...vynikající herecké výkony, echtovně slizský a po zásluze potrestaný záporák a na závěr happyend. Parodie sama na sebe, plný počet, nadšení. ()

laurence

Plno-krevná řežba s výbornými charaktery postav, stylovým prostředím i chytlavou muzikou. Možná jen scénář měl být překvapivější. ()

RomaS

Naturalisticky laděná vidlácká gangsterka. Typově bych ji však vsadil spíše do westernu, něco jako Wyatt Earp, kde podobně bráchové spoléhali jeden na druhého. Tady je ovšem hlavní antihrdina nejslabším článkem, což byl vcelku netradiční pohled, kdy se nejmladší a nezkušený fracek snaží dostat ze stínu svých bratrů. Z tohoto pohledu bych ale hodnotil jako jediné mínus. Z opačné strany viděno jako výbornou pocitovku s dokonalým záporákem. ()

lukas11the

Vynikající film, podle mě hezky vykresluje dobu prohibice v USA na venkově. Akční záležitost, s vtipnými hláškami a skvělím hereckým obsazením. Ještě za zmínku stojí i soundtrack, který stojí za to. ()

lomikarus

Přímočará brutální gangsterka, kde sledujeme kriminálníky z počátku distribučního článku pašování whisky v době prohibice. Skvěle zahrané, jen Guy Pearse balancuje na hraně přehrávání se svým archetypálním zloduchem. ()

kverula

Zpracování snímku do roztrhání těla. Doslova. Kruťárna amerických 30. let z období prohibice alkoholu plna násilí, krve, nenávisti a korupce. Na takovýhle krvák jsem nebyla připravena, místy jsem musela přetáčet - na Cvrčkovo poslední ukřižování už byly moje nervy napjaté jak šle po dědečkovi. Potěšila mě role Toma Hardyho á la Drsný Harry (neskutečně sexy - škoda, že postelová scéna nenabídla víc) a jakjinak než brilantní výkon Guye Pearce v roli toho nejúlisnějšího záporáka, jakého si jen dovedete představit. ()

pcarogers

Pro mě velmi nepříjemný film. Výborná kamera, silné scenérie, nejtvrdší Bondurant brilantní postava, ok, ok, ok, určitě skvělý film pro každého filmového kritika. Jenže já potřebuji příběh, já potřebuji nějaký dějový vývoj, který na konci vyvrcholí a zatáhne oponu s velkou slávou, já potřebuji nějaké to dráma a nějakou tu zábavu. Nejtristnější je vývoj postav - nula. V tomhle snímku se karty rozdají na začátku a hraje se s nimi úplně stejně až do konce. Výborná historická freska z období prohibice, která se během půlhodiny rozjede na padesátku a dohrkotá s tím až do konce. Pro mě málo. ()

Jack_F.

Není to špatný film, ale je to zatraceně divný film. Skoro jako by to točil Burton na drogách. Místo akční gangsterky dostanete zvláštní příběh tří retardovaných bratrů(jeden z nich je extra debil a loser, viď LaBlafe), jednoho slizkého gáje pírse, spoustu wtf momentů, záběrů do blba a některé dialogy jako z říše Nadace Duha. Napadá mě jen, že jsem snad divnější film o době za prohibice neviděl. PS: Co tady hulíte, že to má 81%? PPS: Proč kurva Hardy nechtěl píchat...a ta děvka mu musela mu do pelechu přímo násilím skočit? To byl ten skutečný Bondurant tak retardovaný, nebo prostě gay? ()

david666

Kvalitní gangsterka v intencích toho nejlepšího amerického stylu. Trojice Hardy, LaBeouf a Chastain předvádí solidní práci. /plně jsem se viděl v 30-tých letech min. století. ()

AlenkaAja

Jsem VELKÝ fanda Toma H. takže musím dát plný počet!!Ale jinak super film ,doslova mě dostal!!Samozřejmě u mě opět orig. znění!! ()

benqsiemens

Řekl bych hlavně, že to byla etuda na Pearcova zmrda a byla skutečně povedená. Guy tady byl fakt zasranej gay, prostě se mu v této roli vedlo dokonale. Celkově poutavej a svižnej děj a Jessica Chastain, krásná paní. Krom toho dle mě divnýho konce a nejmladšího bratra blba super. ()

Hookins86

Nebyla to zas až taková pecka, jak jsem čekal. Pár lidí tu psalo, že tohle je lepší než veřejní nepřátelé. Podlě mě jsou právě naopak lepší VN. Tenhle film jen ctí to, že je stavěn na základech pravdy. Ps: Tom Hardy je borec... ()

pan_ponozka

Nemastné, neslané, bez nápadu nafouklé Nic. Postavit film na charisma Toma H. z předchozích filmů je pitomost. Proč producenti schválili LaBeoufa nechápu. To je takovej klouček, co se má schovávat za sukni Megan Fox a ne si hrát s železem. Kdepak, tohle nebyla správná volba. 4/10 ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Nejblonďatější sexbomba z padesátých let má momentálně víc pozornosti než řada jejích současných kolegyň. V Mém týdnu s Marilyn dostala tvář Michelle Williams (Prokletý ostrov, Blue Valentine),… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)