Past na rosomáka

Neúnavné rádio hraje nasládlé popové melodie 70. a 80. let. Hezká Zoe Adler u něj tráví nespočetné hodiny a touží po velké lásce. Její růžový svět se ale jednoho dne rázem promění. Dojde k podivné nehodě, při níž zemře policista a vrah uprchne. Dívka však zůstane na místě činu. Než proběhne soud, je ponechána v domácím vězení, kde je jejím častým hostem vyšetřovatel Daly. Vzájemné sympatie se ale promění v lásku a muž se pokouší ze všech sil zachránit její život a svobodu. (oficiálny text distribútora)

Kochanski

V druhe polovine film vsadil na akcni prvek tajemneho muze obtezujiciho Zoe. Psychologie postav, budovana atmosfera a vubec cely film jde do p******! Ale za prvni pulku dam 3! ()

D.Sleeper

Nečekaně příjemné osvěžení :) První a možná poslední film, který jsem si po absenci na našem trhu neváhal objednat přes "Amazon" přímo z chicagského velkoskladu :) S odstupem času a po dalších dvou shlédnutích ve mě kladný dojem ještě zesílil a neváhám s úpravou na plný počet. ()

seba

Tak nějak si představuju dobrý nezávislý film. Za málo peněz, hodně zábavy. Stačí mít dobrý nápad a z toho vytvořit slušný scénář a pak si vystačíte s minimálními náklady. Herce to chce neznámé nebo skoro neznámé, ale hlavně levné. Tohle všechno + hitovky z osmdesátých let a výborná/ný komedie/rodinný/drama/thriller (ČSFD má pravdu) je tu. Více takových filmů na ČT2. ()

Nonna

Zajímavý film na zajímavé téma - soudně nařízené domácí vězení. Výborně natočené jsou právě sekvence odehrávající se v domě, kde se hlavní hrdinka musí nedobrovolně zdržovat. Stěny místnosti neumožńují nadechnutí a dveře i okna jsou nedobytná pevnost. Ta hrůza, kdy ven se dostat nelze, ale dovnitř může každý, postupně s rozkrýváním zápletky přibývá. Film doprovází skvělá hudba, zejména při zběsilém honění času v ulicích města podněcuje netrpělivost, provokuje. Robin Tunney hraje civilně přirozeně a dobře a celý děj táhne dopředu. ()

Sejkorka

Zvláštní film, ale dobrý - tedy chvalitebný, z hlediska školské stupnice. Chvílemi to připomínalo divadelní hru. Robin Tunney je pro mne objev, přiznám, že jsem ji vůbec neznal, než jsem si stáhnul Empire records. Pěkný děvče :) ()