Tucker & Dale vs. Zlo

• Česko Tucker a Dale vs. Zlo (viac)

Tucker a Dale (Tudyk & Labine), dva neodolatelní burani ze zapadákova v Západní Virginii, se vydávají do polorozpadlé barabizny, které říkají chata, aby tu vypili pár piv, chytili nějaké ryby a užili si trochu zábavy. Skupinka středoškolských studentů, kterou potkají cestou, ale z jejich podezřelého chování a vzhledu usoudí, že takhle nemůže vypadat nikdo jiný, než dva šílení zabijáci z venkova. Zdá se, že poklidné prázdniny Tuckera a Dalea přinesou nečekaně krvavé a zábavné zvraty. (oficiálny text distribútora)

Wladimir78

nápad perfektní, zpracování dostatečné. Hlavně v druhé půli film trpí ztrátou gradece a tahu na bránu. Vidlácké duo Tudyk a Labine ovšem tohle dílko pozvedají nad průměr, ke kterému jinak objektivně patří. Především Tudyk (kterýho žeru už od jeho úžasnýcho psychonerváka z Příběhu rytíře) si tu roli neskutečně dával. ()

mouzi

Sakra, kdyby druha polovina filmu slapala tak, jako ta prvni, tak je to za plny pocet, protoze cela ta situace, ktera v podstate tvori dej, je zatracene dobre vychytana. Alan Tudyk a Tyler Labine jsou skveli a k tomu jim sekunduje sympaticka Katrina Bowden. Urcite se nekdy podivam znovu :-) P.S. "Jsi v poradku?" :D ()

barikhartlik

Tenhle film nemá chybičku. Přistupovala jsem k němu s velkou rezervou, že to bude další z trapných předělávek hororů na nesměšnou parodii, ale chyba lávky. Film měl svižné tempo, pár vyloženě dobrých vtípků a dokonce i herecké výkony nebyly z nejhorších. Doporučuji všem, kteří mají rádi horory typu Wrong Turn (Pach krve). ()

Ondrew

Prijemny film, na ktory sa dobre pozera, nechybaju patricne ujete sceny a hlasky. Parodia na slashery v krasnom buranskom prevedeni. Na druhej strane, nemozem sa zbavit dojmu, ze tvorcovia to nedotiahli do konca, o com svedci aj postupne klesajuce tempo filmu, ktore s bliziacim sa zaverom silne straca dych. Vrelo odporucam staby pohodovu oddychovku na slusnej urovni, ale zazraky od snimky necakajte. 65%. ()

Mkoren

Tenhle film má všechno, co bych od něj očekával - akci, humor, napětí, skvělou atmosféru i sympatické hrdiny. Vřele doporučuji. ()

whale

Film, který se mohl stát legen -- počkej si -- dou. Ale bohužel není ani jeden ze žánrů ( komedie/ horor) dotažený do konce, a tak se z tohoto málem legen -- počkej si -- dárního snímku stal pouhý průměrný film pro milovníky hororových komedií. :-) *** 3+ ()

benqsiemens

Tenhle film je výbornej od začátku, ovšem ne do konce. Minimálně do půlky jsem se královsky bavil, některé scény byly skutečně k popukání, ale ke konci tvůrcům nejspíš došel dech a úplnej konec byl úplně úplná píčovina která už mě nebavila. Jinak bych to klíďo doporučil. ()

AndysekAndys

Úplně vyjeveně koukám, že jsem tenhle film neokomentovala. Blbých parodií na různé horory tu byla spousta, vést jí bude určitě napořád Scary Movie 1, ale tohle...tohle se jako parodie netváří i když jí je. Není možné aby takové gagy byly možné :-D dlouho jsem se u žádné komedie takhle nesmála. S hororem to moc fakt nemá, má se to tak tvářit, ale není to tak. A ze scény, kdy Dale kopal latrýnu...samozřejmě on to řekl jinak...jsem málem ukousla něco co jsem neměla, jak jsem se začala mlátit smíchy. :-D Dlouho jsem žádnému filmu nechtěla dát úplný stoprocentní počet. ()

libca100

nejde o klasickou ztřeštěnou parodii teenagerovských vyvražďovaček( nebo spíš parodii na americké mlaďochy) v pravém slova smyslu, je to takové střízlivé a umírněné....v první polovině dokonce tak umírněné, že se člověk ani nezasměje....pak naštěstí příjde docela zábavný střed, kdy "měšťáci" padají na kůly, napichují se na stromy a ani k tomu nepotřebují vidláky...mě osobně nejvíc pobavila hláška Tuckera, který jim při návštěvě nabídl rybí prsty ( v návaznosti na to, že mu je usekli :D ). Ke konci zase film bohužel spadl to stejné ospalé letargie jako na začátku. Bohužel na tři hvězdy to není, ale přiznávám, že místy jsem se bavila. ()

Stibak

Tak tenhle film me fakt pobavil. Je to jako parodie na klasicky nezajimavy horory, kde se parta studentu vyda do prirody na vikend vypit par piv a uzit si sexu. Jenze je zacne vrazdit mistni maniak. Na namet tehto beckovych del se podarilo vytvorit dilo opravdu uzasne. Dva burani, vypadajici jako psychopati s dobrym srdcem se, ocitnou v obrovskych problemech, ve kterych hraji nemalou roli silene nahody. :) ()

p.a.douch

Jó, tak to bylo dobrý. Vyvražďovačka obráceně. Tudyk s Labinem byli oba perfektní. Študáci správně přiblblí. Zasmál jsem se a pobavil. 80 %. ()

bezprezdivky

Hodně vtipná komedie o tom, jak si parta středoškoláků splete dva burany se zabijáky z vyvražďovacích filmů - anebo jinak - parodie na vyvražďovačky. Několik forů na hlasitej smích. Záběry na utržený údy a nekompletní těla by mi teda nechyběli, ale chápu to jako nutnost, neboť je to přece parodie na tyhle filmy ..... Rozhodně nevšední nápad dovedenej do dobré komedie. ()

fritol34

Ale jo, nejvíc se mi líbilo jak byli sedláci úplně na větvi z toho co se okolo nich děje, řežu si a nějakej kluk skočil do řezačky. Neni to špatný a koukat se na to dá, ale jak tady již bylo zmíněno ke konci ztrácí dech. 6,5/10 ()

dadule777

U tohoto hororu jsem brecela smichy a to nejsem zrovna typ pro parodie. Vaznym beckovym hororum zalozenych na krvavosti se casto smeju a tady to ma opravdu grady. Kdo chce intelektualni film tak ma smulu, kdo se chce pobavit tak doporucuji. ()

kolly13

Kravina. Čekal jsem primitivní zábavu, což by nevadilo, ale také humor a ten byl natolik chabý, že jsem měl chuť to vypnout. Snad Alan Tudyk to trošku drží. A ty americké slepice, to snad mají nějaké speciální detenční zařízení se znakem módně krásná a blbá, ne? ()

Marw_

Naprosto skvělá parodie na všechny ty "studentské horory." Bavil jsem se opravdu od začátku (u scény, kdy se Dale na benzínce odhodlá oslovit jednu ze studentek a jen tak mimoděk si na pomoc vezme kosu, jsem málem umřel a musel jsem pauznout film dokud mě záchvat smíchu nepřešel :) až téměř do konce. Je sice pravdou, že tuctový happyend si mohl tenhle snímek opravdu odpustit, ale vlastně ani za ten se na něj vůbec nezlobím. ()