BaronMartin

SPOILERS! Vlastně poměrně fajn epizoda a po té minulé, celkem tragické, návrat k tomu lepšímu. Abych hned začal tím, co se mi nelíbilo :D, já mám vlastně celkem rád tenhle námět „jeden z nás byl infikovaný/posednutý a my musíme přijít na to kdo“, ale jenom když to je fakt hodně dobře zpracované (př. třeba ten jeden díl z 6. série Agents of S.H.I.E.L.D.). Což tady úplně není. Prakticky vůbec se zde nepracuje s tou paranoidní a podezíravou atmosférou, která by mohla být poměrně dost hustá a tísnivá, a když už tady je, tak jediné, na co se seriál zmůže, tak je to, že postavy se vzájemně bezhlavě obviňují (a třeba fakt, že ten člověk by mohl být posednut proti své vůli a teoreticky o tom ani nevědět, to vůbec nikdo neřeší :D). Tenhle díl má ale hromadu skvělých momentů. Ať už úvodní flashback na pohřeb Amy (sice nechápu moc jeho význam, teď, když už všechny události zahrnující Amy jsou dávno vyřešené), smrt Catherine (která teda mohla být trošku emocionálnější a třeba i brutálnější), odhalení toho, kdo je posednutý (což zase mohlo být mnohem více epičtější a překvapivěji zpracované) a také mě stále baví všechny scény s Magistratovou rodinou. Snad si nyní už zbytek seriálu udrží přinejmenším tuto kvalitu. Hodnocení: 73% ()