P!nk: Live in Australia

(koncert)
Hudobný / Dokumentárny
Austrália, 2009, 155 min

P!nk

Fenomenální lanová show plná klaunů a "funhouse". P!nk se představuje se svým novým úspěšným albem "Funhouse". Záznam z Austrálie obsahuje i všechny vaše oblíbené pecky z alb "Missundaztood" a "I'm not dead". (Lenny.M)

goodjan

Výborný koncert a skvělá show a skvělá Pink!, doporučuji.Pink!, vydala i další show v živém podání, ale na csfd jsem nenašel a pro mě docela zklamání, že tento živák tu není?Ihned si ho pořiďte, protože je ještě lepší!!!Pink - The Truth About Love Tour (Live From Melbourne) 2013.Mé hodnocení je také 5. ()

spaceboyCZ

Hlasove precizni, plne energie, klavirni intermezzo zpocatku pripominalo pohreb (ten audiovizual v tu chvili proste tak vypada =) ), po zvukove strance toho neni moc co vytknout...nicmene, neuskodilo by, kdyby P!nk pridala trochu vice v okazalosti show, takto to pusobilo jako vystoupeni Madonny zpocatku 90. let, coz je skoda, protoze P!nk ma ten hlas na zivo tak plny energie, kazdou chvili elektrizuje a vy se nabijite...no, oci by si taky zaslouzily podobnou davku vizualu. Btw., az tady u toho koncertu jsem si vsiml, ze ma P!nk postavu jak chlap =D, ale kdyz tam tak poskakovala a potrepavala tim blondatym hribkem na hlave, vypadalo to proste funny...just the FunHouse!!! ()

kingik

Pink mně jako zpěvačka oslovuje tak nějak napůl. V Austrálii předvedla kvalitní show, která určitě nadchla davy jejich příznivců, mezi které se nepočítám, ale její koncertní vystoupení nepostrádá nápaditost a extravaganci. Přece jen řada jejich písniček mě už tolik nebavila i když ona sama srší neuvěřitelnou energií a na "stejdži" to umí rozbalit opravdu dravě. Hlavně její fanoušci musí jásat. ()

Trustme

Vynikající koncertní dvd. Pink zde přitlačila na pilu a šplhá se (doslova) na špici koncertních show. Pro mě koncert roku. Pink hrne jeden hit za druhým, představuje se v extravagantních kostýmcích či odhaluje svou propracovanou postavu, něco podobného dělá sice kde která priMadonna, ale Pink má svůj razantnější styl a okouzluje víc. Vrcholem je poslední půlhodina, která je opravdu crazy & funhouse. Jako bonus je na dvd zákulisí s Pinkčina hotelového pobytu a nácviku show - je zde nenamalovaná a poznáte jí jako opravdu ujetou holku. ()

lulu37

máloktorá speváčka má taký úžasný chraplák, vie sa hýbať a pracovať s publikom ako Pink...nové pesničky aj prerábky od iných umelcov potešili, ale myslím, že fanúšikov pink najviac nadchli jej staré songy, ktoré teraz spieva lepšie ako pred rokmi napr. family portrait. spolu s klavírom to bol zážitok, celý koncert bol zážitok! ()