Plán vrátit se v čase a zabít Hitlera se strašlivě zvrtne. Parta se ocitá v alternativním světě, kde nacisté okupují Británii. (HBO Europe)

William_

Tato epizoda mě teda vůbec nechytla, jak píše kolega tady dole, stačí se podívat na prvních 5 a na posledních 10 minut a máte ušetřeno spoustu času. Tento díl se moc nepovedl. Zároveň je zde dost nelogičností a nepřesností. ()

Jaroslaf

V této epizodě můžeme vidět už zřetelný úpadek jinak vynikajicího seriálu. Rudy už začíná lízt svým nechutným chováním značně na nervy a nelze se nepozastavovat nad papundeklovitostí a logickými chybami v pozměněné nacistické británii. Zachraňuje to jen Kelly se svejma hláškama, ale celý už je to spíš takovej slepenej mišmaš. Ze zpětnýho pohledu vidim, že opravdu až v této epizodě nastal zlom ku horšímu. ()

Likan7

Nápad skvělej, ale po pěti minutách opět upadnete do letargie, ze které Vás vykopne až Kelly v posledních minutách. Seriál už jsem dávno odstřelil a dojedu ho jen z vlastního pravidla "co rozkoukáš, dokoukej, ať to stojí co to stojí". ()