Notorický zlodej piknikových košov a miláčik malých aj veľkých prvýkrát vo filmovom dobrodružstve. Jellystoneský park stráca návštevníkov, a preto sa podlý starosta Brown rozhodne zavrieť ho a predať celý pozemok. To by však znamenalo, že rodiny s deťmi by si už nemohli užívať krásy prírody, a čo je ešte horšie - Yogi, Bubu a ich ďalších kamarátov by vysťahovali z ich rodného lesa. Yogi tak čelí najväčšej výzve svojho života! Musí všetkým dokázať, že je naozaj inteligentnejší ako bežný priemerný medveď a spolu s Bubum nájsť spôsob, ako park zachrániť. (TV Markíza)

snupko13

Takto to dopadne, ak v hollywoode dochádzajú nápady a remakuje a oživuje, animuje sa úplne všetko a hlavne na rýchlo. Hviezdy (hodnotenie) Yogi a Bubu, boli jedinou ako takou zábavou, Faris zbytočnosťou a Cavanagh? Ten výber a predvedenie dokonale pochoval moju predstavu o správcovi Smithovi a jeho naoko súbojoch s Yogim. Ako ja viem, že ten to film nie je ničím extra celkovo, ale tak zahrať nemôže ani v bábkovom divadle. BtW, kto kedy by robil v lesnom parku na sté výročie ohňostroj, to k čomu sa vedú deti? Ok, stačí, lebo tomu nedám nič. ()

complex

animák na nedeľné dopoludnie na markíze... páči sa mi to, že je to fakt ako originál, ale výber hercov bol dosť, že strašný... Ale decká v kine sa na tom určite zabavia ()

ELDoctorow

Teda po tých otrasných traileroch je to nakoniec príjemné prekvapenie. Iste, herci majú úžasnú schopnosť pozerať sa presne mimo animovaných postáv, no s ohľadom na cieľovú skupinu filmu to prepáčim. Príjemné a zábavné. Celý film si pre seba kradne čarovne zahraný starosta. ()

Fracek

Naprosto famózní ... a nejen pro dětské publikum. Tvůrcům se bezchybně podařilo přenést Béďovu kreslenou auru do hraného filmu ... paráda!!! ()

LiveInPeace

Podle mýho to stálo za to oproti točeným např. Asterixům což byli totální kraviny = herecky hotová tragédie a v rámci vtipu z možných 10 - 1 u tohohle jsem se aspoň víckrát zasmál. A myslim že starýho Méďu Béďu to nijak nepoškodilo. Jen je pravda že tam mohl mít Méďa Béďa víc prostoru. ()

brezi

Nejedná se o žádný propadák a překvapivě se mi vynalézavý medvěd s jeho malým kamarádem líbil, nicméně musím přiznat, že jsem před nějakým časem odcházel z kina s rozpaky. Proč? Ačkoliv si pár momentů užije i dospělý divák a zasměje se, jedná se především o animovanou komedii pro dětské, resp. mladší publikum. Ti se zajisté u filmu pobaví. Kladně hodnotím 3D zpracování, které bylo na slušné úrovni. Film občas disponuje nudnými scénami, s odstupem času jej však mohu doporučit jako ideální rodinný film na jedno víkendové odpoledne. ()

Poga

Je to naozaj len pre malé deti. Celý film je orientovaný na ich chápanie sveta, dobrého a zlého, na ich vnímanie humoru. Celý príbeh aj scenár je im prispôsobený. Absolútne zjednodušené vzorce, škoda takto potopiť legendárny animák, ktorý dokázal na menšej ploche seriálovej časti upútať tak detského ako aj dospelého diváka. 35% ()

Apofis28

Nepřišlo mě to tak špatné, jak to tu dle hodnocení vypadá, spousta gagů je v celku vtipných, je to sice hloupí, ale celkově dle mě zábavné, tu čtvrtou hvězdu dávám za supr žabí-želvu :-D ()

Sansnom70

Já si ještě z dob svého mládí pamatuji starého Méďu Béďu. Byl sice celý film kreslený, ale myslím, že jsem se u něj pobavil daleko více než u tohoto provedení. Animace a triky jsou dobré, ale dějově a obsazením mě to nijak nezaujalo. Děti se myslím rádi pobaví, ale dospělým se to moc líbit asi nebude. ()