Milton (Nicolas Cage) je zločinec, ktorý utiekol z pekla, aby spasil svoju dušu. Je na ceste, aby pomstil svoju zavraždenú dcéru a zachránil jej dieťa, ktoré má byť obetované krvilačnou fanatickou sektou do troch dní za splnu Mesiaca. Pridá sa k nemu mladá, krásna Piper (Amber Heard), aby mu pomohla nájsť Jonaha Kinga vodcu sekty, ktorý verí, že jeho poslaním je použiť dieťa, aby rozpútal na Zemi peklo. Ale krvilačný kult a jeho šialený vodca je iba jedným z Miltonových problémov. Ide po ňom polícia a najhoršie je to, že ho prenasleduje vrah, ktorý bol poslaný samotným diablom, aby ho priviedol nazad do pekla. Milton musí zájsť za všetky ľudské limity, aby pomstil smrť svojej dcéry, zachránil dieťa a nepremeškal šancu na spásu svojej duše. Jazda preliata krvou začína. (TV Markíza)

Signore

Béčko, kterému v této kategorii prakticky nelze nic zásadního vytknout (což platí rovněž pro herecké trio Cage - Heard - Fichtner). ()

Pythonator

Dokonalá béčková zábava. Namísto zasraného hip-hopu je film podbarvený perfektní kytarovou hudbou. Guilty pleasure jako prase. Přestřelka během šukání je nezapomenutelná. William Fichtner jako účetní z pekla nemá chybu, Cage je standardně standardní (u mě dobrý) a Amber Heard potěší mužské oko tak, jak to má být. Finální jízda autem do pekla mi vykouzlila úsměv na tváři. Prostě nádhera. U mě Nicolas rozhodně odepsaný není. ()

FauSSt

To že Cage hrá hlavne iba stupiditách som zvyknutý, ale koľko ďaľších hercov sa nechalo navŕtať do tejto pičoviny ma celkom zarazilo.... ()

Ariella

Opravdu je tu někdo, kdo tehle film bral vážně? Od první minuty je jasné, že to není skutečně akční, ale spíš ironie, parodie... Asi tak 5 minut toho filmu se fakt odehrávalo něco vážně. Navíc Bill Fichtner házející minci, která se promění v průkaz FBI, to je masakr. A všechny ty slow motion a uhybání kulkám... 100 minut smíchu mi právě prodloužilo život. Mé díky patří Lussierovi, Cageovi a především (se opakuji) Williamovi Fichtnerovi, který je univerzální a velmi podceněný herec. ()

Chlo0opek

Taková klasická potrhlina na toto téma, ale aspoň těm ženskejm to tam sluší - ať už mají na sobě hadry nebo ne:). Slabší, ale dokonce 3* dávám i za tu dějovou absurditu, která ve filmu je - nebyla zde totiž tak strašná, jak je v těchto filmech běžné. ()

Mistr119

V akčních scénách, ačkoliv jsou vážné, tak v nich je dávka náhledu a výsměchu filmovému "jamesbondovství" (zvláště při scéně přestřelky, kdy po celou dobu Cage nevyndá penis ze své známosti :D ), ale ani satanská tématika mi nedává úplně smysl, proč by "klaďas" měl vystřílet tucty životů pro záchranu jedné jediné holčičky... :-/ Nicméně jsem rád za konec, že Ji nakonec svěřil lidem, kterým může důvěřovat a v pokoji odešel, kde měl už dlouho být. :) ()

soukyd33

Berte to s velkou rezervou! Akční komedie nebo spíše bláznivá komedie, která vás bude bavit svou absurditou. Akce střídá akci, a fyzikální zákony zde moc nefungují. Doporučuji. Já jsem se bavil. Poznámka: Viděno ve 3D! Hvězdiček 4**** ()

nlua

pětivlasý olysalý blondýn v černém džínovém kompletu s tašťkou vypadá, jak kdyby místo z pekla dorazil z parníku Hermes. Tento "osobitý vandrák" se vydává do světa nalézt kojeneckou dceru své dcery, kterou se za úplňku chystá rituálně popravit boss jisté sekty, který již popravil matku dítěte. Na světě získává (Cage, ne hlava sekty) předrsnělou pomocnici lookem nápadně připomínající Britney Spearsovou, která všem řekne, co dělal její ex-snoubenec s jejím růžovým robertkem, a která je už tak otrávená z toho, jak celý život čeká, co si kdo objedná, že si z nudy ráda půjde oddělat pár lidí ze spolku. Oni jsou v patách sektářů (v rámci toho je on jedenkrát v lůůůně ženy a ona si nechává od číšníka lakovat nehet na noze), jim je v patách pán v obleku, který má za úkol přivést mstitele zpět do pekla. Nejsem si vůbec jistá, jestli poznám, že někdo něco myslí vážně a že někdo ví, že hraje ve sračce-a jiný to neví. Taky si myslím, že kvalita díla Drive Angry typu bude vtipnější tehdy, když jeho postavy nebudou na diváka pomrkávat a říkat: já taky vím, že je to hrůza, ale naopak si zachovají zcela vážnou tvář. A nejlíp jednu flegmaticko- tvrďávkou tvář, jak to dělá Cage. Z něho na diváka pomrkává akorát jeho zářící vlasový pelich, a to je přesně to, co je akorát! tetelila jsem se nadšením, skutečně. V hodnocení jsem neměla jiné volby než odpad!, nebo pět. (a výběr z těchto dvou možností mi netrval dlouho) ()

QeeBee

Nic moc jsem nečekal, takže jsem to ani nemohl dostat. Cage předvádí (spíš to má vrozené) psí oči, i když tentokrát předvedl i psí oko :-)). Pro milovníky muscle cars, rockové muziky je do chuťovka. Nejlepší herecký výkon předvádí William Fitchner (nutno dodat, že jeho role dostala prostoru tak akorát, méně by to byla škoda, více asi parodie). Amber Heard tu ranařku nevěřím. Když chce někdo hákovat, nesmí mít ohnutá zápěstí. Ve 3D to nemá význam, moc efektní to nebylo. ()

JerryPilsen

Dloho jsem váhal nad čtvrtou hvězdou,ale přesvědčil mě docela nepředvídatelný scénář.Efekty ve 3D docela slušně využité,vidět to doma asi bych byl přísnější.Cage ve své typické roli posledních let-zasmušilý samotář bez výrazu. ()

Kyblik78

Možno trošku primitívnejšie ale stále sa niečo dialo, spracovanie na slušnej úrovni. V pohode krvavý - akčný oddychový film :) ()

Igwar

Najmä slovenský názov mylne pripodobňuje film smrtonosným pasciam a zbraniam, ale v skutočnosti ide o úplne niečo iné. Nie je to čistokrvný akčný film, v popise chýba dosť podstatná informácia že ide skôr o fantasy alebo mysteriózny triler. Témou to má oveľa bližšie k Ghost Riderovi, ako k akýmkoľvek pasciam, či zbraniam... Z námetu drive angry by skôr bola skvelá počítačová hra, než takýto len mierne nadpriemerný film. ()

BigPeta

Jde vidět, že to s Cagem jde skopce. Snažím se pochopit jak mohl v tomto hrát, ale nedaří se mi to. Už se těším až na něj zapomenu, protože nejhorší film poslední doby co jsem viděl.HRŮZA! ()

Michal13

Myslím, že keby si film udržal tu béčkovitosť po celú dobu, bolo by to omnoho lepšie. Vyslovene ma iritovali niektoré časti, v ktorých sa snažil film byť niečim viac, než na čo má a čím je. Napriek tomu Béčko čo poteší, o čo sa značnou mierou pričinil fenomenálny William Fichtner. / 55% ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (viac)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (viac)