Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

Tomyfrok

Rachel McAdams alias "žába k zulíbání" herecky příliš nepovýšila, ale od některých herců prostě velké role nečekáme. Oproti tomu Harrison Ford patří mezi filmovou špičku a jistě si může vybírat mezi desítkami scénářů ročně. Ve výsledku se ale nedá říci, že by v tomto případě udělal přešlap. Role nedoceněného moderátorského bručouna mu celkem sedí a proč si jednou za čas neoddychnout u něčeho nenáročnějšího. Trochu zklamaní mohou býti možná fanoušci Diane Keaton, která dostává prostor opravdu pouze jako druhořadá moderátorka a nic víc nemá možnost předvést. Ale berme to tak, že jde o opravdu průměrnou komedii. Drama zde nevidím ani za mák co v jiných filmech podobného typu a o romantice taky není příliš řeč. Že některá zaměstnání vztahům příliš nepřejí, téma je, ale je třeba ho rozvinout, což zde postrádám. Nicméně když jste dobře naladění, párkrát se u Hezkého vstávání upřímně pobavíte, což není zase tak zlé. (55 %) ()

peto580

film na také priemerné 3* ale Harrison Ford si to dával jak pán a ta Rachel A. ... no neskutočná kosť. Teda suma sumárov za hercov 4* ()

aLPaC

Přesto, že mě po necelé půlhodině film poněkud dosti sral a měl jsem ho chuť vypnout, po čase (a zvlášť poté, co se na scéně objevil Harrison Ford) jsem mu přišel na chuť. Ford tady skutečně kraluje a jeho hlášky mě několikrát pobavily. Rachel McAdams je krásná, ale především v první polovině mě ta její vyřídilka dost iritovala. Možná to bylo dabingem, ale myslím, že v originále by to bylo stejné, více mi sedí v rolích typu Nesvatbovi. Ale po tom počátečním znechucení jsem opravdu s přibývajícím časem Morning Glory stále více přicházel nachuť, až musím dát nakonec docela vysoké hodnocení, i když je to tak 3,6. ()

suzanne1997

Když se chce člověk pobavit, hledá komedii, když si chce pobrečet hledá drama, ale co hledá, když se dívá na film hezké vstávání? Komedii, romantiku, myslím, že ani jedno z toho. Hledá, jenom způsob, jak si zkrátit volnou chvíli a to se mu dokonale daří. Divák je svědkem proměny hned několika osob a několika důležitých zvratů či rozhodnutí, pokud chcete. A právě to se mi na něm líbilo, to, že se člověk dokáže změnit, pokud chce. Inu, co napsat, není ani moc co vytknout, pokud na tento film nemáte příliš vysoké nároky, vaše očekávání splní. Za mě totiž vcelku obstál. A celkový dojem? Působil dobře, kladně a tak nějak nenuceně, právě tyhle klady by měl jeho budoucí divák ocenit, pokud se jím tedy rozhodne stát. ()

filipvrbik

Pohodová komedie s trochu ztřeštěnou Rachel McAdams a vynikajícím Harrisonem Fordem, který hraje slizkého tvrďáka... Kdyby to ještě navíc mělo nějakou smysluplnější zápletku, bylo by to ještě mnohem lepší. Sledovat v televizi film o televizi se může zdát nudné, ale tento se celkem povedl...70% ()

Greg25

Lehkost, svižnost, vtip, herci (především stárnoucí, ale stále šarmantní Harrison Ford) i lehký nadhled dělá z Hezkého vstávání nadprůměrnou komedii do nepohody. Zasloužených 80%. ()

Illy

Střiženo dle americké šablony. Potěšení je vidět starší herce v akci, jen bych vytěžil víc z dvojice Ford/Keaton. A McAdams na mě hraje příliš afektovaně, dávám čistých 55,7% ()

dickadonna

Příjemná oddychová žánrovka s perfektní castingem, v čele se správně nasranym dědkem Fordem. Ve zkratce dobrá jednohubka, která zaručeně rychle uteče a za týden si na ní ani nevzpomenete. Nic víc nic míň ()

ursinko

4apol*. Vynikajúca konverzačná oddychovka. Skvelý Harrison Ford a hádam ešte lepšia Diana Keaton. S manželkou sme sa smiali nahlas a k slzám pri Erniho živých vstupoch o počasí z horskej dráhy....Rozhodne stojí za pozretie. ()

LudeCZek

Takové obyčejné a tuctové, ale zábavné. Celý film čekáte co Harrison provede a jak se s tím Rachel McAdams popere. Krásné 3,5* ()

toi-toi

Film s prazvláštnym tempom a načasovaním udalostí ukazuje ako sa dá mozog diváka vďaka vysielaniu stupídnych reportáži zmeniť na zemiakovú kašu. Vcelku málo vtipná komédia s nefungujúcou romantikou a nevyužitými hercami, ktorá však pobaví a tých 100 minút pri nej ubehne ako voda - 2,5* ()

Mafyn

Poslední dobou se mi zdá, že Harrison Ford dostává role samých nerudných, zapšklých, ale zajímavých bohémů. Je to trochu změna, každopádně se posunul trochu jiným směrem a ten směr mě baví. Tato komedie nebyla zas až tak k popukání, jenže rozhodně jsem se u ní nenudil. Šlo o boj dvou hlavních hrdinů a ten byl napínavý a nelítostný. Hádejte kdo vyhrál? :-) ()

Hepy13

Název se mi líbil, a tak jsem se rozhodl že se na to mrknu. Ukecaná workoholička Rachel McAdams na mě působila nesympaticky a otravně už od začátku. Romantický? Komedie? Ani jsem si nevšiml! Nebyla tu jediná příležitost se aspoň trochu zasmát, strašně jsem se nudil. Znovu to fakt vidět nemusím. Nezachránil to ani Harrison Ford. ()

masiko

V nekolika komentarich se tu opakuje spilani na "zbesile tempo filmu", mne se tedy rychlejsi (ale nerekl bych, ze nejak vyrazne rychlejsi) tempo libilo. Na 4 hvezdy to tahne genialni obsazeni, zadnou salvu vtipu nebo originalitu necekejte. ()

lucinkapes

Cekal jsem lehce nadprumernou romantickou komedii. Konala se vsak skvela komedie. Harrison Ford, Rachel McAdams a Diane Keaton to sehrali fakt uzasne. ()

Thomm

Začal jsem koukat kvůli Rachel McAdams, zvládl jsem to dokoukat jen díky Harrisonu Fordovi. Míra demence až moc často na devíti bodech z deseti a taky mě dost sralo rychložvanění, co bylo vždy následováno emocionálními výkyvy McAdams. Být film o čtvrt hodiny delší, začal bych se dost výrazně nudit a dal bych hvězdy jen dvě. ()

barteca

Naprosto perfektní. Asi jsem už dlouho neviděla řádnou komedii, takže tato mě uchvátila, vtipný scénář, situace, herci špičkoví, fandíte jim a prožíváte všechno s nima. Musela jsem dát pět. ()

Darth Vader

Popravdě nebýt Rachel McAdams pro kterou mám slabost a Harrisona Forda, tak jdu z hodnocením možná níže, ale takhle to bylo koukatelné sem tam to bylo i vtipné a krapítek originální ale jinak B-éčkovej film se suprovým obsazením. Jinak Diane Keaton má rozhodně své kvality, ale já ji až tak moc nemusím. Film rozhodně doporučuji těm co si chtějí u filmu opravdu odpočinou a jak se říká "pokudmožno nemyslet". 65% ()