Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiálny text distribútora)

misstake

Jmenuje se Rob. Přesněji Rob Schneider. A pro svět komedie znamená asi tolik jako Woody Allen. Přesněji řečeno už si stihl vytvořit svůj osobitý styl komedie, podobně jako Woody Allen. Možná si pomyslíte, že tito dva pánové nemají ani zbl(b)a společného, ale možná se mýlíte. Oba dva mohou být skrytí intelektuálové, kteří nechtějí svou intelektualitu dát světu najevo a oba se proto skrývají za své filmy, kde různými způsoby útočí ať už skrytě na intelektuály nebo veřejně na vše, co by byť náhodou mohlo být za intelektuálské považováno. Navíc jeden z nich je jako bonus ještě zvíře, ve svých filmech se (zatím spíš neúspěšně) snaží vybrousit trapnost do krystalické podoby. Jako plus mu můžeme však přičíst, že své filmy bere asi tak vážně, jako někteří komentátoři svoje komentáře... ()

honzii

Hehe, pro mě naopak příjemná ptákovina. Prostě Rob Schneider. Hodnotím i přes to, že jsem to neviděl celé. Já se celkem bavil a to od filmu vyžaduju :o) 2 a 1/2 * ()

Pavlík

Film stejného názvu S Jeanem-Paulem Belmondem jsem viděl před mnoha lety, ale jistě si myslím, že byl určitě lepší a kvalitnější. Rob Scheider má takové role asi určeny. Chtěl bych vidět šest bradavek, které vlastní jeho manželka Rianna (Colleen Haskell) ()

Wally

Nemůžete koukat na film s R. Schneiderem a čekat intelektuální psychologické drama...kdo již viděl nějaký ten film s tímto hercem, tak bude souhlasit, že tento film je jeden z těch lepších. Mne některé scénky opravdu rozesmály a i přes některé 'nepovedené' věci jsem se bavil a klidně bych se koukl znova. ()

eagle-eye

Podle mě to byl záměr natočit kravovinu. Co také čekat od Schneidera? Nicméně sympatické mi na Schneiderových filmech je to, že se prostě neberou vážně, narozdíl od jiných amerických kravin. ()

cab

Je k nevire, ze nekdo tak neschopny (Rob Shneider) vydolovat z prumerne inteligentniho divaka prinejmensim naznak usmevu se stale objevuje v novych filmech a nekolikrat do roka na ceskych obrazovkach. Na vetsinu jeho trapnych rolicek by mel byt vydan zatykac. 20% ()

Paity odpad!

Rob Schneider to má těžká, nemá pekáč buchet, je malý, obličej také nic moc, herecky to na více než na komedii, případně na romantickou komedii nevypadá a tak není divu, že hraje v takových blbostech jako je zvíře. ()

Prochy38

Tento film už jsem viděl několikrát. A vždycky, když ho v tv zachytím, rád u toho posedím. Na komedie tohoto typu, ve kterých si R.Schneider i A. Sandler stále prohazují hlavní o malou roli, to bylo moc povedené. Protože většinou je to postavené na sexu nebo nějakých trapárnách. Tento film takový nebyl! Fakt jsem se pobavil. Do toho krásná C. Haskell a fakt dobrej J. C. McGinley. ()

Teabag

Už na truc všem špatným hodnocením tady dám 3*. Já se u toho bavil. Černošský kamarád, scéna s kozou, italský číšník... Jasně, Je to nablblé. Ale to je jaksi definiční znak žánru crazy komedií. Takže buď budu dělat obrýleného intelektuála nebo přimhouřím oko a prostě si tu jednohubku užiju. Těžká volba, což? ()

Hanes88

Nevím, já jsem k této komedii nijak nepřilnul. Jednu hvězdu dávám za Roba Schneidera, který z této komedie aspoň udělal dokoukatelný film. ()

Matros

Zdá se mi, že ať se Schneider snaží sebevíc, tak nepatří mezi nejvtipnější herce. Párkrát se zasmějete, ale spíše je to přehlídka trapných pokusů o žert. ()

Vejrrr

Tohle se moc nepovedlo. Rob Schneider většinou umí udělat srandu i ve slabším filmu. Ale Zvíře tím případem nebude... Tentokrát ze sebe Rob dělá idiota zcela zbytečně.... Tady se tahle parta (kam patří i Adam Sandler) opravdu nijak nevyznamenala.. p.s. Ale oni to kluci zase vynahraděj.. ()

lukasd

Je to samozřejmě hrozná blbost, ale dějová linka s černochem, který si kvůli obavám z rasismu může dovolit všechno, je hodně povedená! Škoda, že zabírá asi je 1/10 filmu... ()

Marius_ss

Priznám sa, že ten film som naposledy videl pred, možno, 15 rokmi v TV. Hodnotenie teda nemusí byť úplne presné, no pamätám si, že v dobe kedy to začala vysielať Markíza, to bola podarená komédia, ktorá vedela dobre pobaviť. Určite jedna z najslávnejších rolí Roba Schneidera. Musím si dať niekedy reprízu. ()