Tento deň nebol pre Portera (Mel Gibson)  veľmi šťastný. Najprv sa mu síce podarilo ukradnúť slušný balík peňazí, ktorý by vystačil na doživotnú dovolenku na pláži s vínom a ženami. Potom sa mu však situácia vymkla z rúk. Po šialenej naháňačke s políciou si zničil auto, tesne za mexickou hranicou ho zadržali úrady a nakoniec sa ocitol v drsnom a nebezpečnom mexickom väzení El Pueblito. Vo svete extrémneho násilia, korupcie a promiskuity však stretne malého chlapca (Kevin Hernandez), ktorý ho naučí, ako tu môže prežiť. A vďaka nemu nielen prežije, ale sa zoznámi aj s jeho krásnou mamou. Chvíle pokoja však definitívne ukončí nebezpečný zločinecký gang. Prišiel si totiž po peniaze, ktoré mu Porter ukradol... (TV JOJ)

misiacik

Mel sa po ubičovaní Pána, pobehovaní pred kamerou s plyšovým bobrom na ruke, priblblej Hrane a iných hovadinách vracia v milom a v jeho podaní mne blízkom prestrojení za drsného bývaleho odstrelovača ktorý každému ukáže svoj ohon i jedno varle k tomu a za pár dolarú navíc i druhé. Sympatické prostredie a nesympatický ľudia okolo spôsobili môj záujem a dopozeral som to takmer jediným dychom a jediným pivom v ruke. Nefiltrovaný Staroprameň má niečo do seba, veď zmena je život, povedal si Mel a narazil si Mexikánku s pochybnou minulosťou a kruhy nie v obilí, ale tentokrát pod očnýma bulváma a jej neplnoletého syna ktorý má zdravé ňadra, teda játra. ()

Milan-K

Příjemné tři hvězdy jsem dal jen v případě, že už se nebudeme dále bavit o pokračování Odplaty. Melovi prostě tyhle drsňáci sedí! ()

Ibra

Kvalitne strávený čas za pc. Gibson to proste vie a nebojí sa to ukázať. Výborné hlášky, fajn príbeh a je to. Čím to je, že skoro každý film, čo sa snaží byť akčný sa s Gibsonom stáva aj komédiou? ()

PStasek

Mel je prostě Mel a jeho bouchačka je proklatě nízko. S nikym se nesere, občas se nasere a na někoho se i vysere. Promiňte mi ty fekálie, ale takový mechiko vězení, to je opravdu velká sračka a Mel i v tom plave, jako by byl v bazenu v Hiltóónu. Skvěle zahraná postava a režie taky dobrá. Film má spád, začátek se trošičinku táhne, než to nabere grády, ale vůbec nenudí a to je důležitý. ()

exhibit33

Nebylo to zlý,čekal sem trochu víc něco jako Odplata.Však to se nekonalo,přesto se na to dalo koukat a Gibson ukazuje že i v důchodovém věku nepatří do domova důchodců. ()

Montmorency

Vítejte v mexickém vězení!....Jinak trochu bitky, trochu střílení, pár mafiánských blbců, kterým Mel někde z telefonní budky nabulíkuje, že je Clint Eastwood...nevím, jako co to mělo fungovat - sarkastická legrace nebo akčňák nebo drama ?? Ať už to je jakkoliv, mě to nebavilo.... ()

lamex

Gibson sa opäť vracia v podobe zločinca, ktorý nakoniec bojuje proti zlu, ale na mexický spôsob. Spracovaníe snímkov a väzenské prostredie dodáva filmu originalitu. Korupcia u policajtov naznačuje už od začiatku , že sa to bude točiť okolo peňazí. Aj keď námet je už obohratý , stále je sa načo pozrieť, preto by som to ohodnotil 6/10. ()

dada.zak

Tohle fakt zavání volným pokračováním Odplaty. Plno expertů mě za těch pět hvězdiček bude smažit v pekle, ale trhněte si. Mě to bavilo a film má hlavně pobavit. A plnej počet dávám jen filmům, který si rád pustím znova. ()

Krastom

Příběh se netočil jenom kolem peněz, ale také kolem chlapce, který pobýval ve vězení, jako dárce orgánů pro mafiánského Bosse a to se mi líbilo. Mám rád filmy z vězeňského prostředí a tato věznice mi připomínala Sonu ze třetí série Útěku z Vězení. Mel Gibson sice nebyl chytrý, jako Michael v Útěku, ale kreativní rozhodně byl a nenudil jsem se. Určitě se na tento film ještě někdy podívám. ()

mariquel

Ačkoliv jsem to nečekala, film se mi líbil. Připadal mi vtipný, akční a takový oddechový. Fanoušci Gibsona by možná očekávali víc, ale normálního diváka to uspokojí. Navíc, má tento film naprosto upřímný trailer, což je v dnešní době vzácnost :D ()

clep

Film, který od úvodu chytne drajf a skončí až se závěrečným splněným snem. Kombinace tolika žánrů dopadla na výbornou, a jestli se to někomu nelíbí, ať mi pr... políbí, protože u tohoto filmu se pokaždé skvěle bavím. Spousta hlášek, absurdních situací, přestřelek, vypjatých scén, vtipných a krvavých momentů, imitace Clinta Eastwooda a ten závěr, mlask. Mel Gibson jak jsme ho měli, máme, a pevně doufám, že i budeme mít rádi, ne-li milovat, s cigárem v hubě a s hustou hláškou na rtech. Sem s dalším takovým kouskem! ()

PORTER44

Povedený Gibson v mexickém vězení ve kterém se neuvěřitelně zabydlí a nakonec se všemi vyjebe jako v Odplatě.Výborné herecké výkony ,počínaje malým společníkem Gibsona a konče padouchem P.Stormarem.Scéna -Gibson vydávající se za Eastwooda byla vtipná ale vtipných scén tam bylo dostatek. ()

mdf

Poctivý akčňák z prostředí mexického vězení, pro mě super návrat, takových filmů by s ním mohlo být daleko víc. ()

PRASÁK

Tenhle film vás hned v úvodu vezme hezky rychle pod krk, když jste vod prvních sekund vtaženi do šílený automobilový honičky v prachu kdesi na hranici USA a Mexika. To americký policejní vozy pronásledují káru, v níž jsou v maskách klaunů voba pachatelé (jedním z nich je hlavní hrdina filmu Mel Gibson) s velkým balíkem peněz. A jak to celý dál dopadne? To se musíte na tenhle kriminální thriller kouknout sami. Natočil jej americkej režisér a scénárista Adrian Grunberg (tohle je jeho první celovečerní snímek). ()

stuj

Rádoby pokračování Odplaty, ale trochu slabší. I zde hrdinovi vše vychází, ale už to nemá tu dobrou atmosféru jako v "jedničce". Takže celkem průměrný akčňák. ()

Gibson hláškuje a střílí Rusy

Gibson hláškuje a střílí Rusy

29.01.2010

Jde samozřejmě o mediální masáž před dnešní světovou premiérou thrilleru Na hraně temnoty, ale stejně je to nejlepší filmová novinka za posledních několik... (dosaďte dle libosti). Mel Gibson po… (viac)

Gibson a Mad Max? Že by přece?

Gibson a Mad Max? Že by přece?

04.01.2010

Jen klid, neradujte se předčasně. Jistá indicie tady ale je. Gibsonova společnost Icon Entertainment totiž podepsala smlouvu o spoluprodukování sequelu (prequelu? restartu?) zaprášené… (viac)