Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Petrozkoz

4 hvězdy za zpracování a -3 za příběh. Šmarjá, to se nedalo vůbec poslouchat. Šílené, masivní výtrus. Myšlenkové pochody a rozhodnutí Charlieho mě totálně vykostilo, hrůůůza. ()

elpin

Mě bylo hned divný že to bylo v kinech povětšinou s dabingem. On je to totiž film pro děti! Jakoukoli logiku nebo smysl toho jak se postavy ve filmu chovají tudíž nečekejte. ()

KERUOCOK

Vyloženě srdcovka každého kluka co rád techniku... ano neni to reálný, a ano herecké výkony nejsou na oskara... a ano má to i závěr hodný pro zařazení mezi Céčkovej film... ale myslim, že zažít něco podobného, sestrojit něco podobného je snem každého malého kluka, a každý ví, že my v sobě máme malého kluka navždy... takže já dávám palce nahoru a 5 hvězd! ()

jeroneemou

Co si budem povídat, ty tři hvězdy (možná 2.5) jsou jenom za to celkem pěkný téma, a hezký zpracování. Jo sem tam byl ňákej ten gag, šprým, super akční moment, ale pardón, ty ten film nezachráněj. Samý prachy, naivní emoce, promačkaný plechy. Číslo 5 by jim natrhnul prdel ... Snad nejsem jedinej, ale přes tu kopu náznaků jsem čekal konečné projevení Atomovy A.I. A ono nic, ach jo ... ()

Dejff_2004

Co očekávat od podprůměrného režiséra Shawna Lewyho, který měl za zády v roli producentů Stevena Spielberga a Roberta Zemeckise? Buď půjdete do kina bez očekávaní a nebo… Překvapení podzimu je tu! Bývalý boxer Charlie Kenton (Hugh Jackman) tak nějak přežívá díky dálkově ovládaným robotům, které nechává zápasit s ostatními roboty v ringu. Lidský box v roce 2020 prostě není v kurzu. A že se mu příliš nedaří, dokáže nejeden prohraný zápas, třeba hned ten úvodní s býkem. Ke všemu se Charliemu do cesty připlete malý syn Max (Dakota Goyo), o kterého by se měl starat, po smrti jeho matky. Z původního nezájmu se vyklube pevný vztah otce se synem a naše slzné kanálky mohou vlhnout pod nánosem patosu… Více na mém blogu. ()

x_ander

Ultimátní feel-good movie. Při soubojích Atoma jsem se culil jako malý kluk. Kdybych tím malým klukem pořád byl, tak umřu blahem :) ()

TheNext

Famózne, už dlho som nevidel niečo čo by ma tak pobavilo po každej stranke, ano dej bol tak trochu klišé ale to ani trochu nevadí, všetko bolo vynahradené skvelými hereckými výkonmi, vynikajúcmi efektmi, a ešte lepším zvukom a v neposlednej rad soundtrackom. Real Steel spolu so Super 8 su klasické filmy natočené podľa starej školy ale s novými efektmi a novým duchom ktorý ich robí famóznými. ()

Aywes

Over the top s robotama.A já mám OPRAVDU moc rád roboty.Vím, že je to jen břečka, která dává najevo rodinné hodnoty a podobný sračky, ale pořád tam jsou roboti.Jenže ono to není vše.Opravdu se boxujou!Navíc jednoho má pod palcem Hugh Jackman což je úchvatné.Je to velmi milý blockbuster pro lidi, co se nechají rádi učarovat.Já bych se rád učarovat nechal, ale několik málo písní mi opravdu nesedlo.Pak tu máme takovou tu po očku kopií právě Over the top.Pořád je to ale skvělé v tom, co nabízí a to jsou boxující roboti.Vypadají skvěle a boxují se skvěle.Vidět to jako malý tak asi brečím nad dokonalostí.Bohužel trošku pozdě.Má to však celkem hezkou myšlenku.Real Steel(opravdová ocel) tkví v nás.V našem srdci.Je nezdolné a hlavním zdrojem naši vůle jít dál.Krásné 3*. ()

Kapka68

Ano dá se sice říct, že se jedná o remake Rockyho, ovšem to filmu vůbec neubírá na kvalitě. Záběry, při kterých robot stínuje i nejmenší detail (např. pokrčená ruka při běhu) jsou opravdu famózní a herecké obsazení (Hugh Jackman a Evangeline Lilly) přidává další plusové body. (90 procent) ()

Diskomuz

Panebože...Netransformerující se robot ve styly alá Rocky...:D Příběh žádný, herci špatní a bez špetky citu...Měl jsem hroznou chuť si vyškrábat oči...:D (a to ne kvůli hezky vyrenderovaným robotům). Zlatý Robot Jox :) ()

Dave_ff

Tohle není ani akční film, ani sci-fi ani sportovní ani drama. Mé představy o těchto žánrech jsou zcela jiné, než je ukázáno v tomto filmu, ale i přesto se jedná o skvělý a nečekaně dojemný film a navíc s mým oblíbeným Hughem Jackmanem. ()

StrikerJC

Tak i když bylo celkem od začátku jasný co se bude dít tak i přes to mě ten konec chytnul a to hodně. Jak z kombinace akce tak hudby a nějaký ty emoce. Prostě se mi to líbilo, i když by jinej mohl říct, že to bylo klišé. ()

DuMonT

Film ma dostal, nepamätám sa kedy som sa naposledy tak vžil do deja a radoval sa každej výhre a smútil z prehier. Pekný vývoj postavy, ako sa stane z chamtivého tvrdohlavca milujúci otec. Ľudia sú zvyknutí v boxovom žánri na velkolepé výherné konce, ale na to aby bol film nezabudnutelný, nieje potrebné súpera rozniesť na kopytách. Tento film to ukázal. Jackman nieje len Wolverine, ale aj boxer :) ()

MrBaker

Teď jsem to dokoukal a jedná se o opravdu velmi dobrý film. Pěkně zpracovaný, pěkný děj. Ani chvíli jsem se během těch "dlouhých" 2 hodin nenudil. Uteklo to jako voda a stále se bylo na co dívat. Doporučuji! ()

ArNEtis

Potřebovala bych vědět, co krom Jackmana je na tom filmu tak uchvatného.. Fajn příběh táty a syna, ale to okolo mě fakt nechytlo.. A to mám sci-fi vážně moc ráda. ()

Pimpy

Vykrádačka jak prase s blbou hudbou(nenávidim hip hap hop) a malým smradem co si jen tak vyhrabe půl tunovýho robota ze země a přiveze před barák na kárce. Dvě hvězdy za hezký roboty, jejich animaci a chtění vidět trochu boxu. ()

Mikecat

Možno by bolo hodnotenie ešte lepšie, keby prvých 20min. nebolo totálne totálne nudných na smrt, vďačím sám sebe, že som to hneď nevypol! Film musí zaujať od začiatku, po polhodine trvania je to dosť neskoro. Takisto sa dalo pridať viac zábavných prvkov do súbojov, keby napr. ATOM na začiatku súboja zatancoval ten tanec, co cvičil s chlapcom to bolo milé pekné zaujímavé, určite viac ako mlátenie do kusa železa. Škoda zmrhaným nápadom, ktorý bol slabo rozvinutý. Hugh Jackman ako stroskotaný nervák, čo sa nevie postarať ani sám o seba, nieto ešte o rodinu-slabá postava, naopak výborný Dakota Goyo - najlepšia postava - z teba bude raz slávny herec, chlapče:) ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky