Interpol: Live Eurockeennes

všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
USA, 2005

Utero

Ikdyž měl klávesák hned v první Next Exit menší technické problémy, je toto vystoupení snad nejlepší koncert Interpol, co jsem zatím viděl. ()

Bebacek

Jednoznačně nejlepší koncertní záznam Interpol. Kdo by si nechtěl Paula Bankse pro jeho odzbrojující barvu hlasu, obrovské charisma a soustředěnou zahloubanost vystavit doma na poličce a pokaždé, když by kolem něho prošel, neodolal by nutkání pohladit ho po tváři? Když si v půlce zapálí cigáro a zapíchne si ho do hlavy kytary, člověk je na vrcholu blaha. ()

swed

Sugestivní koncert, ve kterém není místo ani čas na oddych, představuje kapelu v plné síle. Interpol střídá dynamické skladby (Say Hello To The Angels) s těmi zadumanějšími (Leif Erikson), ve kterých je dostatek prostoru pro vyniknutí Banksova osobitého projevu i představení celé skupiny jako perfektně sehraného celku. Není co řešit, jasných 10/10 ()

Splasher

Přestože Interpolu sluší klubová scéna daleko víc než obří festivaly, tento koncert se opravdu povedl. Paul byl zase jednou za čas ve slušné pěvecké formě a dokonce i PDA zde zní PDA-ejácky (čestná výjimka z let 2004-2005). Je mi jasné, že v Čechách se takové atmosféry nikdy nedočkám, ale alespoň ten samotnej Interpol by sem už mohl dorazit. ()