Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

avalon999

Film, ktorý ma zo serie filmov natočených v roku 2011 prekvapil asi najviac a aj keď sa radím medzi fanúšikov sci-fi žánru, aj keď sa vo filme nachádza len po určitej stránke to posledné, čo ma počas pozerania zaujímalo, boli tie roboty. Keď som sa o tomto filme dozvedel, povedal som si box inej úrovne. Preto som bol milo prekvapený, keď som zistil, že box je len pozlátko na pozadí oproti tomu o čo tam skutočne ide. A zvlášť, že sa to podarilo Shawn Levymu. Skutočne úžasné spracovanie od prvej minúty ( no dobre ten prvý zápas s býkom... trošku prehnané ) až po poslednú. Hugh Jackman, Dakota Goyo, Evangeline Lilly... nemám čo dodať. Zvládnuté na výbornú a s hudobným doprovodom Dannyho Elfmana to ani inak nemohlo skončiť než skvele... u mňa 85% ()

Epco

Vykradnutý Rocky skrížený babytransformerom, Jackaman vo svojej sympatickej polohe aj keď jeho postava má v prvej polovice ručnú na treťom zúbku, ale keďže sa jedná o sterilný emerický prefabrikát tak sa zmení a všetci si padnú do náručia tak ako sa patrí. ()

lada32

Takový film bych chtěl vidět jako náctiletý.Prvotřídní zábavná záležitost.Tyhle filmy vypadají velmi jednoduše ohledně scénáře,myslím tím prostý děj bez zákrut,pro děti co nejjednodušší,bez spletitostí.Jenže for je v tom,že nakonec se jedná vedle komedíí o nejnáročnější žánr.Tady se to povedlo na 100%. ()

Sobolisk

Děj posazený do blízké budoucnosti, boxerské zápasy robotů a Evangeline Lilly? Proč ne. Čekal jsem spíš ponaučení o tom jak má a nemá vypadat vztah Otec- Syn ale naštěstí bylo toto postaveno až na druhou kolej a nutno podotknout že dítě nebylo tradičně otravné ale spíš sympatické. Pohyb a vzhled robotů byl perfektní jen průběh soubojů byl předvídatelný ()

Medvjet

Wolverine vs. Transformers! Před spoustou, spoustou let jsem se z malého klučíka stal (celoživotním) filmovým fanouškem. Jedním z filmů, který mě tenkrát utvařel byl nesmrtelný italský hřebec Rocky. Bylo úžasné sledovat souboj Davida s Goliašem. Pamatuju si jak jsem to tenkrát prožíval, jak jsem mu fandil. Dodnes mam husí kůži když slyším Eye of the tiger :-) Proč tu o tom píšu? Každý máme svých pár filmů, třebaže nejsou (z dnešního pohledu) dokonalé, rádi si je připomeneme, protože jsou to filmy které nás utvářeli. A tomuto filmu patří velký dík za to, že mi připomněl, jak jsem se kdysi dávno cítil. Jak jsem se dokázal nechat strhnout, jak jsem to prožíval, jak jsem fandil hlavnímu hrdinovi. Připomněl mi, proč jsem se stal filmovým fanouškem. Z noslatgie nemohu jinak než čistých 5*. ()

Petra46

Filmy s roboty, ať už měnícími se na auta nebo boxujícími, jsou samy o sobě naprosto úžasné (..no řekněte, kdo by nechtěl taky jednoho?). Problém nastává v tom, kdy se tvůrci snaží do děje násilím vmáčknout nějaký rádoby dojemný příběh, díky kterému se domnívají, že film získá hloubku. Pak vznikají tyto hrozná klišé typu 'otec opustí dítě, matka zemře, dítě s rozumem 30-ti letého si pak postupem času vybuduje vztah ke svému znovunalezenému otci, blablabla..'. Když jsem se ale povznesla nad tento nedostatek, dokázala jsem si zbytek filmu patřičně vychutnat - roboti si to spolu pěkně natvrdo 'rozdávají', Hugh je neuvěřitelně sexy, atmosféru dotváří energická hudba - prostě zábava pro celou rodinu. ()

Airon

Že by sa Rocky vrátil opäť do ringu ale tento krát v robotickej podobe.Takže namiesto krvi potečie olej ,miesto modrín sa objavia pokrčené plechy. A kedže sú to roboti musia mať svojich " učiteľov " . Hugh Jackmen (bývali boxer) sa potĺka po rôznych turnajoch a pokúša sa zarobiť pre seba peniaze, ale ako už je zvykom jedným víťazstvom chuť nekončí .... a začne prehrávať a dostávať sa do zložitých situacii a tu sa mu do cesty zapletie jeho syn Max .... a ako sa toto všetko vyvinie a či oceľová päsť vyhrá nad ľudskou sa dozviete po zhliadnutí ... 75% ()

Palizer

Roboti v ringu? Tak toto bola otázka času, kedy v Hollywoode urobia takýto film. Na moje prekvapenie ma to celkom dobrý dej, niekedy síce naivný, ale páči sa pomalé zblíženie sa otca so synom. Film má zaujímavý scenár, a vôbec nenudí. Čo sa týka žánru, tak by som tento snímok skôr zaradil do škatuľky rodinný film, ako do akčného aj keď akcie nechýbajú. ()

wilks

Dospělý nedospělák vs nedospělý dospělák nakonec ve stejném týmu a k tomu spousty plechu a šroubků. Příjemná podívaná pro celou rodinu. Podobnost s "Over the Top" tu určitě je. ()

HMTD

Nemám rád box, a přes to se mi to nadmíru líbilo, jen zkrátka měli vysvětlit kde se ten robot na vrakáči vzal, a proč byl trochu speciální. Během filmu mě právě na tohle téma napadala skvělá vysvětlení a říkal jsem si že to tam bude, hold nakonec nebylo. Hodnotím poměrně vysoko, asi proto že už jsem měsíc neviděl nic pořádného, krom tohohle. ()

Unrealik

Nesympatický (hloupý) hlavní hrdina. Hloupé dialogy. A film vykrádá (mimo jiné) Rockyho, který je ale mnohem lepší.:) Takže u mě slabší 3 hvězdičky. ()

Georginek

No cekal jsem slusnej film, dostal jsem vynikajici. Nebylo to na 5* ale ani na *4 takze, spis neco mezi, ale fakt me to dojalo, takze 5* jasnych. Predloha Rocky, Over the Top strejchnuty Transformers a mame peknej snimek...... Mozna skoda toho konce :D:D:D:D ()

Tomulka

Plně souhlasím s komentářem co napsal golfista!!! Už to tady bylo, je to kombinace několika filmů a bohůžel nijak zvláště povedená. Ani Hugh Jackman nezachrání vše a zmítání jeho postavy mezi lhostejností a citlivým chlapem mu nesedí. Filmu chybí pořádný záporák a to není jediná věc co chybí.Každopádně koukat se na to dalo a tak dávám tři hvězdy. ()

Mayusko

Príbeh je klišé sam o sebe,Jackman hraje čo potrebuje ale nenudil som sa ( okrem niektorých ) scén. Koniec koncov je to taký rodinný movie na nedeľné popoludnie tak nečakajte od neho nič a s vysledkom budete spokojný. 3 * ()

Gomez222

Keď si človek prečíta slová ako robot, box, budúcnosť a k tomu meno Hugh Jakman, tak si predstaví ďalší mainstreamový gýč. V podstate je príbeh skutočne taký, lebo nezodpovedný oted, drzí syn a ich vzájomné zblíženie nie je vo hollywoodskom filme nič nové. Avšak nápad robotických boxerov doplnený o výborné efekty zaujal dosť na to, aby som film svojim hodnotením nezaradil medzi podpriemer. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky