Mladý šlechtic Theon Greyjoy pomalu naplňuje svůj smělý plán, který mu má napomoci k získání uznání i moci. V králově přístavišti příslušníci rodu Lannisterů posílají princeznu Myrcellu do „bezpečí". Její matka to nese velmi těžce a svému bratrovi, trpaslíkovi Tyrionovi slibuje pomstu. Arya Starková se setkává tváří v tvář s nečekaným návštěvníkem, utajené setkání může ohrozit její život. Robb a Catelyn Starkovi obdrželi velmi důležitou zprávu. Jon Sníh dostává od vůdce Qhorina Půlrukého konečně šanci, aby ukázal, co v něm je skutečně ukryto... (Česká televize)

GejmronCZ

Teda super díl. No ale jako bejt Sněhem a potkat tak krásnou holku, týýjo jako nevim jestli bych se udržel. (Jo, jasně že mluvim o Rose Leslie) Teda jako jo, udržel ale svedl jí a ještě jak zkoušela potom zadkem....dal bych meeega moc 😈😈😈😈😈 (ikdyž to je 8 let starý, tak to mi teda fakt vůbec nevadí). Nevim proč vždycky takhle ve filmu najdou někde v divočině tu nejhezčí holku, taky chci mít takový štěstí ;) ()

Necrotongue

Mnoho vyhrocených situací zaplnilo šestou epizodu a já jsem se díky tomu výborně bavil. Děj se tentokrát zabýval událostmi od území za Zdí až po Královo Přístaviště včetně Daenerysiny příběhové linie, takže se mi díl zdál až příliš krátký, docela jsem litoval, že se na některých místech nezdržel déle. ()

Anderton

Zatiaľ najakčnejšia epizóda druhej série a možno aj doterajšieho priebehu. A zrejme aj najlepšia, uvažoval som aj nad plným hodnotením. Predsa len ale nie sú epizódy GoT stavané nejakým výrazným dramatickým oblúkom, aby nás na ich konci čakalo niečo katarzné, takže ostanem pre istotu tesne pod vrcholom. Čaká nás zopár slušných súbojov, v prípade napadnutia kráľovskej družiny aj brutálne násilie a pokus o znásilnenie. Dokonca sa budú aj trhať končatiny. Druhá polovica tejto časti už plynie v pokojnejšom tempe. ()

Kaka

V hlavní roli Theon, který se proměnil na ukázkově barvitého megazáporáka, jehož krutost převýší snad jen král Joffrey. Scény za zdí neslané nemastné, stále nic zásadního nepověděly. Zřejmě překvápko na další série. Sekvence v Qarthu zatím poměrně haluz. ()