Druhá světová válka vrcholí a Spojenci se právem obávají, že by Třetí říše mohla použít jadernou zbraň, na jejímž vývoji prý nacističtí vědci intenzivně pracují. Proto také Američané vysílají přepadové komando do Francie, kde by v jedné z tamějších starodávných citadel měla být ukryta supertajná laboratoř s rodícími se hlavicemi. Na místě ale jednotka vedená kapitánem Malloyem nachází něco mnohem horšího. Něco, s čím nepočítali ani ve svých nejstrašlivějších nočních můrách. Němci zde totiž nepracovali s jádrem, nýbrž s lidským genomem. A podařilo se jim vytvořit dokonalého vojáka, napůl člověka a napůl monstrum, jehož vysazení do první linie by mohlo dokonale ovlivnit průběh celého válečného konfliktu. Je proto jasné, že übersoldat musí být stejně jako celé výzkumné středisko okamžitě zničen. Už brzy ale vojáci zjistí, že právě oni se nyní stávají lovnou zvěří. Stojí proti nim totiž soupeř, který nezná slovo porážka. Napínavý mysteriózní horor, který byl celý natočen v Bulharsku, má na svědomí americký televizní režisér David Flores. (oficiálny text distribútora)

Cacadore odpad!

Bohužel jsem se (nevím proč) původně domníval, že film má na čsfd hodnocení 64 %. Po prvních patnácti minutách mi to přišlo divné a podíval jsem se na čsfd znovu. V tu chvíli tam bylo 28 %. K filmu: Tomuto filmu se dá vytknout asi vše, takže vezmu jen ty nejhorší věci: použité zbraně a technika historicky/geograficky nesedí, naprosto odporná animace hlavních zrůd, postavy se rekrutují patrně z řad mentálně retardovaných, a spousta dalších věcí. Tento film má pro mě jen jediné pozitivum, a to, že příště se podívám hodnocení čsfd hned a nebudu se raději ničeho domnívat. Za mě: 10 %. ()

brasek

V prvom rade ide o tv film, takže netreba očakávať špičkové triky, aj keď v tomto prípade "adobe photoshop" je cítiť až veľmi a miestami pôsobí rušivo. Prostredie v ktorom sa dej odohráva (francúzsky Štrasburg) pôsobí veľmi nedôveryhodne, nepripadá mi to ako prostredie zo 40. rokov. Dej filmu balansuje medzi nudou a čiastočne pozerateľným... chcel som ohodnotiť 2 až 3 hviezdičkami s prižmúrením oka na ten tv film, ale nemecký tank mi pripomína ruskú T-34 (inak pekne hrdzavú)... však mohla byť ukoristená na ruskom fronte, ale čo by potom robila vo Francúzsku? Naivní nemeckí vojaci sa dajú postrieľať jedna radosť a na všetko sa pozerajú ako teľatá. Bohužiaľ čo je veľa, to je veľa... Koniec filmu sa mení na totálnu až neuveriteľnú kravinu. Pre mňa je to len jedna hviezdička a len preto, že ide o už spomínaný tv film. ()

MM_Ramone

Mám rád filmovú horrorovú tvorbu a interesujem sa i o dejiny druhej svetovej vojny. Preto som sa odhodlal pozrieť si tento film. Napriek jeho veľmi nízkemu hodnoteniu som si hovoril, že kombinácia horroru a Tretej ríše bude pre mňa zaujímavá. Nazdával som sa, že ma to bude baviť. No nebavilo. Je to velice slabo spracované. Celý film pôsobí hrozne lacným dojmom. Autori tohto snímku sa pustili do projektu na ktorý nemali dostatok peňazí a ani skúseností. * ()

SOLOM.

Že vám to připomíná nějakou počítačovou hru (jako např. Wolfenstein) ? Ani se moc nedivím, protože během sledování tohoto filmu jsem se často cítil, jako bych se spíš díval na nějaké nevydařené intro. Kvalita scénáře je na hodně slabé úrovni, stejně jako většina vizuálních efektů. Nebál bych se ani označení přímo tragické. Již první záběry na supervojáka v mnohých vyvolá zlomyslný úšklebek na tváři. Animátoři si s ním nedali ani moc práce a podle toho to tak i vypadalo. Pohyby i chování digitálního tvora stejně jako letecká bitva či střelba z kulometu jen podtrhly marnost celého snímku. Rádoby akční scény nedopadly o moc lépe. Desítky digitálních střel nenašly jediný ani z půlmetru a tak to bylo se vším. Přestože výběr herců nebyl zas až tak špatný, charakteristika jejich postav a samotný scénář nedokázali vykouzlit téměř žádné zlepšení. Hlášky nebyly vůbec tak vtipné, jak by měly a nudných pasáží začalo přibývat stále více a více. Možná by bylo mnohem lepší, kdyby všechny vy výbušniny odpálili už na začátku a všichni do jednoho pochcípali během prvních patnácti minut. Dám 10% za scénu s tankem a 10% za hluchého magora s výbušninama = jedna hvězdička ()

LukyValient odpad!

Tenhle film dáva slovu "špatný" úplně novej rozměr.. nebo by se dal ve válce použít při shazování místo bomb.. pač nebozí diváci určitě zváží sebevraždu, stejnětak jako já :D První film, kterej byl tak špatnej, že jsem ho musel zapít, abych ho alespoň částečně vypudil z hlavy. Superzmatený scény a samotný dialogy alespoň v český verzi nedávaj smysl - jednou mě sice dohnaly smíchem k pláči, ale celkově.. mentální klystýr :D ()

• Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)