Obdoba hitparády ESO. Moderátoři nám představí dvacítku hudebních klipů a k tomu pět novinek. Pořadí klipů určují diváci prostřednictvím sms hlasování. T-MUSIC také informuje o koncertech, novinkách na hudebním trhu a hudebních festivalech. Byl vysílán v televizi Prima, později přešel na obrazovky stanice Óčko. (Bila_pani)

swe

V začátcích občas zahráli i nějaký ten poslouchatelný kus (vybavuju si Korn nebo Marylina Mansona) + na Katku Kristelovou se dobře dívalo. ()

Paity

Pořad uvedl Kateřinu Kristelovou a Libora Boučka mezi "celebrity". Jedna z mála relací, která nabídla ty nejnovější písničky v podobě videoklipů, vše navíc děláno v modernějším zápaďáckém pojetí. ()

Asmodin odpad!

Tak z tohoto pořadu mám noční můry... každou noc vidím K. Kristelovou v růžovém kožichu jak se snaží být hustá a katanou si nabírá džem na chleba.... Pooomóóóc! Té vzpomínky už se nezbavím. Eso je lepší! Fůj! ()

Blacker94

Hodně nepovedená hitparáda, která je přeplněná komercí až to bolí. Často dost trapní moderátoři, drahé hlasovací SMSky a hlavně děsná rozhlasová znělka ,,tttttý music chart, na Evropě dvě" která rve uši. Prostě další komerční blbost, ve které nejde o hudbu, ale reklamu. ()

Bollek

Alternativa ke konkurenčnímu pořadu Eso. Narozdíl od něj se mi zde líbilo, že klipy nevyžarovali po pár týdnech. To se však změnilo po několikaměsíční dominaci hitu od O-Zone. Moderátoři zde navíc nikdy nebyli tak dobří, takže jsem neměl již důvody to dále sledovat. ()

M1911

Dneska bych tomu napařil odpad a ještě bych do komentářů nasypal tunu sprostejch slov, ale tenkrát jsem to sledoval. Jedna nostalgická hvězda. ()

johhny007

Na ESO sem se nedíval , takže neporovnávám , ale já bych k tomu řekl asi tohle vždycky to poslouchám na Evropě 2 asi od roku 2008 předtím nevím jak to bylo , ale minulý rok jak to uváděla ta holka tak to byla fakt hlína :D Já jelikož nemám Boučka rád tak se mi na EU 2 líbil nejvíc Cejnar ;) 60% (5% za Očko + 55% za Evropu 2) ()

topi80

Bárbínou uváděná konkurence populárnějšího Esa, tady prý občas zaznělo i něco lepšího (rozuměj - vedle diskošky a rozněžněných boybandů i nějaké ty kytary). ()

monikka87

Kým to moderoval Bouček, tak to bola aspoň švanda, tie preafektované ženské (najmä Marcela na Óčku) nemôžem. Hudba o ničom, ale bolo tam zopár fajn reportáží z koncertov a interview. ()