V roku 2005 sa partia vysokoškolských študentov vydala na výlet do Aruby. Nevinný večer s priateľmi sa zakrátko zmenil na tragédiu, keď sa Natalee Hollowayová (Amy Gumenick) nedostavila na spiatočný let domov, do Alabamy. Natalee zmizla bez stopy a život jej rodiny sa následne zmenil na desivú nočnú moru... Jej mama Beth (Tracy Pollan) sa ju zúfalo snaží nájsť - a nevzdáva sa ani po štyroch rokoch! Spolu s druhým manželom Jugom (Grant Show) a najlepšou kamarátkou Carol (Catherine Dent) sa snaží odhaliť pravdu o zmiznutí svojej dcéry, ktoré je stále zahalené tajomstvom. A rodina sa nevzdáva, ani keď polícia zatkne trojicu podozrivých mladíkov, ktorých však následne pre nedostatok dôkazov opäť prepustí na slobodu... (TV Doma)

MihhC

Docela povedený snímek, i docela zábavný, teda po hodině trochu monotóní a ten kult svaté dívčiny a nezdolné matky až přehnaný. Ovšem to pozadí, policie, soudce a spravedlnost = dokonalost. Funkční jako u nás :). Alá prachy vládnou světu, bohatý tatíček zlosyna, ale i naše rodina "hrdinů" by se bez peněz a konexí moc neškrtla. Konec filmu pak už nikoho nepřekvapí. Za toto opravdu chvála. ()

OG_Swifty

Úvodních 20 minut trapných mejdanů bylo dostatečně odrazujících na to, aby člověk vypnul film a šel dělat něco zábavnějšího, třeba odnesl plastové lahve do kontejneru. To by však byla škoda, protože následoval takový průměrný díl nějaký typický kriminálky typu Odložené Případy nebo spíš Beze Stopy. Místo sympatických detektivů však sledujeme pátrání debilní matky, jejíž osud je sice nezáviděníhodný, ale jinak působí maximálně otravně a nesympaticky. Svědky vyslýchá otčím a matka a policajti jen koukaj jak bambule, oholenej detektiv říká, že se musí oholit atd.. Film je natočenej a zahranej velmi špatně, což je škoda, protože nevysvětlený zmizení zkalený holky určitě patří mezi zajímavý kriminální případy. No a to poselství na závěr, no to byl konec. God Bless America a neotvírejte dveře lidem, který neznáte. ()

Drom

Brrr! Jsem sice línej psát komentáře, ale... Prvních pár okamžiků by se divák skutečně mohl tázat, kam se tak spokojená mladá slečna mohla podít. Jenže pak nastoupila postava její matky, umocněná výhradně americkým světonázorem ne nepodobným Hurvínkově představě o válečném konfliktu. Aneb Američani zasahujou v Buranově. No prostě, nijak excelentně zahrané postavy se dělí na dvě skupiny: skvělí pokrokoví američani a neschopní vidláčtí idioti z předpotopního zapadákova (kdesi, kde není skvělá amerika), kvůli kterým to nemohla FBI vyšetřit za den. Nebo jak si to ta uřvaná rozmazlená kráva představovala. Jinak celkově to bylo natahovaný jako fusekle a kdyby ta slepice v každý druhý scéně na někoho neřvala, tak bych asi usnul. Fuj, ta byla fakt otravná a moc jsem si přál, aby jí nějakej místní vidlák kuchnul. Zvažoval jsem sledovat film bez zvuku, protože jsem jí už vážně nemohl poslouchat a lezla mi asi od půlky děsně na nervy. Tak jí poděkujte za tenhle komentář. Nicméně, poučení je jasné děti: pokud pro vás nevymůžou spravedlnost násilím američani, je čas vzít spravedlnost do vlastních rukou a hystericky kopat kolem. ()

Jonatána

Podle komentářů soudím, že závěr bude zajímavý, a proto si počkám. Jinak bych to vypla. Musí to být hrozné, ale strašlivě mi leze na nervy ta ženská, která hraje její matku. A to přesto, že jsem matka a kdyby se mi to stalo, pohla bych nebem a zemí, abych ji našla. A ze všech lidí, kteří tam jsou, je mi nesympatičtější Dee Pac (nebo jak se to píše). Tak jen doufám, že on jí opravdu nic neudělal. Dávám tři hvězdy, ale ve skutečnosti to jsou dvě a půl, protože ta ženská, co hraje matku, mi strašně leze na nervy. Kdyby tam byl někdo jiný, byl by to docela zajímavý film. Doplňuji: jo, závěr by mohli pouštět ve školách jako prevnci. Ale asi bych tak úplně nesouhlasila s matkou, že její chcera byla strašně chytrá, svědomitá, zodpovědná a bystrá, protože to by asi nevlezla do auta ke klukovi, o kterém si myslela, že je taky turista a znala ho pár dní. Je mi velmi líto toho, co se jí stalo, ale to na mém nározu nic nemění. ()

Arsenal83

Príbeh celkom fajn, ale katastrofálne herecké výkony, najmä zo strany matky. A posolstvo tu nevidím pre mladých, že si nemajú "užívať", veď aj tak to budú robiť a z času na čas sa niečo zlé stane, ale skôr pre rodičov, že sa cez tragédiu majú preniesť, a to čo najskôr, inak si zničia vlastní životy pátraním po podrobnostiach. ()