Skupina lidí se nachází na lodi uprostřed bermudského trojúhelníku. Když se dostane časovou branou do hluboké minulosti, naráží až na svět plný dinosaurů. Tito lidé ale nejsou na ostrově jediní a tak se zde setkají s pilotem letadla z druhé světové války nebo s posádkou německé ponorky. Jejich snahou je dostat se z ostrova, kde jsou kvůli prehistorickým zvířatům v ohrožení. Musí se jim nějak podařit vyrobit si pohonné látky a to, zda jejich počínání bude mít úspěch, záleží jen na štěstí. (Terva)

mirec88

Z dinosaurích asymuláckych pokusov o film tento nebol taký zlý ako Jurské komando. Bolo to zaujímavé cestovanie naprieč časom s dinosaurami, Nemcami z 2. svetovej vojny a nejakých potrhlých letcov. Celý čas som sa ani sekundu nenudil, stále sa niečo dialo a čo ma najviac udivuje na Asylume a ich filmoch sú tie neuveriteľné streštené a nereálne nápady - tuna ma dostala výroba ropy len tak z "ničoho" a vystrelenie torpéda z ponorky na suchu. Fakt humorné :) Samozrejme triky boli strašné a herecké výkony neherecké. ()

Z0oMb3E

Moja degenerácia filmového vkusu dosiahla posledné štádium pred nervovým zrútením, keď som ochotný dať takémuto filmu čo i len hviezdu. Áno, a dokonca s čistým svedomím. Hviezdu dávam napriek tomu, že je to asylumka zo všetkým, čo k tommu patrí. Ľudožravý T-Rex, veľkovýroba nafty v domácich podmienkach, strašní herci a stupídny dej. Avšak v konkurencii oproti ostatným asylumkám, syfyčkam či iným badmovies, ktoré som už videl neúrekom je Zapomenutý ostrov slušne nad nimi. Arthur Conan Doyle síce v hrobe rotuje, ako grilované kura, no zábava je v týchto snímkoch prvoradá. Môžem potvrdiť, že sa to darí ma rozosmievať film od filmu. Kto v podobných filmoch hľadá serióznosť sa jej samozrejme nedočká. Odosobnení diváci musia tieto filmy milovať ♥. ()

woody.birch

Na průměrnou produkci od The Asylum je to docela slušná úroveň ;-). Kdyby to měl být jen "obyčejný dobrodružný film na sobotní odpoledne", tak bych tomu dal i o hvězdičku víc. Jiné filmy kromě hvězdného obsazení a speciálních efektů nemají o moc víc co nabídnout. Jenže tohle je další zprznění (existuje ještě nejméně jedno výstižnější slovo) knihy od E.R.Burroughse. Probůh! Proč se všichni pokoušejí původní náměty podle E.R.B. vylepšovat? ()

SOLOM.

A tak dalo se na podívat. Dinosauři sice vypadají hrozně, ale oceňuju, že Asylum konečně dokázala natočit i nějaký film, který má alespoň trochu zajímavý děj. Tenhle dobrodružný film mě místy docela pobavil a kupodivu jsem jej dokoukal do konce. Takže za snahu dávám 3/10. Když už nic jiného, tak tu jsou k vidění alespoň dvě pěkné ženské .... ()

Deratizer

Nízkej rozpočet je na filmu poznat, ale zábava naprosto skvělá, mě se to prostě líbilo. Ať je to reálná pitomost nebo úsměvnej céčkovej film, to nevadí, hlavní je že jsem si to užil a tento film mi zážitek dal. Některý tyto laciný filmy mají svoje kouzlo a třeba takovej odpadovej Pterodaktyl mě taky hodně bavil. Zábavnější, než kdejaký vysocerozpočtový, ale nudný film. Rád se na to někdy podívám znovu. ()

• Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu z roku 1918 od Edgara Rice Burrounghse. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v parku Griffith v Los Angeles. (Terva)