Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

drexik

V paměti mi především utvkvěli skvosty jako: Tak já si vezmu ef jako fčela, nebo em jako bobr (což má logiku že) a moje oblíbená - vé jako táta. Vé jako táta? Jo jo můj tatínek je Václav. ()

Vitow

Velice podceňovaný zábavný a inteligenci testující pořad. Doufám že v blízké době se dočkáme rebootu tak jako u milionáře. ()

LiborGondek odpad!

Pořad stojí za hov...! Výherní ceny jsou také kapitola sama pro sebe, viz. perníkové srdce. Moderátoři jsou naprosto šílení. Kdyby alespoň ti soutěžící nebyli tak blbí, dal bych hvězdu ze soucitu. Takhle je to čistej odpad. ()

pytlik...

Bůh zaplať za zbrusu novou televizní stanici Telka, která podle svých vlastních slov dává pořady "ze zlatého věku zábavy na Nově", kterýžto věk se měl odehrávat v 90.letech. Člověk si tak může doplnit základní vzdělání o skvosty jako je Kolotoč, které mu šťastnou náhodou tehdy unikly, a které mají čestné místo v publikaci "Tisíc pořadů, které musíte vidět, abyste se těšili do rakve". Viděl jsem dva díly. Jednu hvězdičku dávám Poulíčkovi za odvahu, že dokáže vylézt před kameru se svým účesem a vytříbenou kombinací modré džíny, brčálově zelená košile a sako (1.díl), popř. tytéž džíny, jasně žlutá košile, bílé sako (255.díl). O obsahu nemůžu říct nic, protože pomalé tempo a neustále se otáčející kolotoč mě po pěti minutách dokonale uspaly. ()

sahe odpad!

Nedávno jsem si na tento pořád vzpomněla a musím se smát nad tím, co vše mohli v TV dávat..... ajajajaj.... (i když... co si budeme povídat, v nynější době není tomu leckdy lépe....) ()

Angelic-77

Krom toho, že Pavel Poulíček byl nejoblíbenější hororovou postavou mého dětství, musím říct, že Kolotoč se stal jedním z těch pořadů, které byly tak trapné, až byly vlastně vtipné :). ()

mrx.friend

Kdo z nás se alespoň jednou nepokusil uhádnout tajenku nebo si nezanadával nad tím, že ta bába potřetí za sebou hádá písmeno "T", který už tam mimochodem je... O:-) ()