Kapsář František Houska (P. Landovský) dostal na Silvestra propustku z vězení. Vrací se do své rodné vesnice a protože nemá ani korunu, podaří se mu tři husarské kousky s řidičem auta (J. Kemr), který ho sveze, s hostinským (J. Libíček) i s bývalou láskou Boženkou (I. Janžurová)… (Česká televize)

D.Moore

Ničím neurážející silvestrovská slepenina tří příběhů s parádním, ale občas až moc huhňajícím Pavlem Landovským, a s dobře vybranou trojicí jeho protihráčů. Malé, nenápadné, ale vcelku zábavné dílko. ()

Oskar

Pavel Landovský je na Silvestra propuštěn z vězení a bez koruny v kapse se musí nějak protlouct do Nového roku. Mazanými způsoby postupně využije ve svůj prospěch (nebo chcete-li napálí) tři lidi - Josefa Kemra, Jana Libíčka a Ivu Janžurovou. Jako příběh je to pochopitelně slaboučké a nejsem si jistý, zda bych se na to podíval i podruhé, ale Pavel Landovský je vážně dobrý i v této televizní banalitě a Schulhoffův nedoceněný smysl pro stavbu situační komedie je znát i zde. 60% ()

NinadeL

Schulhoffova televizní mini pro II. program ČT o ničem a o všem, nikoli tedy Strach a hnus v Las Vegas, ale Sranda a společenská krize ve Lhotě. Volné pokračování Boháčka? :D ()

ondrula

Na tomhle snímku je patrné, že se skutečně dobrými herci (takové už dneska nemáme) se daly za komára natočit dobrý kousky s minimem vypětí. Na těch záběrech je znát, že se očividně točily na první dobrou, a kameraman si asi příliš hlavu nelámal, jestli udělal nejlepší záběr všech dob, ale výsledek podle mě rozhodně obstojí. ()

Haniczka

Velmi povedené. Landovský v nejlepších letech využívá nápaditý scénář Petra Schulhoffa k tomu, aby napálil úplně všechny, co se mu dostanou pod ruku. Pověstný Bohouš se sice vysílá každý Silvestr, ale tohle si s ním nezadá. Hráli někdy Láďa Menšík a Pavel Landovský spolu? Možná snad ani ne...škoda. ()

J R C Pecuchet

Velmi povedená krátkometrážní komedie. Pavel Landovský exceluje, ale i vedlejší role jsou velmi dobře obsazeny. Nejvíce se mi líbila epizoda s Josefem Kemrem. ()

Pitryx

No já Lanďáka nemusím. Navíc mi tu nic legračního, že bych se lámal smíchy. K pousmání to bylo, to ano, ale víc nic. Je mi líto, ale já to na bůhvíjak vysoké hodnocení vůbec nevidím. 211020112533/2608 ()

curil

Šťastné setkání režiséra Petra Schulhoffa s Pavlem Landovským v krátké komedii. Landovský ve stylu venkovského balíka z "Utrpení madého Boháčka" opět exceluje při podvádění náhodných obětí. Holt to má v hlavě. Epizodka s Ivou Janžurovou je nejzábavnější, ukazuje na ženskou hamižnost a naivitu. ()