Community - Season 2 (2010) (séria)

Paradigmata lidské paměti (S02E21)

(epizóda)
  • USA Paradigms of Human Memory

Při práci na závěrečné diorámě do antropologie objeví Chang skrýš s předměty, které nakradla Troyova opice. Ve studijní skupině to vyvolá nepříjemné vzpomínky. (Netflix)

Necrotongue

Stále v křeči, stále na stejné vlně, stále málo vtipné, ale tentokrát krajně paradoxní. Při sledování jedenadvacáté epizody jsem si uvědomil něco opravdu zajímavého. Kdyby tvůrci skutečně natočili díly, z nichž poskládali koláž imaginárních vzpomínek, s velkou pravděpodobností bych mohl epizody druhé sezóny hodnotit vyšším počtem hvězdiček, protože bych se určitě lépe bavil. / Poučení: Chceš-li bojovat s opicí, nenech ji vybírat bojiště. ()

• V jedné z retrospektivních scén epizody rozčílí Abed (Danny Pudi), převlečený za hlavní postavu superhrdinského seriálu Mstitel Cape (od r. 2011), Jeffa (Joel McHale), který na něj zakřičí, že ten seriál nepoběží v televizi víc jak tři týdny. Abed reaguje hláškou: „Six seasons and a movie.“ The Cape byl sice ukončen po první sérii, ale Abedova slova dala po odvysílání druhé série Zpátky do školy vzniknout hashtagu „#sixseasonsandamovie“, jehož šiřitelé chtěli šest sérií a závěrečný film pro jejich oblíbený seriál. (AloeB)