Boża podszewka II
Réžia:
Izabella CywińskaScenár:
Izabella CywińskaKamera:
Adam SikoraHudba:
Jerzy SatanowskiHrajú:
Kinga Preis, Hanna Śleszyńska, Karolina Gruszka, Katarzyna Herman, Krzysztof Tyniec, Adam Woronowicz, Joanna Bogacka, Iwona Wszołkówna, Andrzej Zieliński, Szymon Kuśmider, Dariusz Toczek (viac)Hrajú
Kinga Preis
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kruk (2018) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Hanna Śleszyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Karolina Gruszka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Dirigenten (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Katarzyna Herman
Poľsko
Najlepšie seriály:
1670 (2023) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Krzysztof Tyniec
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Adam Woronowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Joanna Bogacka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Iwona Wszołkówna
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Andrzej Zieliński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Szymon Kuśmider
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)
Dariusz Toczek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Danuta Stenka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Jan Kociniak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Kazimierz Borowiec
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Andrzej Gałła
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Elżbieta Okupska
Poľsko
Najlepšie seriály:
1670 (2023) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Jolanta Olszewska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jerzy Pal
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Łukasz Simlat
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Franciszek Utko
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kruk (2018) (seriál)