Luther a Allison se bojí, že jejich matka něco skrývá, a tak svolají celou rodinu. Cha-Chě a Hazelovi při honbě za Pětkou hraje štěstí do karet. (Netflix)

Necrotongue

Série se zatím vyvíjí přesně opačně, než jsem po první epizodě očekával. Kvalita zatím klesá a nezabránil tomu ani tento vcelku akční díl, protože se parta, která vyčistila banku od ozbrojenců, nechá doma řezat hlava nehlava. Alespoň kulturní stránka věci nebyla okleštěna, Váňa a její housle možná k seriálu přilákají milovníky klasiky. ()

PenelopaW

Čuju, že Vanya nakonec nebude tak obyčejná, jak si všichni včetně jí samé myslí. Jen ten studentík hry na housle mi moc nesedí... Překvapivě mě baví i zabijáci, kteří mají za úkol najít 5, i když scéna s majitelem odtahovky v předchozím díle být nemusela. Netušila jsem, že absolventi Umbrella Academy dostanou na zadek. Luther mne stále nechává zcela chladnou. Mnohem větším šokem pro mne v této epizodě bylo zjištění, že Diego jako dítě koktal. ()

chrispe

Zatímco jiným začínají postavy přirůstat k srdci, mě některé začínají docela štvát. Třeba Vanya už v mém osobním žebříčku nepopularity předběhla Diega. Velmi sebelítostivá postava a jestli to vše směřuje ke klišoidní zápletce, že právě ona v sobě najde tu největší sílu (schopnost) a bude tím, kdo bude moct za konec světa... a ještě by to mohlo být kvůli tomu frajerovi, se kterým se teď sbližuje tak... prosím!!! ať se mýlím. Aspoň, že se ukázali celkem zajímaví záporáci, kteří mě uměli překvapit. Dějově je posun nula nula nic. ()

Sany33

Príbeh: Zabijakom konečne dochádza kde nájdu útočisko 5. Ten sa na druhú stranu snaží zachrániť svet odhalením tajomného ničiteľa z budúcnosti. Dom filantropa je napadnutý a naša sedmička je značne otrasená. Prevedenie: Paradoxne seriál namiesto aby gradoval tak mu dochádza šťava. Postavy, teda až na Diega a 5, ma začínajú neskutočne iritovať a keď z hodinovej epizódy je pozerateľných sotva 10. minút tak asi niečo nie je s kostolným poriadkom. 32% ()

• Když se v čase 34:30 díva Grace (Jordan Claire Robbins) na stěnu s obrazy, třetí obraz, který se objeví s ulicí a domy po obou stranách, je Plzeňská ulice (Pils Iela) ve Starém městě v Rize v Lotyšsku. (LUKICKK)