Nucky žádá Margaret, aby dodržovala jejich pravidla. Angela pozná Jimmyho násilnickou stránku povahy. Al Capone se ocitá na křižovatce. Van Alden zápasí se svými emocemi. (HBO Europe)

Frajer42

Spoilery! Po delší době jsem se koukl na další díl tohoto velice kvalitního seriálu a dost se mi líbil. Zřejmě začnu sledovací přestávky praktikovat ve větším měřítku. Opět se hodně kecalo, spekulovalo, ovlivňovalo a domlouvalo, ale ve všech případech to stálo za to. Po sledovací odmlce mi je spousta postav tak nějak bližší. Ať už se jedná o vtipálka Alla, který se inspiroval na židovském obřadu a rozhodl se konečně dospět, nebo a snadno rozrušitelného Jimmyho, který se rozhodl vyčinit manželčině pusinkovacímu kamarádovi, i když manželka ve skutečnosti mnohem raději papá z chlupatého talíře. Kdyby se ke všemu včas přiznala, tak mohla proběhnout poklidná trojka, kde by Jimmy mohl manželčinu lesbickou přítelkyni potrestat použitím její druhé cesty, kterou spousta žen lživě označuje za bolestivou. Na světle se opět ukázal i černoušek Mr. White, který se vlastně může ukazovat pouze na světle, aby z něho divák něco měl. Docela mě překvapuje, že pan White pašuje alkohol na místo banánů. Je samé překvapení. Dost se mi líbilo, že se konečně v pravém světle projevil pan vyšetřovatel. Nejdříve přišel na námluvy za Nuckyho celkem pohlednou současnou slečnou, ale moc na ni nezapůsobil, tak se musel obětovat a hledat usvědčující informace v kalhotkách Nuckyho ohavné předchozí slečny. Spinkací scénka to byla doposud nejvíce explicitní. Nezaujatý divák, který by vás během této scénky přišel oblažit svojí návštěvou by okamžitě nabyl dojmu, že jste zvrácené hovado a koukáte se nechutné zoo fetiš porno. Předpokládám, že pán při prohlídce bobří srsti nenarazil na usvědčující důkazy, nýbrž spíše na filcky a další mazlivý hmyz. Dle mého skromného úsudku se jednalo o jeden z nejlepších dílů. Lepší 4. ()

Necrotongue

Vypadá to, že kvalitní epizody budou u tohoto seriálu standardem. Po celý díl se vesele kuly politické pikle, zároveň se plánovala odveta na zločinecké úrovni, proběhlo i pár akčních záležitostí a celek se mi líbil a výborně jsem se bavil. ()

0verseer

”So, when all is said and done, what you fixing to do about Mr. Rothstein?” “I'm going to make him the richest corpse in New York.” Všetko síce Nuckymu podľa sľubne vyzerajúceho plánu nevyšlo, aj vďaka prekvapivo dobrej Chalkyho dedukcii, sme mali v závere opäť o zábavu postarané. O zábavu mal postarané svojím spôsobom aj pán fotograf a agent Van Alden, ktorý potvrdil, že postavy sú dosť nevypočitateľné... 9/10 ()