Tucker & Dale vs. Zlo

• Česko Tucker a Dale vs. Zlo (viac)

Tucker a Dale (Tudyk & Labine), dva neodolatelní burani ze zapadákova v Západní Virginii, se vydávají do polorozpadlé barabizny, které říkají chata, aby tu vypili pár piv, chytili nějaké ryby a užili si trochu zábavy. Skupinka středoškolských studentů, kterou potkají cestou, ale z jejich podezřelého chování a vzhledu usoudí, že takhle nemůže vypadat nikdo jiný, než dva šílení zabijáci z venkova. Zdá se, že poklidné prázdniny Tuckera a Dalea přinesou nečekaně krvavé a zábavné zvraty. (oficiálny text distribútora)

reccal

Jasných 5 hvězd, spousta super vtipů a jak přiměřeného buranství, tak i debility "puberťáků". Povedené gore scény, pěkný závěr, ale ta druhá půlka nějak ztrácí na dechu. Superburana Tylera Labineho a jeho perfektní přihlouplý výraz si budete pamatovat dlouho:). Jeden z mých top. ()

lukchas

Tucker & Dale vs Evil je velmi vtipně ztvárněný snímek o dvou "zabijácích" a středoškolských studentech. Několik scén bylo docela legračních, ale film v podstatě nic oslňujícího. ()

bukaj231 odpad!

Neviem ci sa mam smiat alebo plakat. Aj ked slzy od smiechu sa mi tisli do oci po cely cas filmu, no nie od "bravurne" zvladnutych "viptnych" scen. Ani neviem ci to bolo naschval takto natocene. Ak ano, tak klobucik dolu. Perfektna parodia na tuctove horrorove C-cka, kde si parta pubertiakov vyjde na vylet. Ak to bolo myslene vazne, tak som zdeseny ako sa na toto mohlo dostat von. Alebo je to az tak zle, ze je to dobre? ()

fruitixx

Tak to je masakr. Nejdříve to vypadalo, jako trapná pubertální zábava, ale ono to má i psychologické záchvěvy a ještě k tomu i vtipně podané !!! Nejlepší je hláška, za všechno může nedostatek komunikace. Celý film je vlastně o tom, že na venek prostě vypadá všechno jinak, než to je vevnitř. Takže nekomunikujte očima lidi, fakt to nedělá dobrotu. Plně souhlasím, he he. ()

Lonna

že teda hororvý komedie nemusim. Teda vůbec se na ně nedívam, ale u tohohle jsem se docela nařehtala. Taková milá ptákovina, co si nemůže pustit nikdo, kdo od toho očekává snad že by se bál... :D ()

Phoeniyx

Já se velmi nasmál, některé hlášky a scénky byly prostě famózní. Škoda jen že konec už postrádal pořádný důvtip a stal se v celku nezáživným. Ale i tak je to film na které se určitě podívám víckrát. ()

qwentin

Tohle ve mě zanechalo rozporuplné pocity...kdybych měl vyjmenovat všechno, s čím jsem měl velkej problém, tak tady budu dva dny, ale ve finále jsem to stejně dokoukal a občas se i zasmál...viz vosí hnízdo nebo na půl vidlák...večer bych si to asi nepustil, ale jako podkres k domácím pracem můžu doporučit... ()

Mistr119

Z počátku jsem si říkal, že autoři dávají moc okatě najevo, že se chystají parodovat horor, ale pak už jsem si na to zvykl a přijde mi to jako dokonalá symbióza nevázaného humoru, trochy té romantiky a v neposlední řadě taky zamyšlení, k čemu všemu člověka dokáže dovést nedorozumění a vytváření domněnek. Charaktery, které zpočátku vypadají jako hrdinové se tak stávají záporáky a naopak. Super film! :) ()

Pythonator

Splatter komedie, která pohladí na duši i na srdíčku. Geniálně ujetý námět a velice chytrá myšlenka o amerických předsudcích. Bohužel je to všechno nedotažené a z námětu by se dalo vytřískat daleko víc. Osobně bych tam narval více humoru nebo ještě lépe, nechal bych to natočit Peterem Jacksonem nebo prostě kýmkoliv povolanějším a vzručnějším. Přesto dávám 4 hvězdičky (i když s pochybami a na hraně), protože jsem se u některých Tuckerových hlášek fakt neskutečně bavil. "Vím o co tady jde. Je to banda sebevrahů. Ty děcka sem jezdí z města páchat sebevraždy." ()

Richie4422

Tucker and Dave alebo ako to vyzerá, keď decká pozerajú príliš veľa hororov a v každom sedlákovi vidia černobyľského vraha. Tucker and Dave, protipólni bratia idú na svoju krásnu chatu, zachránia polonahú dievčicu a po tomto odvážnom čine sa im po pozemku začne preháňať samovražedná parta deciek. Vážne, tie deti páchajú samovraždy na pozemku Tuckera a Davea. Sami od seba, dnešná mládež. Pri filme som sa ani len na sekundu nenudil a jediné, čo mu môžem vytknúť je trošku za vlasy pritiahnutý záver, kedy film skĺzne do zvláštnej Batmanovskej roviny. Ale nejde o nič otravné. Veľká spokojnosť. ()

Podle_mne

tohle je dokonalý mix puberťáckých vyvražďovaček a komedie. Už jsem se dlouho nezasmál tak, jako při tomto nenápadném filmu. Konec je sice zbytečně natahovaný, ale i tak to neubere na celkovém dojmu, zvlášť pokud si to pustí hororový fanoušci. ()

soukyd33

Je to jasné, horory mají úspěch. Tento příběh je tak neuvěřitelný, že to snad není ani možné. Ukázka toho, že komunikace je důležitá. Dva vidláci se vydali na dovolenou na svou novou chatu. Cestou potkají skupinu mladých lidí, ale ti je ihned podezírají, že jsou to masový vrazi. Akce střídá akci, a všechno se neustále vyostřuje. Super scény, které vám vyrazí dech. O zábavu není nouze. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

KyleReese

No já si to teda užil. Dva svérázní vidláci, z nichž jeden se stydí oslovit téměř jakoukoliv ženu, natož mladou kočku, jsou ideální archetyp sériových vrahů z chaty v lese. Naproti tomu, skupinka věčně sjetých, na mobilu závislých teenagerů se správným genderovým rozdělením a touhou po kempování, aniž by někdy předtím navštívili místo zvané les, je skvělý typ oběti v luxusním balení. Když se ovšem řekne komedie nebo spíše parodie, tak můžete mít na plátně z ničeho nic tlupu mladých sebevrahů, jednu pravou blondýnu a šíleného Two face. Film si dělá legraci ze všech možných hororových klišé a to jak slovně, tak situačně. Některé scény jsou doslova lahůdkové (skok do drtičky, běh bok po boku s motorovkou), ty snad museli tvůrci vymýšlet úplně zhulení. Ten, kdo nemá rád vidláky, tak svůj názor rozhodně nezmění ani po tomhle filmu a ten komu nevadí se bude nejspíše smát ještě více. A proto, bacha na vidláky, jsou to vražedná stvoření, i když o tom ani neví a jsou v tom zcela nevinně:-) ()