Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

hackstolle

Vcera jsem si to dal v kine a docela dost jsem se nasmal. Odpocinek. Pohodovka. Proste prijemna zalezitost za 80%. Co ale dokaze tento film predevsim, je zdrave inspirovat. ()

Renie42

Vtipný a hezký film. Elišce Balzerové a Lence Vlasákové to moc slušelo ( ale jí až ke konci v dlouhých vlasech). Děj, který mě nenudil. Je to jeden z mála českých filmů téhle doby, který nebyl nudný a ztráta času. ()

blacktomas

První polovina je celkem záživná, tj. seznamování se s neznámými hrdiny, vtipné poznámky a tak nějak to celé příjemně utíká. V druhé polovině přichází očekávaná stagnace a s komedie se rázem stává tragikomedie, což by zas až tak nevadilo, kdyby film neztratil na síle a na gradaci. Obecně, se ale jedná o nadprůměrnou komedii z domácí produkce. Z hereckých výkonů je nutno vyzdvihnout ten Elišky Balzerové, protože to co zde předvádí je jedním slovem koncert. Nejlepší role snad za několik desítek let. Tato dáma opravdu zraje jako víno. To samé se dá v podstatě říct i o Lence Vlasákové, velmi sympatická herečka. Zato Jiří Macháček hraje snad už podesáté stejného ocase, podle mě ani hrát neumí a to co hraje ani hrát nemusí. ()

L3G1ON4R

Vtipná pohádka s vyměřenou dávkou humoru. Čekal jsem trochu větší motanice ve vztazích, ale kdo by čekal na nahrblou pětačtyřicítku =oD Jednoznačně oddychová záležitost jak má být. ()

Nakhla

Příjemné odreagování během deštivého odpoledne, kdy nechcete nic náročného, jen relaxovat... V porovnání se světovými filmy 3*, v porovnání s českými filmy 4*.... ()

amyth

Další z řady filmů se stejnou tématikou. Tento není úplně špatný nicméně celkový dojem a hodnocení výrazně sráží opravdu velké množství hluchých míst ()

CaMMe

Od českých filmů nečekám nic. Vůbec nic. Děsně už mi leze krkem, koukat na český snímky. Nemají koule, vtip ani herce. Je to smutné, ale je to tak... 1*ani nevím za co. 25% ()

Solverino

Naprosto vynikající Balzerová, zdatně sekundující Vlasáková (je s podivem jak prokoukne po učesání a nalíčení je z ní celkem kočka!) po boku (nebo spíše zezadu) s Vojtou Dykem. Nevím proč se musím zase dívat na trapného Macháčka, naštěstí je patřičně upozaděn. Vynikající česká ododychovka. Výborné. ()

vlKousek

Velice příjemné překvapení, velice příjemný humor, film nebyl vlezlý ani přemoudřelý, oddychovka na které u české tvorby nejsem moc zvyklý....že by se blýskalo na lepší časy? :)) Kdo ví.... PS. Tu čtvrtou * za výkon Elišky Balzarové, parádní dáma ;-) ()

Marrianna

V životě bych nevěřila, že se u novodobého českého filmu budu takhle bavit. Už dlouho se mi nepoštěstilo narazit na českou tvorbu o které bych básnila a schutí si ho pustila víc než jednou. Tahle komedie pro mě však jediným shlédnutím určitě neskončila. Na kolena mě dostala Eliška Balzerová, kterou jsem si do té doby na obrazovce skoro všimla - z kukly se vylíhl motýl - jednoznačně úžasná. Lenka Vlasáková mi začíná připomínat takovou příjemnou milou šedou myšku, ovšem tak jak na mě působí určitě neznamená žádné mínus. Celkově se komedie opravdu zdařila a já všem doporučuji....když už nic tak baron Prášil Macháček Vás určitě pobaví. ()

Hank

Chvíli vážně, chvíli nevážně, potom slade a nakonec hořce. Vše smícháno v koktejlu, který popíjí Eliška Balzerová s voňavou frndou...uhaaaa a dost už Macháčka jako obtloustého seladona! ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)