Tucker & Dale vs. Zlo

• Česko Tucker a Dale vs. Zlo (viac)

Tucker a Dale (Tudyk & Labine), dva neodolatelní burani ze zapadákova v Západní Virginii, se vydávají do polorozpadlé barabizny, které říkají chata, aby tu vypili pár piv, chytili nějaké ryby a užili si trochu zábavy. Skupinka středoškolských studentů, kterou potkají cestou, ale z jejich podezřelého chování a vzhledu usoudí, že takhle nemůže vypadat nikdo jiný, než dva šílení zabijáci z venkova. Zdá se, že poklidné prázdniny Tuckera a Dalea přinesou nečekaně krvavé a zábavné zvraty. (oficiálny text distribútora)

candy_daze

Fajnová, v některých momentech nadprůměrně vtipná oddechovka, aneb na kanadský snímek poměrně slušný :) Možná jsem čekala trochu víc, ale moje očekávání snad ani nebyla v tomhle případě zas tak adekvátní. U některých scén jsem se zasmála, jako dlouho ne. Nutno podotknout, že to byly většinou scény z první poloviny filmu. Druhá polovina už citelně ztrácela tempo, což mi zkazilo celkový zážitek z filmu. Ale přesto si nestěžuju. "Tucker & Dale vs. Evil" je poměrně fajn film, rozhodně ne ztráta času, ale z podobné kategorie mám o dost radši "Shaun of the dead" ()

PEZ

Nie je vela filmov, pri ktorych dostavam zachvaty smiechu, slzim a uchechtavam sa aj po skonceni. Super napad(y), vytazeny podla mojho nazoru na maximum. Alan Tudyk zase raz genialny, ale treba spomenut aj Tyler Labine-a, ktory mu statocne sekundoval. Vyborne, s presahom, naviac potesili aj fungujuce "vazne" sceny. Ulet, ktory mi sadol. Eli Craig - velka vdaka. 9/10 ()

Ondr@932

Naprosto skvělý film u kterého jsem se opravdu a po dlouhé době u filmu doost pobavil! :-D Slušná komediální vyvražďovačka. První hodina mě bavila možná ještě více než poslední půl hodinka. Takže dávám 9/10 ()

luccash

První polovina filmu je výborná. Vážně jsem se u filmu už dlouho takhle nenasmál. Vše funguje jak má, ale bohužel jen do té doby, dokud je děj servírován jako sled nešťastných náhod. Jakmile dojde k přímé konfrontaci vidláků s měšťákama, děj jakoby ztrácí na tempu, vtipy přestávaj být vtipné a jakmile se přidá romantická (a snad i výchovná?) složka, jde všechno do kopru. A ten konec na bowlingu měl být jako co? Nicméně už jen kvůli té neskutečně zábavné první půlce stojí Tucker & Dale vs. Zlo za podívání. ()

Castielo

Velmi originální nápad, dobře zpracovaný. Ale mě to teda vtipný nepřišlo vůbec. 3* za hezký holky a nápad. A taky že jako oddechovka to není úplně nejhorší. ()

PenaPP

Geniální komedie, která si dělá skvělým způsobem srandu z vidláckých vyvražďovaček. Původně jsem čekal, že to bude blbost, ale opravdu tomuto filmu dejte šanci a uvidíte, že se budete skvěle bavit :) ()

goni

Napad za 100 bodov! Bohuzial, tam to aj skoncilo.... Este prvych par minut vyzeralo ako klasicky horor, ale potom sa to premenilo na akusi podivnu parodiu. Podivnu preto, lebo parodia byva vacsinou vtipna. No tu mi to prislo vsetko take nejake nezmyselne a silene. Ak som sa za cely film 3 krat zasmial, tak to fakt prehanam. Skor som mal problem donutit sa, aby som to dopozeral [56/2013]. ()

sokiss

tak tohle je super nápad. žánrová parodie, ve které jsou snad všechna hororová klišé. parta mladých jede stanovat do lesa, dva vidláci v chatě hrůzy, postupné masakry jednotlivců, hororová historka na místo pobytu a samozřejmě nesmí chybět nefungující telefony... odlišné od ostatních hororů je však to, proč se to děje. zlo není v lidech, ale v náhodách a v paranoie "obětí"... není to teda kdoví jaká řachanda, ale rozhodně to taky není ztráta času. ()

Torgal

Skoro všetky hviezdy idú na vrub parádnemu nápadu s obrátením konceptu teenegerských vyvražďovačiek. Dve tretiny filmu to funguje parádne a človek sa výborne baví na dementných smrtiach študákov (hlavička do štiepkovača vládne), ale záveru chýba lepšie vyvrcholenie - film v podstate prestáva parodovať a ide podľa šablóny z ktorej si celý čas robil srandu. A navyše stráca tempo a začína sa opakovať. Pre fanúšikov horrorov ale príjemné osvieženie. 7/10 ()

tranquill

"Koukni, jak to tu vypadá! Tady žije pravé zlo!" Tak tomuto se říká romantická komedie!!! :-))) Myslel jsem, že nejkrvavější komedie všech dob Braindead je i tou nejčernější, ale v té černotě ji tento "slaughter-horror " jistě překonává (proto i odpouštím strašný dabing). Zapomeňte na zažitá klišé, vše je naruby... a užijte si to! ()

TheSompeque odpad!

Tenhle film má jak na ČSFD, tak na imdb kolem 70%. O to víc mě udivuje, jaká to byla bolest a nuda sledovat. Každá postava totální degenerát a příběh je absolutní odpad. Jediný důvod, proč si tenhle film pustit je to, kdybyste vážně nemohli usnout. A nebo kdybyste chtěli umřít a chybí vám motivace. ()

bararich8

Hodně povedená komedie parodující stupidní vyvražďovačky. Nic víc není třeba dodávat. Slušné gore, od ústřední dvojice i pěkné zahrané a finále se také velice povedlo. Lepší 4* ()

mudvayner

I parodie může být vtipná a poměrně inteligentní. Na debut celkem kvalitní jednohubka a přiměřená stopáž naštěstí nedává prostor k nějakým větším kiksům či ubohostem, na které jsme z posledních stupidních parodií bohužel zvyklí. ()

BLabaKAn

Tucker a Dale, už od pohledu smrdutý vidláci, burani, kámoši,. . .kteří si chtějí pouze vyrazit na chatu k vodě a užít si to. Jenže se jim do cesty připlete partička mladých vysokoškoláků, ale jakým způsobem, to nemá obdoby. Protože Tucker a Dale jsou tak vymletý, že by ani mušce neublížili a to prostě nemá chybu. Příběh je stavěn opačně, kdy se mladý študáci pozabíjejí sami úplně dementním způsobem! A hlavně postava Dale nemá chybu, dokáže parádně pobavit svým přitroublím až roztomilým chováním. Parodie která párádně pobaví!!! ()

cinemaboy7

Celkem dobrý pokus o parodii na teenegerské vyvražďovačky, bohužel ne tak vtipný jako třeba Scary movie. Několik povedených scén, které spojuje příběh dvou loserů, nechtěně zamotaných do událostí kolem party poblázněné horory a masovými vrahy. Nejvíc mě pobavila blondýna, stále pobíhající a prchající lesem s obrovskou kabelkou přes rameno. Škoda nevyužitého potenciálu a situací, které film nabízí. ()

lubomir91

Film, který není pro všechny. Černý, chvilkama spíše brutální humor není pro většinu lidí. Každopádně vydařený snímek o "smůle a náhodě". I když je nekomerční a nenápadný, stojí za to ho shlédnout. Někdo se bude bavit víc a někdo míň, každopádně nuda vás nečeká. Tento film si vyžaduje náladu, která zavání "morálním bahnem" ()

Kingjiri

Slušná parodie, která si dělá srandu z mnoho klišé, jenž všichni velmi dobře známe ze současných vyvražďovacích hororů. Přišla mi svym konceptem lepší, než Scary Movie, které paroduje hlavně použitím známých postav z hororů a příběh zde tedy působil mnohem celistvěji a dával větší smysl. Škoda, že ke konci už ubývalo vtipných momentů, i přesto jde ale pořád o to lepší, co nám žánr parodií nabízí. Dobrá oddychovka se solidním technickým provedením, která si ode mě vyslouží čtyři trochu slabší hvězdy. ()