Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Recenzie používateľa iXtr3m3 k tomuto seriálu (2)

Misfits: Zmetci (2009)

Tak som sa k tomu dostal po dlhých rokoch a musím žiaľ skonštatovať, že ma to sklamalo. Jasné, bolo to originálne, ale bolo to doslova "upičované", doslova úchylné, doslova nudné, doslova natočené za pár drobných, takmer ako sitcom. Ešte prvé dve série možno za tri hviezdy, aj keď to haprovalo neskutočne, ale potom to šlo do sračiek. Schopnosti o hovne, odoberanie schopností vytrtrkaním chlapa do zadku? WTF? Neskutočné dlhé "navnadzovanie" na nejaké to "superhrdinstvo" a vždy to skončilo len kecmi a blábolmi. Strašne preceňovaný seriál. ()

Série 1 (2009) (S01)

Britské seriály mám rád, britcom som kedysi doslova vyhľadával, ale tomuto som zatiaľ nejako neprišiel na chuť. Možno nie som cieľovka, ale dám tomu šancu do ďalších sérii, lebo potenciál to má veľký, len s ním hazarduje minimálne v tejto prvej sérii. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)