Sting: Koncert v katedrále

(koncert)
  • Česko Sting: A Winter’s Night (viac)
Hudobný
Veľká Británia, 2009, 90 min (Alternatívna 52 min)

Réžia:

Jim Gable

Sting

If On A Winter's Night je název nejnovějšího hudebního projektu celebrity Gordona Matthewa Thomase Sumnera, jehož zná celý svět pod uměleckým jménem Sting. Záznam zářijového koncertu z monumentální katedrály v Durhamu v severní Anglii je představením projektu, který vznikal na přelomu let 2008 a 2009 ve Stingově venkovském sídle v Itálii. Sting se v něm snaží zachytit náladu zasněžené zimní krajiny skrze kolekci lidových písní, vánočních koled i upravených skladeb vážné hudby. Hudebními partnery mu jsou Dominic Miller, Bijan Chemirani, Daniel Hope, Edin Karamazov, Ibrahim Maalouf, Mary Macmaster, Vincent Segal, Julian Sutton, Kathryn Tickell a soubor Stile Antico. (oficiálny text distribútora)

karlee

Nejlepší pořad z celé letošní vánočně novoroční nabídky. A to Stinga nijak zvlášť neposlouchám, nemám od něj (potažmo od The Police) jediné CD. Ale na toto by se měly podívat všechny kapely, co by chtěly vydat CD se symfonickým orchestrem: takto se pracuje s orchestrem, takto se dělají aranžmá. ()

SaiHuri

Co napsat, když slova jen těžce dokáží vystihnout pocit výjmečnosti a příběhy v hudbě ukryté. Největší potěšení pro mne bylo sledování všech účinkujících. To sjednocení, výrazy šťestí a radosti, dokonalá technika, bez váhání, od srdce. Jedno oko nezůstalo suché. Díky :) ()

Peršanka

Jéžiš, lidi, vy všichni, co jste zabíjeli čas s Láskou rohatou! Ani nevíte, oč jste přišli. Honem přepnout, Sting = Vánoce dnes večer!! ()