Réžia:
Raoul WalshScenár:
Niven BuschKamera:
James Wong HoweHudba:
Max SteinerHrajú:
Teresa Wright, Robert Mitchum, Judith Anderson, Dean Jagger, Alan Hale, John Rodney, Harry Carey Jr., Clifton Young, Lane Chandler, Eddy Waller, Lester Dorr (viac)Obsahy(1)
Jedné noci přivede paní Callum (Judith Anderson) domů malého chlapce Jeba (Robert Mitchum), kterého poté vychovává jako vlastního, spolu se svou dcerou (Teresa Wright) a synem (John Rodney). Vše vypadá v pořádku, avšak noční můry a pocit pronásledování Jeba neopouští ani v dospělosti. V odchodu od rodiny, o které je přesvědčen, že do ní nepatří, mu brání jediné - opětovaná láska k nevlastní sestře. (Mirokukii)
(viac)Hrajú
Teresa Wright
USA
Najlepšie filmy:
Najlepšie roky nášho života (1946)
Čarodejník (1997)
Lištičky (1941)
Robert Mitchum
USA
Najlepšie filmy:
Najdlhší deň (1962)
Mŕtvy muž (1995)
Příběh pěšáka G.I. Joe (1945)
Judith Anderson
Austrália
Najlepšie filmy:
Mačka na rozpálenej plechovej streche (1958)
Mrtvá a živá (1940)
Laura (1944)
Dean Jagger
USA
Najlepšie filmy:
Příběh jeptišky (1959)
Pyšný rebel (1958)
Vanishing Point (1971)
Alan Hale
USA
Najlepšie filmy:
Stalo se jedné noci (1934)
Gentleman Jim (1942)
Pán sedmi moří (1940)
John Rodney
USA
Harry Carey Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Návrat do budúcnosti 3 (1990)
Podivné dedičstvo (1972)
Rio Bravo (1959)
Clifton Young
USA
Najlepšie filmy:
Poklad na Sierra Madre (1948)
Posedlá (1947)
Temná pasáž (1947)
Lane Chandler
USA
Najlepšie filmy:
Život je krásny (1946)
Karibští piráti (1942)
Hříšní andělé (1938)
Eddy Waller
USA
Najlepšie filmy:
Žena na útěku (1950)
Hrozná hnevu (1940)
Tekuté zlato (1940)
Lester Dorr
USA
Najlepšie filmy:
Najlepšie roky nášho života (1946)
Eso v rukávu (1951)
Kto seje vietor (1960)
Ray Teal
USA
Najlepšie filmy:
Najlepšie roky nášho života (1946)
Norimberský proces (1961)
Eso v rukávu (1951)
Ian Wolfe
USA
Najlepšie filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Love Crazy (1941)
Svědek obžaloby (1957)
Virginia Brissac
USA
Najlepšie filmy:
Monsieur Verdoux (1947)
Strike Up the Band (1940)
Lištičky (1941)
Tom Fadden
USA
Najlepšie filmy:
Život je krásny (1946)
The Thin Man Goes Home (1945)
Hlboký spánok (1946)
Russ Clark
USA
Najlepšie filmy:
Niekto tam hore ma má rád (1956)
Příběh z Filadelfie (1940)
North West Mounted Police (1940)
Crane Whitley
USA
Najlepšie filmy:
Ztracený víkend (1945)
Každému dle zásluh (1946)
Laurel a Hardy v cudzineckej légii (1939)
Mickey Little
USA
Najlepšie filmy:
Blázni do zbraní (1950)
Džungľa pred tabuľou (1955)
Černý den v Black Rock (1955)
Erville Alderson
USA
Najlepšie filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
Edison (1940)
Jsem uprchlý galejník (1932)
Norman Jolley
USA
Najlepšie filmy:
Silver River (1948)
Pursued (1947)