Milovaní

(festivalový názov)
  • Austrália The Loved Ones

Příběh mapuje osud mladého středoškoláka Brenta (Xavier Samuel). Brent se díky rodinné katastrofě a neustálé konfrontaci z matčiny strany uzavírá do sebe. Nemůže se zbavit pocitu viny z tátovy smrti, zažívá emoční kolapsy a pomáhá si marihuanou a metalovou hudbou. Jeho dívka Holly se mu snaží co nejvíce pomáhat. Je to milá starostlivá slečna nohama pevně na zemi a právě ona je důvodem, proč je Brent surově unesen. Když se probudí z bezvědomí, čeká ho pohled na zrcadlovou disko kouli, injekční stříkačky, elektrickou vrtačku a jeho ctitelku, která neskousla, že jeho přítelkyně není ona. Brenta čeká noc hrůzy plná mučení a beznaděje. (Zeck)

Perineum

Film, který působí senzačně úchylně a bizarně. Neotřelý námět, mučení je nápadité, ale nemyslím si, že utéct na strom před autem je nejlepší nápad. A taky by mě zajímalo jestli je lobotomie teplou vodou lékařsky možná. ()

deac

Tak tohle byl docela šok. Je mi jasný, že sem tam se dvě holčiny o týpka poperou, ale že na základě tohohle někdo vypotí takovouhle úchylnou záležitost, by mě nenapadlo ani ve snu. Proč teda plnej počet, když celá řada záběrů, byla tak otřesnejch, že jsem myslel, že se na to snad ani nevydržím dívat? Nevím asi proto, že to byl dobrej film. ()

Meike

Hm, tak Lola je slušnej pošuk a její tatínek jakbysmet, obdivuju Brenta, že neztratil sílu bojovat. No a taky mě dostal ten jejich vylepšovák, jak si udělat domácího mazlíčka. Finta s uvařeným mozkem nemá chybu. ()

reccal

Jedna hvězda nahoru za parádní výkony a velmi překvapivý arzenál šíleného papínka a neméně šílené dcerunky. Nechuťárny ale nikdy nebyly mým šálkem kávy, takže na jedno shlédnutí vcelku přijatelné. ()

Snakefinger

Takový milý návod co všechno co máte v kuchyni můžete použít, když Váš přítel, které jste náhodou objevili na ulici, v kontejneru, pod kontejnerem, vedle kontejneru nebo pod židlí v baru odmítne poslušnost. Nebo to můžete brát jako předlohu Barbie v růžových šatičkách. Obojí se naprosto nevylučuje. ()

Strid

Jo moc dobrej film nechápu ale ze v austrálii se zakazují všechny možný brutální filmy a hry třeba hotline miamy ale samy delaj takový brutalni pecky treba wolf creek to byl taky drsněj film ()

leonskennedy

Tak některé scény byli fakt brutální,hlavně ta s vrtačkou:-) Ujetá holka s fotrem kterej by pro ni udělal asi cokoli i ji přefik!Konec s rádoby kanibali byla asi jediná vada na kráse tohoto výbornýho horroru. ()

90125

Rozmýšľam za čo by mal tento film dostať jednu hviezdu. Stupidný horor bez čo i len náznaku napätia, originality, alebo prekvapenia. Toto je len tzv. gore bez akehokoľvek zmyslu, alebo "back-story". Psychopatická 18tka, za pomoci svojho otca, unáša chlapcov, ktori jej nedali a doma ich sadistickým spôsobom mučí. To je celé. Keby sa to aspoň časom otočilo na srandu. Mučený chlapec so s kladivom rozmlatenými a nožom rozrezanými nohami a s vŕtačkou navrtanou hlavou totiž veselo behá ďalej ! HA ! Dobrý horor predsa je, keď sa ako divák môžem stotožniť a báť sa spolu s hlavným hrdinom. Keď môžem mať o neho strach. Nič také v tomto kuse. Ok, jedna hviezda za Little River Band v úvode. 32 % ()

uprchlice

Úchylná Lola v akci! Splatter jak má být. Mučeníčko a to pořádné.  Režisér Sean Byrne si to pěkně vychutnával,  když dokázal napsat takovou nechuťárnu a zvrácenost v jednom. A co teprve herci. Velká kaluž krve? Kdepak. Je toho celé kvantum! Připravte se na parádní maturitní masakr, střeva,  krev a zvratky! To vše  v hororu Milovaní. Pokud vám nevoní krev, tak vězte,  že mezi scénami s mučením se nadechnete trochu té travičky. Milovaní je horror na úrovni pořádné brutality a stojí za shlédnutí i přesto,  že z něj může rozbolet břicho. ()

Martinko991

Velmi kvalitný horror, ktorý nenudí ani nachvílu a diváka prekvapí svojou brutálnosťou čí zvrhlosťou. Za mňa veľko prekvapenie od protinožcov od ktorého by si mohli brať kolegovia z USA často príklad. ()

Pattrick

Chuťárna :).. Takový milá slečna a taková pipina.. Hodně slušnej debut, takový příběhový mix několika filmů, ale přesto co se týče brutality, jsou tam zajímavé nové prvky a konečně jsem si řekl, tvl, tak to je sado.. 75% ()

Deacon59

Milá mladá slečna a její milující tatínek a jejich domácí párty. Celou dobu sem se těšil až jim někdo zatrhne tipec. Výborná atmosféra fakt mě to vtáhlo do děje. ()

baronGrga

Tenhle film má pár nedostatků, jako že si třeba musíte položit otázku, proč hlavní hrdina obstojně přežívá píchání vidličkou, kudlové uzemnění či pokus o lobotomii, zatímco chudák papínek dostane jednou do krku a je po něm. Taky pravděpodobně nepoberete smysl druhé dějové linie (proč mám proboha sledovat příběh ožralých puberťáků v autě??). Ale přes to všechno to má své kouzlo a princezna Růžovka nemá chybu. (75%) ()

in flames

Konečne seriozny maturitný ples vo filme...hehehe....ku koncu ozaj drsné, a pritom nestráca zvrátený humor, podľa mňa zvládnutý úchylný nápad a dokonca nejdeno prekvapko.... ()

ciapok

takmer dokonale schizofrenicky film. a ma problém, rovnako ako hlavná postava, začleniť sa. Medzi "normálne" filmy ho nevezmú, lebo je príliš úchylný a medzi úchylné filmy taktiež, lebo je príliš "normálny". Miestami je zábavný (v dobrom), miestami pekne vizuálny, miestami groteskný. Prosím vytvoriť novú kategóriu v rebríčkoch - Impression making - určite by sa dobre umiestnil ()

Keledaia

Bože. Týrat tak děsně pěknýho a sympatickýho chlapa? Už to je horor. Uáá a ta ... to je taková .... já bych jí... jedna zas... k věci, film je to skvělej, ale už nikdy v životě.. hlavně ne pro ženský, který maj rády sexy chlapy a psy a nesnášej vymaštěný, hnusný, zakomplexovaný krávy.. Musím ale uznat, fakt luxusní závěr. ()

Traktorista

É, nějak jsem nepochopil co na tom filmu bylo tak skvělého. Jako pointa celkem zajímavá, ale tím to skončilo. Nejdříve půlhodinky povinné nudy, pak rádoby rozjezd se slušnou pointou a konec + celek je hovadina na entou. Brent dostává slušnou čočku, to se musí nechat - samosebou je to takovej drsnák, že by v pohodě přežil a v klidu ustál i useknutou hlavu a vyříznutý srdce, což dá najevo asi v sedmý minutě kdy si rozřízne pravou ruku žiletkou a pak za ní (asi o minutu později) v klídku visí ze skály, takže nikoho dál už nemůže překvapit jeho houževnatost. Gotička a Špekoun - wtf - to jako si nikdy nezapíchal nebo co? Nechat to na pěti postavách, byla by to pecka, ale takhle to stojí tak trochu za vyližpolevu. ()