Štyridsiatnička Helena (Lenka Vlasáková), uznávaná odborníčka na manželské problémy, jedného dňa zistí, že sa dostala do situácie, akú rieši so svojimi pacientmi. Jej dosiaľ milovaný manžel je pristihnutý in flagranti s mladšou ženou a Helena čoskoro bezradne stojí na prahu nového života. Dvadsaťročná dcéra Laura (Veronika Kubařová) chce byť matke oporou, zároveň sa však stretáva s nástrahami vlastnej prvej skutočnej lásky. Pomocnú ruku sa snaží podať aj matka Vilma (Eliška Balzerová), bývalá herečka, ktorá na všetky situácie aplikuje svojráznu školu života. Výstredná dáma má zaručený recept: nahradiť neporiadneho chlapa chlapom  poriadnym. Zdá sa to neriešiteľné, ale na prekvapenie, chlapi, s ktorými stojí za to sa bezhlavo vrhnúť do milostného dobrodružstva ešte stále exitujú. A tri celkom rozdielne ženy zisťujú, ako veľmi sú si podobné a pokiaľ sa má niečo vyriešiť, chce to nadhľad, humor a nestrácať hlavu a ani nádej. (TV Markíza)

CROWee

Pokud ten film člověk nebere vážně a bere to jako oddechovku, tak se film jeví jako sympatická česká komedie. Jedinné co bych vytknul je délka. Předposlední půlhodina filmu se dle mého názoru neskutečně vleče... ()

missbee

Skvěle jsem se bavila, Eliška Balzerová je naprosto cool babi a moc se mi líbil vývoj Heleny v podání Lenky Vlasákové. Svěží lehká komedie vás potěší ve chvílích, kdy si chcete odpočinout a jen tak se bavit. A jak by řekla Vilma: "Užijte si to!" ()

dawe787

Tak čekal jsem bombu, ale nakonec jsem byl rád, že jsem neutrácel peníze za kino. Trochu mě i překvapily rodinné zápletky, ale holt láska si nevybírá. Naštěstí pár scén a hlášek mě rozesmálo a i díky Macháčkovi se filmečku od mne dostává ocenění v podobě tří hvězdiček. Upřímně má Vejdělek lepší snímky na kontě. ()

Meteorista

Na české poměry velice výjimečný film plný na jedné straně lehkého humoru, který zahřeje u srdce a lehtivého humoru se sexuálním nádechem na straně druhé. Velice vyvážený film s perfektními výkony herců (hlavně Eliška Balzerová byla výborná), slušnou ale ne komplikovanou zápletkou, která samozřejmě potěší nenáročné publikum, ale to neznamená, že by se nezalíbila i divákům náročnějším. Film mě nevýslovně potěšil a naprosto překvapil. Víc takovýchto výborných oddychovek na dlouhé večery! ()

infected

Povedená sonda do hlubin osamělé české ženy.Bezesporu další důkaz že Lenka Vlasáková je jedna z nejtalentovanějších českých hereček současnosti.A energická nymfomatická Balzerová překvapuje svou komickou polohou,to bych nečekal.Macháček a Dyk(hurá,žádný další Kotek,Mádl nebo Krajčo!)jsou o.k..Citlivá hudba sedící k jednotlivým scénám.Narozdíl od slabého Líbáš jako bůh sympatické překvapení. ()

Spidergirl

Pro mě po dlouhé době kvalitní česká komedie, opravdu jsem se bavila ! Konečně ! Přesně film pro pohodový večer s přáteli, tak jsem to měla i já.. ()

Fifer

Naprostý vrchol nejprimitivnější zábavy. Vtipy sami o sobě jsou místy dobré, jenomže k čemu to je, když charaktery jsou naprosto ploché a děj i scéna se řídí podle toho, jak končí pointa jednotlivého gagu. Je to tak strašně násilné a nepřirozené, až hrůza. O ději nemá cenu hovořit, prostě rošáda ala telenovela, kde se jen řeší, kdo komu zahnul, nebo ke komu se chce vrátit. To už je lepší podívat se na Ulici, tam se to točí v jedněch kulisách, takže se ušetří peníze. Dokážu si představit, že tenhle film podpořilo mnoho sponzorů s oním: "podívejte jak podporujeme českou kinematografii", přitom podporují maximálně tak vejdělek pana Vejdělka (ano, tento laciný fór se přesně k filmu hodí, takových je v něm plno.). Nemám nic proti autorům, kteří tvoří pro "obyčejného diváka", ten kalkul je jasný: Viewegh (Román pro muže, Román pro ženy), Vejdělek (Ženy v p., Muži v n.), jen ať se pak nikdo, kdo tento film sponzoroval, neohání podporou české kinematografie. Macháček mě zklamal, jde z jedné sr.... do druhé, přitom je to jeden z mála herců, kteří mají takovou pozici, že si mohou vybírat. Je studovanej, začínal ve vynikajícím Sklepu, stojí mu to za ty prachy? Asi jo. ()

Móó

Jeden z nejlepších českých filmů (poslední doby?). Je to komedie, u které se zaručeně pobavíte. Po dlouhé době se v Česku objevil film s humorem, který není jen pro puberťáky nebo pouze pro starší generace. Myslím, že se pobaví všichni. Vynikající herecký výkon předvedla Eliška Balzerová (samozřejmě nejen ona). Pochválit musím také hudbu. Tento oddychový film pomohl mně samotné k lepší náladě, a tak nějak mi ukázal, že všechno může být zase dobré. I když je to pouze film, naberete dojmu, že je skutečný. V životě se totiž může stát cokoli. ()

RedHot

Ostrůvek v moři bezútěšné trapnosti a fekálního humoru české komediální kinematografie. Oáza pro ty, kteří mají hrdlo vyprahlé po touze posilnit se uprostřed nekonečné pouště intelektuálního rigolu. Osvobození od Troškova rádobyhumoru. Něco podobného nám tu moc chybělo (a nejspíš opět dlouho chybět bude). ()

nessbeal

Vyborna vec, v ktorom ma drzalo pri sledovani hned viacero faktorov naraz, nie len to ci mu nakoniec povie ano alebo nie ale aj ako dopadnu ostatni po smrti babicky. Nakoniec som si uvedomil ze je to proste velmi dobry pocin, z toho dovodu je aj moje hodnotenie take vysoke. ()

Jeremiah

Óoo, jak špatně jsem bylť vychován, když to nejpodstatnější mi nebylo sděleno ? Že celý život je vlastně o TOMTO !!! Jediné co lze ještě dodat je - "jak jsem mohl tak dlouho přehlížet nádhernou L.Vlasákovou ? " ()

El-Barto

Příjemná, pohodovka na neděli večer. Balzerová je bez diskuze nejvýraznější, jinak by to chtělo víc Macháčka a míň Dyka. Vadila mi předvídatelnost a mohlo tam být víc dramatických míst, kde jsem by jsme se s postavami víc sblížily, na mě tak zapůsobila jen jedna krátká scána, i když tam pro to prostor byl. ()

jane1106

V podstatě souhlasím s Tetsuem, co se konvenčnosti týče, i tak ale musím uznat, že mě Ženy v pokušení dost příjemně překvapily. Nemají v sobě sice moc opravdovosti ani vtipu, ale ve společnosti sympatických postav ty necelé dvě oddychové hodinky příjemně uběhnou. Postava Vilmy, ikonické sexuální dračice á la Samantha Jones, mi sice do českého prostředí dvakrát nesedí (s přihlédnutím k porovnání českého a západního ženského sebevědomí), ale budiž. U jejích hlášek se možná nezbavíte pocitu, že už jste je někde slyšeli, alespoň zdvižené koutky ale spolehlivě vyvolají. Na Lenku Vlasákovou je asi zbytečné pět chválu, ale u toho Vojty Dyka si pořád nejsem jistá, jestli vůbec hraje - tak nenuceně a přirozeně neustále působí. Ráda bych ho viděla v nějaké jiné roli než mladého romantického chlapce. Melodicky optimistická Muchowova hudba zapadá skvěle. Rozhodně řadím k nadprůměru současné české produkce. ()

chelsea17

Po dlouhé době konečně parádní česká komedie. Vůbec nepůsobí trapným dojmem a osobně mě dost bavila. Příběh je výborně promyšlený, i když konec mě trochu překvapil. Jen tak dál ! ()

Mr.Hudson

O něco slabší než Vejdělkovi "Muži v naději", ale přesto poměrně povedená komedie. Režisér opět sází na neotřelé a neokoukané herce a to filmu jenom prospívá. Námět tří žen různých věkových kategorií je parádně propleten a já jsem po celou dobu se zájmem sledoval jejich snažení o to, kdo klofne lepšího chlapa. Jediná věc, která mi trochu vadí je fakt, že v každém novém filmu Jiřího Vejdělka někdo umře a to mi do komedie moc nesedí, ano zrovna v tomto snímku to má trošku odlehčený nádech, ale do budoucna bych byl rád, kdyby se alespoň v jednom filmu dožili všichni herci poslední filmové klapky. 70% ()

RickyFitts

dobře natočenej mainstream, Balzerová fajn, Vlasáková strašná, Kubařová dtto, ale aspoň sexy, logika chování postav - především těch dvou nejmladších - klopýtá, celkový vyznění je mi nejasný... sousloví "absolutně pohodový", který se tu často vyskytuje, rozhodně neodpovídá mým požadavkům na dobrý film, ale tak dobře, no... na svůj žánr a zemi vzniku lehký nadprůměr, 1+ ()

Saur.us

Nečekal jsem nic, dostal jsem tak akorát. Za rozhovory Lenky Vlasákové s Lenkou Vlasákou, za nějaký ten vtip a kameru Martina Sáchy poctivá 3. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

12.01.2017

Na prvního Anděla Páně vyrazilo do kin 188 138 diváků, takže Jiří Strach rozhodně nečekal, že jeho pokračování rychle zaútočí na milion. Právě tahle cifra ale padla v šestém týdnu promítání, čímž se… (viac)