Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Gulde

Zas jednou jedno milý překvapení. Sice bylo skoro od začátku jasný, jak že to vlastně dopadne, ale i tak skvělá podívaná. ()

Nolanofil

Očakával som troška viac, je to až moc rodinné, no keď som si prečítal meno režiséra, daný výsledok filmu už nebol pre mňa prekvapením. Súboje nie sú strhujúce, len sa dajú pozerať, rodinné vzťahy nevadia, ale ani nechytia za srdce. Proste je to film na ktorý môžete zobrať svoje deti a budete mať od nich na 2 hodiny pokoj a vy pri tom nič nestratíte. ()

waits

Filmu nezajímavých nebo blbých jsem videl desítky, ale nic nezpůsobí takovou zádumčivost jako nekonečný zástup tuhých klišé a nepřiměřených emocí. Téměř odpad. Jo, a ten chlapeček byl nesnesitelně, nesnesitelně otravný. ()

petikacka

A mě se to líbilo. Můj človíček byl tímto filmem tak uchvácen, že se to prostě přeneslo i na mě. Má to své poselství a je to dle mého pouze film pro děti a nedospělé dospělé se svou vlastní fantazií, kde se neřeší logika, děj a další pííí*oviny a nechají se unášet pouze příběhem...Za mě 85% ()

nonick1

Když se před obrazovku posadíte s dětmi (ideálně 10 - 12 let) dostanete zábavný rodinný biják s poutavým příběhem, povedeným vizuálem a strhujícím finálovým zápasem ocelových monster. ()

nessbeal

Film slabo slabo, oproti tomu co som cakal. Pribeh uplne o nicom, predvidatelny kazdy krok, skor by som pridal rodinny film. Happy endy nemam moc rad. ()

El-Barto

Je to taková nenáročná pohodovka, kterou jsem si užil za podmínky vypnutého mozku. K nižšímu hodnocení se přikláním z toho důvodu, že se nemuselo tolik hrát na ty americké rodinné hodnoty a dalo by se vypustit i několik slzy ždímajících scén. Aspoň, že se můj komediální neoblíbenec nesnažil do filmu nacpat vtipné gagy a místo toho si dal poctivě záležet na robotích zápasech, které mají šmrnc. Ze začátku jsem Jackmanovi roli moc nežral, ale postupem času se mu dá bezproblémů uvěřit a Dakota Goyo (bezkonkurenčně nejdebilnější jméno hollywoodu) prostě umí hrát už teď. To, že je to stoprocentní skloubenina Rockyho (chladnější než Rocky) a Do útoku, by zas až tak moc nevadilo, i tak je to na hony nejlepší Levyho film a doufám, že nás přestane terorizovat nezáživnými komediemi. Myslim si, že se dá čekat dvojka - odveta nebo snad roboduše? ()

Venous666

Jak už to mnoho lidí přede mnou psali, tak Real Steel je seskládaný ze všech možných filmů za posledních dvacet let. Ale ve výsledku to naprosto funguje. Divák, tedy já jsem se naprosto vžil do role malého kloučka a nejméně jsem 3x řekl, že toho robota chci mít doma. Vizualizace byla bez menší chybičky a jednotlivé detaily a souboje byly na velmi dobré úrovni. Herec Hugh Jackman se do role vlka samotáře a otce laika vžil bez menších problémů. No a když jsem viděl hlavního záporáka a jeho nádherný sovětský přízvuk , tak jsem jen plesal. Naprostá dokonalá rodinná komedie. Shawn Levy díky Ti. 90% ()

barteca

Velké překvapení ! Herecký koncert obou protagonistů, výměna rolí rodič-dítě spojená s uvěřitelným příběhem a napětím z prostředí boxu. ()

TaanStari

Souboje robotů - kde je nějaká dynamika, nějaká síla, rychlost? S takovouhle plácanou bych do ringu mohl jít taky... Nejlíp natočený souboj byl, když sám Jackman naživo bojoval proti třem chlapům. Ve filmu o robotím boxu je to opravdu smutné. Dále ten hlavní robot vypadá jak debil. Opravdu nemohli navrhnout sympatičtější kus šrotu? A navíc když je v hlavní roli dítě, tak je patos zaručen a ani tohle není vyjímka. Prostě další předvídatelný rodinný hnus. Plus za soundtrack, Lilly, Jackmana a Duranda. ()

xxSmoldaxx

No Warrior to sice zrovna není, ale jako boxerské drama to bylo ucházející. Respektive jako sportovní drama to bylo ucházející. Chápu, že je to především rodinný film, ale těch klišé tam na mě bylo prostě moc. Výsledek. Nadprůměr, který neurazí. 67% ()

Kiedes

Celkem výrazně jsem tam postrádal obnažení Evangeline Lilly, ale chápu, je to pro děti.. Hugha mám hrozně rád a jednoduchej mainstream stejně. Mělo to být jasnejch 5 hvězd, jenže to bylo asi až moc jednoduchý. No a ten malej kluk prostě nejde překousnout. Nesnáším tady malý americký předčasně vyspělý skřety, kteří všechny kolem sebe učí dobrým mravům. ()

MAJkLSON

Reklama na Kinect (který hraje celou dobu Hugh Jackman) a XBOX 720 (fakt tam je). S přisměsí očekávaného rodinného dramatu, které ani tolik nevadí a dobře zapadajícího soundtracku. Atom knockoutuje Optima, Bumblebeeho i Megatrona v prvním kole této cigánské férovky. ()

Tred2

Taková disneyovská verze Rockyho. Většinu času je to jako pohádka, ale vlastně to funguje. Ať už zvolený casting, hudba znějící filmem (včetně Eminema) či atmosféra. Všechny jednotlivé prvky jsou tak trochu na hlavu, ale jako celek působí snímek vlastně dost slušně. Ačkoliv je film tkaný z klišé, což má za vinu předvídatelnost každého kroku, tak se dá každý ten moment užít. Konečná bitva mezi dvěma roboty je naprosto skvělá, ačkoliv je to vlastně jen (jak jsem řekl na začátku) robotí Rocky. Nevím jak ostatní, ale na mě tahle blbůstka prostě udělala dojem. Ono to má vlastně podobný princip jako Transformers - pokud se rozhodnete jít k danému dílu "spravedlivě" kriticky, tak musíte jít s hodnocením níže. Já zde, narozdíl od T (Real Steel si nehraje na tak "velkou věc", za což má mou sympatii) budu hodnotit dle toho jak jsem si to užil. Slušné 4. ()

KOZEL84

Mě to připadá durch to samé jak Thor,akorát o dost trapnější.Tady podivně nadhodnocené,přitom tupé,barevn'oučké,většinou nudné,ale nenudící a....barevn'oučké.Jackman má určitě na víc než na roli natvrdlého debila,malý Dakota (seriously??!...thanks mom!) předčí všechno!Od malého Anakina po slečnu Bieberovou a je naprosto nesnesitelný (jediná obsažená emoce).Na druhou stranu whoever/she/pointless part dostala Evangeline (nevím proč by měla zůstávat v TV) se kterou bych se hned někam vytratil a hlavně se tu rubou roboti!Takže se mi to vlastně vůbec nelíbilo...akorát sem nadržený kokot a rubou se tu roboti. ()

PanPes

Sentimentální sci-fi, nebo nová éra splněných snů všech moderních dětí ? Neuvěřitelně nudná pohádka s přidrzlým hochem jde ruku v ruce s dnešní dobou. Proč by mne mělo zajímat jestli se ta, či ona plechová hlava rozmázne po druhém, nebo třetím zásahu, když na tom vlastně ani nijak zvlášt nezáleží... Hlavně, že se v onom štastném shlédání kluka a robota shlédne spousta cílených diváků a je vymalováno. ()

Mallyyy

Skvělá podívaná. Pasujicí hudba. Uspokojující bitvy mezi roboty. Jackmana bych chtěl vidět ve filmu, jako boxera. Tančicí robot velice pobavil. Že by už Lilly začala hrát něco kloudného od Ztracených? Asi ano.:) ()

Eragon93

Pohodový filmek na sobotní odpoledne, který mi dost připomíná Rockyho.Vlastně je to takový Rocky v ocelovým kabátku. Žádný velký herecký výkony tu k vidění nejsou...ale to mi vůbec nevadilo, protože jsem se těšil na souboje robotů a ty byly, musím se přiznat, moc pěkný. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky