Po si plnými dúškami užíva život legendárneho Dračieho bojovníka, ktorý spoločne s piatimi priateľmi, tigricou, žeriavom, modlivkou, zmijou a opičiakom, obhajuje rodné údolie. Všadeprítomnú pohodu ale narušia správy o zlosynovi, ktorý plánuje krádež mocnej zbrane. Tá by mu mohla pomôcť dobyť Čínu a zničiť umenie kung fu. Po spoločne s priateľmi vyráža na strastiplnú púť naprieč Čínou, na ktorej konci čaká mocný nepriateľ. Ako ale môžu znalci kung fu zničiť zbraň, ktorá je odolná voči tomu, čo ovládajú najlepšie? Po musí pátrať v minulosti a vo svojich koreňoch, na ktoré úspešne zabudol. Jedine tak môže získať schopnosti, ktoré mu dajú šancu na víťazstvo. (TV Markíza)

ariari

stále najlepší animák ...pobavenie a humor...všimnite si čo je za tým, "gurmán panda" , ale keď príde na vec... statočný bojovník, mne pripomína nejedného fotríka. ()

Venceslao90

Hodnotím stejně jako první díl, i když ten se mi zdál asi o fous lepší. Ale ani pokračování není špatné. Ze začátku mi to přišlo takové hodně vycucané z prstu a bez nápadů, ale naštěstí se to hezky rozjelo a pak už jsem se dobře bavil. Každopádně znát dění předchozího dílu je celkem nutnost, jinak vám to přijde poloviční. ()

Tempest

Druhý díl se mě líbil daleko víc než jednička. Odpadl dlouhý a trochu únavný proces učení kung fu a hlavní dějovou linií je boj Dračího bojovníka a jeho pěti přátel proti mocnému nepříteli, který chce ovládnout celou Činu a možná i celý svět. Sympatický je hlavně humor, třeba scéna průchodu draka městem je nezapomenutelná. Doporučuji všem, jeden z nejlepších animovaných filmů posledních let. ()

unclejack

Nečakal som, že pokračovanie Kung Fu Pandy ma zaujme viac ako originál. Ide predovšetkým o protivníka - páví princ pôsobí neuveriteľne vyrovnane a zároveň nebezpečne, podľa môjho je ešte lepší ako Tai Luang. Dokonca aj squadra našich hrdinov pôsobí vyzrálejšie ako v originále a tým, že v boji s princom môžu stratiť skutočne veľa vyvstávajú skvelé bojové scény - najmä tá v pagode bola skutočne podarený a z hľadiska choreografie nedpriemerne zvládnutá. Veľmi príjemné prekvapenie. ()

vika.evil

Super druhý díl animované komedie..Hlášky jsou opět dobré a bojové scény jak by smet...Těším se na další pokračovaní...dávám 5*.. ()

LencaN

Jednička jak přes kopírák. Vůbec nevidím posun v Poově umění kungfu. Nebýt jeho kamarádů, kteří mu neustále pomáhají, tak toho sám moc nezvládne a spíš kdyby ostatní měli prostor, tak by všechno zvládli sami. Holt v tom nevidím žádnou přidanou hodnotu, ale zase jen touhu vytřískat z už známé pandy další peníze. ()

PanPyzamo

Kung Fu Panda byl vynikajícím filmem a udělat druhý díl, který by překonal ten první nebylo snadné. Povedlo se to tedy? Těžko říct. Oba díly jsou vynikající a těžko posoudit, který lepší, ale já se nejspíš přikláním k tomu prvnímu. Nicméně teď k tomu druhému. Animace opět má své kouzlo, soundtrack mistrovský, jak je tomu u Kung Fu Pandy vždy a příběh opět vynikající. První díl měl vynikajícího záporáka, ovšem zde se DreamWorks překonal a vytvořili snad nejlepšího záporáka ze svých animovaných filmů. Celkově se jedná o vynikající pokračování, které doporučuji. 8/10 ()

Lendak

"My old enemy. Stairs."_____ Všetko tu je viac a lepšie. Akčnejšie, epickejšie, emočnejšie, animačne, dejovo a hudobne lepšie. Kto by to bol povedal. Proste vo všetkých ohľadoch lepšie jak jednička. Je to viac dospelejšie ale furt extrémne zábavné, plné úžasných nápadov a gagov. Postavy si tu prejdú väčším vývojom a hlavný antagonista je proste úžasný. A to finále je úplne dych berúce. Neverím, že s jakou detailnosťou bol tento ANIMOVANÝ kus stvorený. Jeden z najviac podceňovaných sequelov vôbec... reálne. VERDIKT? 9,5/10. ()

JudgeLemire

Slabší než jednička. Jednoznačně. Méně zapamatovatelné, slabší akce, horší záporák. Postavy fungují stejně dobře jako v jedničce, jen scénář není tak vypracovaný. Možná je to i  zmizením efektu překvapení. Příběh také slabší, ale myšlenka Polova původu je zajímavá. Akce není tak dynamická, hudba ještě méně výrazná, prostě malý kousek masa proti bůčku, kterým je jednička. ()

Bestfan112 odpad!

Já tady ten film nenávidím, protože mám trauma z těch flashbacků,co Po má vždy třeba v té první scéně kdy Poa rozptýlí červený symbol na vlkově brnění a dá mu to flashback na jeho matku (Jak tam stojí u košíku ”strašně divná animace„ a má strašně divný výraz a pak utíká) A těch flashbacků se bojím už 5 let.a mám z toho fůrt noční můry. Třeba se mi zdá že jsem v krásném lese a najednou mně honí Poova matka. ()

PTuranyi

Opäť veľmi dobre natočený animák s vtipom, dobrým príbehom a poučením. Vynikajúca produkcia, dynamická animácia so štýlovou výtvarnou stránkou svojou bombovosťou nakopne Poa až k záchrane kung-fu pred zradným Shenom. Popri tom množstvo gagov a vtipných parafráz. Napríklad Po s divokou päťkou prezlečení za draka likvidujú v meste vlčie stráže, tak že to vyzerá akoby ich drak žral, čo je samo o sebe komické, no pri pohľade zhora to vyzerá ako hra Pac man. ;) Množstvo scén v konečnom dôsledku vyzerajú ako z hier typu Crash Bandicoot. ()

Proso

Devadesátiminutová akční sekvence protkaná více či méně trapnými vtipy. Schránka bez nápadu, kterou nemůže zachránit ani poměrně charismatický záporák. Ojedinělé momenty, které i mohly za něco stát, skončí pomalu dřív než začnou, aby se udělal prostor dalšímu ohranému vtipu. Ani první panda mi nijak zvlášť neučarovala, ale tohle už vysloveně nudilo. ()

regin

Pro mě jeden z mála případů, kdy pokračování nekleslo hluboko pod úroveň prvního dílu. Je to akční, je to vtipný, je to kung fu. ()

joklik12

Toto bola pecka čo sa týka akčnosti humoru a kvality naozaj som sa moc pobavil stálo to za čas strávený pri telke ešte si to určite pozriem aspoň 5 krát :D ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání