Mier a pokoj v Alexandrii trvá len krátko. Po páde časti múru sa mesto znova stane bezbranným a čelí ďalšiemu útoku krvilačných zombie. Rick a jeho priatelia sa ukryjú v rôznych domoch a ostanú od seba celkom odrezaní, pretože po uliciach sa valia obrovské davy chodcov. Deanna sa ocitne v nebezpečenstve a Glenn hľadá únik do bezpečnej zóny. Napätie medzi Carol a Morganom sa stupňuje po tom, ako sa podarí spútanému vodcovi vraždiacich Vlkov oslobodiť sa a vyraziť medzi ľudí. Nepriateľstvo medzi Carol a Morganom prerastá všetky medze a ohrozí aj životy ich vlastných priateľov. (TV JOJ)

Necrotongue

Po předchozích třech tragických epizodách přišel konečně závan nového mrtvolného puchu, takže jsem se u tohoto dílu neotravoval a celkem solidně jsem se bavil, jen je škoda, že se ještě nepodařilo eliminovat postavy, které mi lezou dlouhodobě na nervy, bavil bych se ještě víc. ()

Rodriguez

Poškozená věž padá na hradbu, ta se láme jako by byla z papíru a hordy nemrtvých začínají proudit do Alexandrie. Všichni se rozprchnou do domů a je jen otázkou času, kdy povolí některé z oken či dveří. Deane má mnohačetná poranění, ale to nejhorší se vyléčit nedá. Rick vymyslí plán jak se dostat do zbrojnice, ale bude to chtít hodně odvahy... 100% ()

MrEddie

Zatím nejslabší epizoda šesté série. Nápad namaskovat se jako mrtváci tu už byl. Zdlouhavé, nudné a příliš filozofické. Konflikt mezi Carol a Morganem jestli zabít či nezabít dává této epizodě dvě hvězdičky. ()