Po si plnými dúškami užíva život legendárneho Dračieho bojovníka, ktorý spoločne s piatimi priateľmi, tigricou, žeriavom, modlivkou, zmijou a opičiakom, obhajuje rodné údolie. Všadeprítomnú pohodu ale narušia správy o zlosynovi, ktorý plánuje krádež mocnej zbrane. Tá by mu mohla pomôcť dobyť Čínu a zničiť umenie kung fu. Po spoločne s priateľmi vyráža na strastiplnú púť naprieč Čínou, na ktorej konci čaká mocný nepriateľ. Ako ale môžu znalci kung fu zničiť zbraň, ktorá je odolná voči tomu, čo ovládajú najlepšie? Po musí pátrať v minulosti a vo svojich koreňoch, na ktoré úspešne zabudol. Jedine tak môže získať schopnosti, ktoré mu dajú šancu na víťazstvo. (TV Markíza)

vixina

Povedzte mi - prečo po každej úspešnej animovanej novinke musí prísť za každú cenu jej pokračovanie, ktoré to celé pokazí? Prečo sú na ne odkázaní práve herci ako Jolie, Black, Hoffman, Oldman? Zmiešajte ich so Zimmerom, pridajte tam príbehovú neoriginalitu (od hlavnej myšlienky hľadania rodiny až po nudného záporáka), XY bojových chmatov, ktoré nám po prvom dieli nič viac neprinesú, pečte jeden a pol hodiny a zožerte im to, ak to dokážete. 3*, pretože to bolo stále nad Autami 2. ()

Alpha69

Ten film ve mě vyvolal dojem, že jsou děti čím dál hloupější a scénáristům už vážně dochází nápady. Už tak mě docela rozhodil fakt, že pandu adoptoval houser. U kung fu ředkve jsem naprosto ztratila přehled o ději a závěr zazdila tygřice slovy "To bylo vážně hustý." Oceňuji animaci i český dabing, ale po dějové stránce to byla katastrofa. ()

lokolop

Oproti jedničce šel příběh trochu do háje, možná až na oprášení dětství hlavního hrdiny. To má za následek více akce, více vtipu (sem tam to jsou jen pokusy o vtip) ale vem to čert ... já se bavil. A trochu se to bojím říct, ale už se těším co přinese "možná" trojka. ()

Polda99

Je smutný, že v poslední době se ze všech animáků vytratil jakýkoli nápad, jakýkoliv náznak originality....Kung Fu panda 2 je klasickým příkladem animáku s naprosto šablonovitým dějem plného kýče...oproti prvnímu dílu sice přibylo pár vtipnějších momentů, u kterých jsem se i zasmál, bohužel tenhle animák zůstává určen jen pro ty nejmenší...na druhou stranu především pro ně byl vytvořen....potom svůj úkol splnil. ()

mad.dog

Kung fu pandu osobně považuju za jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl, a proto jsem měl obavy, že dvojka nedosáhne kvalit prvního dílu. Nakonec se ale mé obavy nepotvrdily. Z laviny vtípků, vizuálních efektů a kung fu chvatů jde člověku hlava kolem. Kung fu panda 2 splnila co měla. Pobavila a člověk si u toho odpočine. Pro mě tedy mise splněna. ()

oliamiri

Je to krásně udělaný a načinčaný. Některý scény jsou fakt strhující. a animace tím pádem dokonalá. A některý vtípky jsou fakt vychytaný a docela mě to pobavilo. Ale tím to bohužel končí. Příběh jednoduchej až bych řekl že možná slabej. Hlavní záporák je nevjerohodnej a na Thai-Langa z první dílu nemá ani náhodou. ()

zuzulend

Kung Fu Panda 2 mě určitě nezaujala jako 1 ta sice také nepatřila mezi mé oblíbené animované filmy.Filmy s takovouto tématikou mě nějak moc nebaví,takže důvod,proč se na to teda aspoň dalo koukat byl ten,že je to animované a hlavní hrdinové byli aspoň roztomilí. ()

Ollivander

Bezkonkurenčně nejefektnější animace, bezvadné a nápadité akční scény a k tomu kopa hlášek. Na pozadí si z hudbou pohrávají moji dva top skladatelé Zimmer s Powellem, i když výsledek není úplně dokonalý, má to k němu blízko. Hudba (Hans Zimmer, John Powell): 5z5 (100%) ... The music is pure awesomeness!!! ()

rhodos

Zábavný rodinný animák, který nenudí, i když jednička se mi líbila o trochu více. Je zpátky pandí bojovník s pěticí přátel a zase bojuje proti zlu, tentokrát, ale bude muset kromě svých bojovných schopností nalézt vnitřní klid, aby porazil zlotřilce, který chce zničit kung fu. A aby si s tím poradil, tak musí především nalézt odpovědi na otázky, kým vlastně je (Po je panda a jeho otec houser) a odkud přišel, takže film je protchnutý flashbacky z minulosti. Ději to ale vůbec nevadí, ba právě naopak. Líbila se mi i hudba, kterou mají na svědomí dva největší profesionálové mezi skladateli, a to Hans Zimmer a John Powell. ()

Marshall007

Rozhodně trošku slabší, než první díl, hlavně díky faktu, že zde chyběl master Oogway, který celému snímku dodával jiný nádech. Na druhou stranu se nedá říct, že bych se v jakékoliv části nudil. Film je snad ještě více než jednička nabyt akcí a vtipem, takže sice jde poznat, že směřuje spíše mezi mladší publikum, ale to nemění nic na tom, že jsem se pořád dobře bavil. Bohužel musím říct, že se docela bojím o trojku, na kterou bych se sice velice rád podíval, ovšem mám špatný pocit, že to někdo zpacká ještě více, než druhé pokračování... ()

Stangie

Animácia jednotlivých postáv sa podľa mňa zlepšila,napr. Po dostal viac výrazov . Dej bol celkom slabý, no stojí to za zhliadnutie určite kvôli niektorým hláškam. Dokonca slovenský dabing tomu vôbec neublížil. ()

mikehoblog

Pěkné a samostatné pokračování s exkluzivním záporákem, doplněním Poova života a krásným prostředím paláce. Co víc si přát? :) ()

ferda12

I pandy řeší krizi středního věku (identity) a snaží se zjistit, co jsou zač. Není to tak poutavé jako jednička, ale opět každý si na tom něco najde. Mě osobně se ten film líbil. ()

pierrek22

Skvělé. Bavil jsem se celý film. Dabér Aleš Proházka dává záporákům vyšší rozměr. Je dobré, že animák umí být i vážný. Druhý díl je lepší, než první. ()

Dalajlada

Kung Fu Panda 2 jede pěkně ve vyjetých kolejích jedničky a sází na osvědčené vtípky. Akční scény jsou jako vždy mega. Až na pěkně udělanou minulost zde není nic moc nového k vidění. Stále však pobaví. ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání