...A je to! - Pat a Mat se vracejí (2002) (séria)

Akvárium (S04E17)

Scenár:

Karel Žalud

Hudba:

Petr Skoumal

Mat si kúpil akváriovú rybičku a zatiaľ čo Pat sa snaží rybičku usmažiť, tak Mat usilovne hľadá vhodnú nádobu, kam by ju umiestnil. Mat nakoniec nájde v komore vhodnú nádobu a zároveň sa mu podarí aj zachrániť rybičku pred Patovým úmyslom ju upiecť. Presvedčí ho zároveň, aby mu pomohol zhotoviť akvárium a tak sa s tým čo nájdu doma snažia vyrobiť akvárium. (pravo)

piranha

Na každém díle obdivuju tu neodolatelnou absurditu. Pat a Mat neváhají udělat si z baráku kůlničku na dříví a skutečně nic pro ně není problém. Nic... kromě toho jít do obchodu a koupit si akvárium. ()

pravo

Závislák sedí pred počítačom a odrazu sa strhne: "Sakra, veď ja som celkom závislý na Internete..." Chvíľu premýšľa, potom otvorí nové okno v browseri a hovorí si: "Ale, dakde tu proti tomu predsa musí niečo byť!" ()

BlackMount

Pat a Mat si pořídily rybičku, a protože asi nebyla levná tak se snaží ušetřit na akváriu tím, že si vyrobí vlastní. Jejich snaha našetřit nějakej ten halíř navíc, však vezme za své, neboť se jim to akvárium nakonec hezky prodraží. Příjemná epizoda kde mi chyběly jen ty jejich bláznivý vynálezy. ()

hlína