V Chicagu se Jimmy spojuje s Pearl, jednou z prostitutek Johnyho Torria a ocitá se stále více v rozporu se zbrklým Al Caponem. Mezitím v Atlantic City využívá Nucky svých kontaktů – ambiciózního amerického senátora Waltera Edge i primátora Jersey Franka Haguea. Eli a Chulk jdou do extrému a vyslýchají člena KKK. Lucky Luciano si dělá choutky na Jimmyho partnerku a Margaret vystrojí Nuckymu opulentní narozeninovou oslavu. (HBO Europe)

Frajer42

Celkem pěkný díl. Al Cappone ukazuje, že nebyl pouze obtloustlý lilipud, ale že se uměl i pěkně mračit, zlobit a hlavně angažovat. Kecá se opět více, než by bylo bývalo zdrávo. Ovšem kecání konečně dostává v mých očích pevnější obrysy a začínám se v ději orientovat. Dost mě začínají iritovat veškeré šlápoty. Někdo u nich zřejmě hledal bod G na nesprávném místě a polechtal jim mozek. Dále je zajímavé sledovat, kterak probíhala taková setkání v počátcích Ku-klux-klanu. Člověk se dozví spoustu věcí a ke všemu se pobaví. Co více divák ke spokojenosti potřebuje. ()

0verseer

”The wide shoulders, a very masculine silhouette. What does the gentleman think?” “Wife's gonna shit.” Jimmy a Al Capone začínajú v Chicagu rozbiehať svoj vlastný “biznis”, Nucky oslavuje. A to je v podstate všetko, čo štvrtá epizóda ponúkla. Samozrejme netreba zabúdať ešte na podarenú scénu “vypočúvania” hlavného člena miestneho Ku-klux-klanu. Inak teda ide o skôr priemernejšiu časť, ktorá tentoraz žiadne väčšie wau neponúkla. 7/10 ()