Mladá žena dělá dvě práce, aby si mohla dovolit koupit byt s výhledem na proslulý přístav v Hong Kongu. Ale když zjistí, že nemůže držet krok se stále rostoucími cenami nemovitostí, použije extrémní prostředky, aby získala co chce.
Když byla Cheng (Josie Hoová) ještě malá, mohla z jejich bytu v Hong Kongu sledovat proslulý přístav Victoria. Ale jak šel čas, staré budovy před jejich domem byly zbourány, aby uvolnily místo pro velký rezidenční projekt, který nyní blokuje její výhled. Zklamaná a naštvaná Cheng přísahá, že jednoho dne našetří dost peněz, aby se její rodina mohla přestěhovat do nového bytu s nádherným výhledem na moře. Pro dosažení svého snu, musí Cheng tvrdě pracovat na plný úvazek na dvou místech. Dokonce zajde tak daleko, že ukradne data zákazníků, aby je prodala jiným společnostem. Nicméně, bez ohledu na to jak moc dře, nemůže vydělat dost, aby udržela krok s neustále se zvyšujícími cenami hongkongských nemovitostí. Když její otec smrtelně onemocní a léčebné náklady rostou, rozhodne se učinit pro rodinu osudovou volbu - nechat otce zemřít a vyinkasovat peníze z jeho pojištění. Ale jak se ukáže, ani peníze z pojistky nebudou stačit, protože ceny opět poskočily. Její sen se zdá být navždy nedosažitelný ... dokud Cheng náhle nedojde, že pokud má získat co chce, musí vzít věci do svých vlastních rukou ... i kdyby to mělo znamenat, že budou hodně od krve. (oficiálny text distribútora)

Psychotic17 odpad!

Tragédie. Film neustále skáče v ději i čase sem a tam, nemám důvod se o jakoukoli postavu zajímat, krev a placenta mě nijak neohromí, tupá "zápletka" mě pobuřuje. Zcela upřímně je toto jeden z mála filmů, které hodnotím, aniž bych je dokoukal do konce. Raději jsem si pointu našel na netu a ušetřil čtyřicet minut. Jediný horor v tom je představa, že by mě v budoucnu někdo nutil se na to znovu dívat. 0% ()

djbarrel

Zpočátku filmu mi dost unikal smysl konání hlavní "hrdinky" a i když se to časem ukazovalo stále víc a víc, tak mi to prostě nešlo do kebule. Celá akce s tolika mrtvými jen kvůli obstojné ceně bytu ? No teda, to mi hlava nebere do teď, ale je to asi jinou mentalitou než mají Hong Kongu. Jinak byl film opravdu dobrý, provedení vražd bylo opravdu kvalitní, možná až explicitní. Už první vražda ukázala co se bude dít, ale na rozdíl od jiných filmů, kdy dochází ke snížení kvality, si zde vraždy drželi dost vysoký standard po celý zbytek filmu. Pominuli celou motivaci k činům, která je opravdu trošku "jiná" je film naprosto skvěle ponurý a jako horor funguje bezchybně. 80 % ()

wandall

Kdo by to do ní řekl?!Taková milá krásná prcinka a jaké mega peklo dokázala rozpoutat :D Já tu asijskou kinematografii prostě žeru,ten jejich černočerný humor,tu bestiální brutalitu,ale hlavně to vše má hlavu a patu a skvělou pointu;) btw nic pro slečinky :)) ()

elanista1

Až dobre vypointovaný záver začne filmu dávať zmysel, dovtedy sa na prvý pohľad jedná len o zmes samoúčelného násilia a zbytočných rozhovorov, ale to len pri prvom pozretí. Ale aj tak sa nejedná o nič svetoborného, prakticky je to okrem násilia dosť nudný film. ()

DonBraso

Není to krásný jak tři žánry můžou tak skvěle fungovat v jednom filmu?Neříkám,že bych se chechtal na všechny strany,ale dva srandovní kousky by tu byly aspoň z mého pohledu.Je tu dramatická část a hororová,která je čistě gore maso pro všechny specialisty červených krvinek.Jeden by řekl,že je tu možná až zbytečně příběh rozkrájen,ale já si myslím,že to je právě ta síla snímku.Chvilku si člověk odpočine a přemýšlí v dramatických položkách,otázkách života,rodiny a velkého snu.Druhá Vám pošle rovnou penis,nůž co projde jak máslem tělem i duší a slušná detektivka v podání,který půjde z kola ven.V tom celém celku je stále v pozadí to hlavní co chce snímek ukázat a to je strašně fajn,protože díky flashbackům to člověk prožívá mnohem lépe,aby vůbec i trochu přemýšlel,že ty činy jsou nějak opodstatněné.Vlastně by si jeden řekl,že by to taky jednou mohl zkusit,až bude chtít si koupit vilu třeba ve vesnici.Jelikož je fakt drahá,co takhle pár obyvatelstva snížit na přijatelnou hodnotu a čekat,že zrovna kupující nebudou nažhaveni na vesnici snů či zde bytu a cenová položka tím pádem padne na bod mrazu.Vážně všechno do sebe nádherně zapadá,jen jsem si říkal,kde se tohle v tý holce vzalo.Pak jsem si říkal,že to je jen odplata pro všechny ty nájemníku v baráku,což vlastně nebylo,což mě trochu mrzí,protože to nějak zbytečně vybočilo ještě k větší motivaci samotné.Jen větší berlička byla,že sen s rodinou jde vlastně v rámci konceptu nějak mimo mísu,když žila jen s bratrem,ale nejspíš se jí zasteklo,že nemá výhled na moře,tak je čas tomu ukázat,že takhle už vážně ne.Je to tak roztomile blbý,až je to nádherný.90% ()

bulawaio

Pro mě osobně zklamání. Mix dramatu se slasherem prostě nezafungoval, tak jak by měl. Když už se člověk do toho trochu zabere, tak mu za chvíli přeskočí dějová linie zpět. na drama je to příliš slabé a na dobrý slasher to také nemá. Celková pointa také nezafungovala. Pochválil bych nicméně hudební doprovod. A jestli takováto vyvraždovačka je vynášena do červených čísel, jen kvůli jakési originalitě vražd? Hm, to už je to s tímto žánrem opravdu napováženou... ()

kalysta

Mix slasheru a sociálího dramatu v tomto vydání nefunguje. Jednotlivé dějové linky do sebe zapadají dost kostrbatě, na drama je to příliš slabé a na dobrý slasher to také nemá. Nějak tomu chybí to, co od podobných filmů očekávám. Absolutně chybí možnost ztotožnění s jakoukoli postavou, hlavní hrdinka k tomu není předurčena a ostatní role jsou příliš malé. Víc si toho film nezaslouží. A ta červená čísla?....? ()

libca100

mozna tomu ubralo to, ze jsem to sledovala v originale s titulkama....a ten jazyk je fakt po delsi dobe neposlouchatelnej...:-) zadna slava, film me zaujal jen v pasazich, kdy se vydala na sve vrazedne toulky. zbytek byl nezajimavy a nudny. ()

morwen

Tak jsem konečně zjistil jak na to, když ceny bytů rostou a můj plat stále klesá. Skvělé instruktážní video Bravo. I přes to, že to v sobě nese lehký horor protkaný dramatickou komedií, nepůsobí to vůbec špatně. Ty vraždy ať už jsou sebe víc absurdní ( viz. scéna rospárané břicho) působí božsky v záplavě tehdejších sraček. Varianty jak někoho zabít a následný bodycount Haha. Alespoň jde vidět, že to jde i pořádně. Nebýt občasné pomatené dějové linie a sem tam otravné minulosti ( nutné zlo). Dal bych i víc. 75% ()

Maiken Algren

Žena chce svoj byt a urobí preň všetko. V princípe úplne banálny a nezaujímavý príbeh podaný tým najťažšie stráviteľným spôsobom. Štyri (či koľko) časových rovín skáče jedna cez druhú, absolútne neuveriteľné detaily kazia značku skutočného príbehu a to samoúčelné gore som nepochopil už vôbec. Aj keď, ono to niečím asi bolo treba okoreniť. Nudu. Škoda že to takto nefunguje. A vraj horor. ()

naytsirk

Zdá se ti tvůj vysněný byt příliš drahý??? Zahraj si jeden večer na masového vraha a uvidíš, jak cena nemovitosti půjde dolů.... Na asijský filmy jsem nikdy nebyl a i tady mě to moc nebavilo, ale ten příběh byl povedený a "hororové" scény příjemně mrazivé... ()

sajez

Vyvrazdovacka se zajimavou zapletkou.I kdyz motivaci k takovemu masakru nechapu,ale hlavni hrdince touha vlastnit byt na pobrezi stacila.Film je to dobry jen moc nechapu zarazeni tohoto typu filmu do hororu podle me spis thriller i kdyz hodne krvavy ()

Figuto

Velmi násilný příběh o tom, jak operátorka call centra povraždila kohokoliv, kdo jí stál v cestě za vysněným bytem s výhledem na moře. Pro milovníky explicitního násilí. Není to úplně můj šálek kávy. ()

RISOvonVODKA

Film je z prostredia Hong Kongu, kde sú ceny bytov priam neúnosné a našporiť si na jeden zaberie celý život. Sledujeme dve dejové línie. Prvá, kde sa hlavná protagonistka snaží získať svoj vysnívaný byt a bojuje s nepriazňou krutého osudu, a druhá, kde vraždi desiatky ľudí tými najkrutejšími spôsobmi. Drevom, nožom, rohom stolíka, prstami, rukami, črevami, silou vôle a neviem čím iným. Film sa zamierava na divákov, ktorí priamo v onom meste žijú, a teda si na vlastnej koži vedia predstaviť, aký ťažký je tento život. Slovenský ekvivalent by sa mohol odohrávať v parlamente alebo v osade za dedinou. Vraždilo by sa lopatami, vidlami, zubami, motorovými pílami a bol by z toho letný hit. ()

klobasa

Sociální část za 3,slasher část za 5.Výsledek jsou 4 hvězdy.Sice jsem viděl větší kruťárny,ale když se hlavní hrdinka rozjede, stava se z filmu výživný brutální maso.... ()