Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

• Kanada Stargate SG-1 200th episode Special
všetky plagáty

Co jste ještě neviděli aneb Pohled do zákulisí a zajímavosti z nejdelšího nepřetržitě vysílaného kultovního sci-fi seriálu historie. (oficiálny text distribútora)

angel.CZ

,,Ty jsi byl 7 let MacGyverem a tohle nevyřešíš ?Máme tu přesky a tkaničky do bot a kousek žvýkačky prostě postav atomový reaktor´´ tak takové hlašky mě dostavají.Jinak jen ohlednutí. ()

blazma

Zkrátka si i celé osazenstvo natáčení chtělo odrelaxovat a užít tu 200. epizodu a tak udělali i speciál zaměřený spíše na vtipy a srandu která je provázela než aby to brali nějak vážně. Milý doplněk, který neurazí a zaryté fanoušky potěší. ()

Desmi

Zákulisní informace, které dokument uvádí byli občas dost vtipný. Zvlášť to s tím McGuyverem.. =D. Jinak samozřejmě, pro ty, které to zajímá to není špatný.. Je to zajímavé a vtipné.. =) ()

P/\/EL

Tady je vidět, jaká je Hvězdná brána vlastně kravina, z herců je cejtit, že mají sice svou jistotu, tu a tam možná i docela zábavnou práci, ale přecijen je to pro ně spíš rutina, stereotyp (dělají si z toho legraci, ale ona to vlastně legrace vůbec není a seriál asi dost vystihuje). Inu, příliš natahovaný seriál (nedá se říct, že by všechny seriály končily, protože by o ně přestal být zájem, ale spíš jde o to, že se říká v nejlepším přestat, ikdyž to prostě holt mainstream je...), sledoval jsem to na nově jako malej (nic moc na výběr nebylo :), posádka mi k srdci až na výjimky mco k srdci nepřirostla, nevím, u jaké sezóny jsem skončil, pak jsem u tam tam něco náhodně zahlíd (potom jsem viděl něco málo z toho asi úplně nejnovějšího a to mi nepřišlo špatné), ale obávám se, že tenhle seriál začal trpět tím, čím spousta jiných, s přibejvajícíma sériema kvalita čím dál tím víc uvadá, docházejí nápady, recyklují se náměty, přicházejí čím dál tím pitomější postavy a z lehkýho nadprůměru se stává průměr, pak podprůměr, nezáživné béčko....ale protože jsem to všechno neviděl, tak tomu možná křivdím..jsou horší sci-fi seriály... ()