Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

markotter

Řekl bych, že Jiří Vejdělek je jeden z mála tzv.hitmakerů u nás. Proto jsem se kouknul i na tenhle film a pro mě zatím nejslabší z toho, co jsem viděl. Pokud se režisér drží komediálního tónu, tak je to velmi vtipné a zábavné , i když se jedná kolikrát o samostatné vtípky, které nijak nesouvisí s dějem. Na vážnější notu mu to ale tolik nejde a jakmile přejde film do této roviny, film ztrácí tempo a zbytečně se prodlužuje. Z herců mě potěšila výborná Lenka Vlasáková, ale překvapivě i Eliška Balzerová,kterou moc nemusím. Pro mě 70 % ()

Pathrose

Neříkám, že jsem se nezasmál, ale teda po tom co kolem toho bylo za humbuk jsem čekal něco víc než takovou prostoduchou oddychovou komedii. A že by mi nějaká scéna nebo vtip utkvěl v paměti na delší dobu, to se říct nedá. ()

matt85

Vkusné, vtipné, skvěle zahrané a přirozené. Vejdělkův scénář sice občas jen tak klouže po povrchu, místy ale neuvěřitelně sedí. Čtverka Vlasáková, Balzerová, Kubařová, Dyk předvádí herecký koncert. Velice příjemný zážitek. ()

Henry Morgan

Asi trochu divněji zamotaný milostný trojúhelník. Celkem vzato...nedalo se na tom moc pokazit, což se naštěstí dodrželo a herecky i dějově z toho vykřesali maximum. Trochu povedenější česká, hořko-sladká blbost. Chvála bohu, že si tam ten pitomeček Macháček střihl menší roli. ()

haWranka

Pro mě opravdu překvapení, a moc milé překvapení! Poslední dobou se českým komediím vyhýbám jako čert kříži, a v mém přesvědčení o tom, že nestojí za nic, mě ujistila blbost Líbáš jako bůh. Tohle mě ovšem donutilo trochu změnit názor. Humor moc fajn, nic trapného a prvoplánového, herci na jedničku... Paráda! ()

Mik_e

Komedie, která svému autorovi jistě přinesla nemalý Vejdělek. Spolu s filmem Muži v naději komediální "skvosty", které nepochybně něco vypovídají o českém filmovém (ne)vkusu. Řemeslně výborně zvládnuté, vcelku zábavné, Lenka Vlasáková super, Balzerový mi bylo docela líto, že musela dostat zrovna takovou roli. Nicméně, asi nikoho nepřekvapí, byla skvělá. Takže jo, relativně jsem se pobavil. Přesto, podobné filmy i vzhledem k pojetí tematiky nejsou zrovna mým šálkem kávy. ()

RajAthen

Taková příjemná jedhubka, kde muž není cílovou skupinou. Zajímavé je, nakolik oblíbený je motiv filmu Co je šeptem..., jako muži mi taková představa příjemná není a množící se počet filmů na toto téma mi přijde prazvláštní. Dokáži však uznat gusto, s jakou si Eliška Balzerová užívá svou roli i její rozloučení. ()

Likan7

Překvapivě dobře stravitelná komedie s ještě mladičkou (a ne tak sexy) Veronikou Kubařovou. Balzerová si tady svou roli vyloženě užila a hlavně díky chemii tří žen a jejich trampoty s Vojtěchem Dykem Vám bude film celkem chutnat. Snímek by si zasloužil být o 20 minut kratší a hlavně v první polovině přešlapuje na místě. V momentu, kdy Dyk uvaří večeři, začne ale ta s přehledem nejzajímavější část. Komedie se dobře míchá s dramatem a i když film ke konci zase ztrácí body, přežijete to bez problému. ()

Wyrdas odpad!

Ať už byl film sebelepší (a že nebyl), pamatuji si z něj hlavně sluníčkářskou krávu, kterou bych každé ráno bacil palicí po hlavě, aby se ji rozsvítilo. Nevěra ji problém nedělá, když by ji sama měla provozovat... taková přesně skončí s dítětem na fotce z Afriky. Klasická pirátka bez mozku. ()

rublik05

Poněkud trapný pokus o film po vzoru amerických romantických komedií. Postavy jsou fajn, herecké výkony jsou místy trochu přehnané, dialogy taktéž nic moc. Děj mě extrémně nudil, příběh o zlatokopkách a silně promiskuitních dámách mě vůbec nezaujal. Vtipné scény působí dost lacině, ostatně jako snímek celkově. Moc jsem ani nepochopil výběr hlavních herců, protože z ústředního tria hereček mi přišla přitažlivá snad jen jedna jediná. Celá komedie mi přišla velmi jednoduchá a prvoplánová, moc jsem se u ní nepobavil a nepřišlo mi, že by se jednalo o nějakou výbornou českou komedii. Spíš bych to viděl na slabší průměr. 3/10. ()

deLaFere

Velmi příjemné překvapení. Pustil jsem to náhodou a nelituji, docela jsem se bavil. Především Lenka Vlasáková mě od začátku dostávala, ať již ona či její postava se mi opravdu líbily. Přesto stále trvám na tom, že se jedná, v rámci české polistopadové kinematografie, o jednu z mála výjimek, na kterou se dá dívat. ()

sornilka

Skvělá komedie :o) ...Eliška byla báječná :o)...ale i ostatní, si myslím, podali skvělý výkon :o)...určitě se všichni hodně dobře pobavili i při natáčení :o) S ničím nesrovnávám, prostě se mi film líbil a rozhodně mě pobavil! :o) Jen malá vada na kráse :O(...ta paní, co seděla nad námi v kině, skoro půlku filmu "prošustila" hrabáním se v sáčku od brambůrků...takže by to chtělo trochu více tolerance, při filmu, kde hrají hlavní roli dialogy a ne dominantní hudba! :o) ()

BaronX

Příjemně strávených 110 minut, překvapil mě především Dyk, asi nejlepší z herců, zdárně mu sekunduje Balzerová. Jedinou výtkou je, že se mohlo víc tlačit na humornou stránku, zas až tak jsem se nesmál... a potenciál tam rozhodně byl. ()

Freemantle

Přiznám se, že k českým filmům moc netíhnu, ale snímek "Ženy v pokušení" mě příjemně překvapil. Z počátku se nabízela možnost "bláznivé" (to slovo je opravdu profláklé a debilní, ale odpovídá "Kameňákům" a podobným ultrahloupým filmům - odpadům) komedie, která se naštěstí nekonala. "Ženy v pokušení" je něco jiného. Tento film si nehraje na gagovou či jinak vyjímečnou komedii, ale ani na seriózní drama. Je to jakási zlatá střední cesta, která (po)ukazuje na reálné hořkosti a sladkosti mezilidských vztahů. To vše v příjemně kolísavém tempu. Herecké obsazení jednoduše sympatické. Je dobře, že se režisér rozhodl obsadit mladé a neohleděné tváře Veroniky Kubařové a Vojtěcha Dyka. Pravdou ale je, že Macháčka bych viděl v malinko jiném žánru. --- Pokud by se do budoucna režisér Vejdělek rozhodl natočit celovečerní film, jehož příběh by rozvinul podobný vztah mezi matkou a ....... (kvůli možnému spoileru se raději zdržím jmenování) a snímek by zaobalil do podoby dramatu, vůbec bych se nezlobil! ()

fantomas19

* Eliška Balzerová & Lenka Vlasáková & Veronika Kubařová * vtip a sviežosť * Česká komédia z tohto roku (2010), ktorú režíroval Jiří Vejdělek, je príbehom vzťahov troch generácií žien. Bývalá herečka Vilma (Eliška Balzerová) si užíva optimisticky život. Jej dcéra Helena (Lenka Vlasáková) je poradkyňou na manželské vzťahy. Helenina dcéra Laura (Veronika Kubařová) je otvorená duša pre celý svet. Helene sa po krachu manželstva zrúti svet a jej matka i dcéra sa snažia jej pomôcť, pomocnú ruku podáva i priateľ Laury Jakub (Vojtěch Dyk). Film je svieža komédia s vtipnými životnými situáciami a komplikovanými vzťahmi v rodine. ()

Astrebleue

Vcelku mě ten film překvapil. Ze začátku mě rozčilovaly hlavní postavy, zvláště slečna dceruška. Řikám si, takový lidi mám přesně ,,ráda". Všechno to vypadalo, že se celý film potáhne ve smyslu ženská nemusí být chytrá a duševně bohatá, stačí, když ví kde a komu se má nabídnout. Postava Vilmy mi ze začátku připoímala snahu o jakousi Samanthu Jones, ale dost nepovedenou. Naštěstí to s postupem příběhu trochu vyvanulo. Od začátku jsem všemožně kombinovala, kdo s kým bude a překvapilo mě, že jsem byla docela dlouhou dobu na omylu. Minimálně do poloviny filmu nebyl film příliš předvídatelný, což u českých filmů poslední doby je příjemné plus. Když přišel ten největší zlom, tak jsem nevěřícně kroutila hlavou, proč tam režisér strká tohle. Nakonec jsem se s tím smířila, zvlášť díky poslednímu rozhovoru matky s dcerou. Macháček tam hrál dosti zbytečně zbytečnou a pitomou postavu, která byla jenom do počtu. Ale co, film předčil má očekávání, typovala jsem to na 50%. PS: na to, že Dyk je ve skutečnosti docela odpudivě slizkej, tady tvoří opravdu dojem normálního kluka, čemuž se teda obdivuju. Hrát teda musí umět. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)