Nevera z lásky

Väzenský kurátor Jack Mabry (Robert De Niro) ráta dni, kedy odíde do dôchodku. Predtým však musí ešte preskúmať prípad Geralda „Stonea“ Creesona (Edward Norton), ktorý je vo väzení za vraždu svojich starých rodičov, za ich hrôzostrašnú smrť upálením. V súčasnosti nastal čas, kedy by ho mohli podmienečne prepustiť z väzenia. Odsúdený podpaľač a viacnásobný vrah Stone však musí presvedčiť kurátora Jacka, že sa vo väzení podstatne zmenil a môže sa zaradiť späť do spoločnosti. Jeho zámery ovplyvniť Jackovo rozhodnutie však prinesú závažné a neočakávané dôsledky a ovplynia životy ich oboch. Hranica medzi zločincom a právnikom sa nebezpečne zužuje... (TV JOJ)

Shitonit

Dobře natočený, super obsazený, náročný na kebuli, a děsně ukecaný. tak asi takhle nějak bych to hodnotil, kdyby se mě někdo ptal na tento film, těsně po shlédnutí. S odstupem několika let, po dalším shlédnutí, bych se vyjádřil nějak ve smyslu.. Zbytečná užvaněnost. Na jedno podívání ale dobrý. ()

L3G1ON4R

Nic neříkající poloprázdný způsob vyjádření se, asi tak nějak bych shrnul těch stopět minut. Při takové herecké sestavě by člověk hledal něco smysluplnějšího. Tohle byl slušný ústřel bez šancí na úspěšnost, a i kdyby to vyšlo na nosičích grátis ani tak bych to nechtěl a rovnou spálil. ()

Kuzmik

Naprostý propadák. Napínaví soundtrack v místech, kde je se totálně nic neděje mě dost znechutil. Milla Jovovich a její role pro ní dost trapná připadá mi tam jako pornoherečka než herečka a Robert De Niro už má svá léta za sebou a tohle nebyl správný výběr filmu, jediný Edward Norton, který na začátku filmu má naprosto hrozný účes ale jeho postava je na zamyšlení a docela zajimavá, což ovšem nemůžu říct o ději nebo o střihu, či scénaři. Celý film nám dáva nudnou atmosféru, což vás prostě nutí ten film přepnout, vypnout nebo přetočit. Podle mě hodně nepovedený snímek. Nemůžu dát víc než *. 2/10 ()

Jerris008

Do konce mě držela jen trojice hlavních postav a kdyby to nebyli mí oblíbenci, nepomohlo by nic. Film o ničem, krom občasných depresivních momentů jsem necítila nic. A z očekávání dobrého konce se také nic nevymanilo. Neříkám, že to bylo špatně zahrané, Niro, Norton, Jovovich a pro mě i výborně hrající k smrti smutnou ženu Frances Conroy z toho vymáčkli, co se dalo, ale chyběl jim silnější scénář. ()

Maw

Jedna hvězda za Edwarda Nortona, druhá za Roberta De Nira. Milla si hvězdu nezaslouží a film jako takový už vůbec. Nuda od začátku až do konce. Film plný nesmyslných a zdlouhavých dialogů o ničem a s tak nudným a nezajímavým koncem, že ani není možné, že tohle někdo natočil a ještě do toho dostal takové herce. ()

Swayne

What the fuck was that?! Film absolútne bez akejkoľvek šťavy, deja, pointy, zmyslu... proste nič. Až sa divým, že také filmové mená ako De Niro a Norton na nejaký takýto snímok pristúpili. Človek na režisérskej stoličke by si mal permanentne dlhú dobu trieskať hlavu o stenu, pretože toto bolo jednoducho kompletné ale fakt kompletné šliapnutie vedľa. Herecké výkony výborné, ale po scénaristickej a réžijnej stránke veľmi zlé. ()

kirmakX6on

Náborová pro mě byla jednoznačně Jovovich, která ukáže prso (kvůli ní jsem si film stahoval). Překvapen jsem byl lehce ponurou hypnotizující atmosférou, díky které jsem seděl u pc nehnutě přikován od začátku až do konce...bohužel, ve výsledku jsem film nějak nepochopil. Tím nechci říct, že by děj byl nějaký nejasný...je jasný jako facka, spíš prostě nechápu, proč se scénárista rozhodl pro napsání tohoto příběhu...jaký měl motiv nám ukazovat zrovna takovýto děj...co jím chtěl říct..jaká je pointa? Celkově 60% ()

jafuska

Film mě nijak neoslovil, motá se vše kolem jedné věci, dialogy vycházejí na prázdno, nevím, proč herec De Niro, se k tomuto film propůjčil, má na lepší a kvalitnější filmy, pro mě jedna velká nuda. ()

kubilov

Stone je strašně zajímavý film, ze kterého je cítit spousta (bohužel nedotažených) myšlenek, ze kterých pak zbyde spíš nic než moc. Vězeňské prostředí, víra, karma, sebeobětování, ... je toho spoustu, ale nakonec stejně nejvíc potěší herecké obsazení De Niro - Norton - Jovovich a především pak herecké schopnosti druhého jmenovaného. ()

SirTraged odpad!

odpad dávám vážně velice nerad. Ale tady ho prostě dám. Ani jsem se na film nedodíval, protože i když obsazení bylo víc než slušné, tak me to ani trochu nechytlo. bohužel... ()

IZFNP

Fúha, dvaja skvelí herci a jedna Milla Jovovich k tomu a napriek námetu ako stvorenému pre psychologický triler z toho vznikla táto premarnená šanca? Film nešiel ani tak hlboko, aby ma zaujímalo, ako skončí. E. Norton je skvelý herec a za tým si stojím, ale tento film nie je práve klenotom do jeho filmografie. A nebyť Roberta De Nira ako člena celkom dobre fungujúceho trojuholníku, asi by som i nad tou jednou hviezdou ukrutne rozmýšľala. Nakoniec mi ostáva len jeden záver- bol to dosť divný, nedotiahnutý film, ktorý po celú dobu predstieral, že ukazuje viac než v skutočnosti ukazoval. ()

yatan

tak toto som si fakt nemyslel ze sa mi stane s Nortonom a DeNirom..za Killers a Skyline, je Stone najhorsim filmom aky som videl tento rok. ()

Blazis34

Stone je film pojednávající o případu propuštění vězně, kterého hraje, do této role pasující, Edward Norton. Soudní kurátor Robert De Niro, zahrál také svoji část dobře a o Mile Jovovich jak by smet. Toto drama mi přišlo hodně poklidné s velkým množstvím dialogů. Divák si nemohl být stále jistý, zda to Stone a jeho manželka myslí vážně, protože si většinou protiřečili. To John Curran asi chtěl a výsledkem byl pro mě docela nedodělaný závěr. Nebylo zde zcela vysvětleno kde Jack bydlí, jak je na tom vztah Stonea a Lucetty atd. Za tento film dávám 45% - slabší tři hvězdy. ()

Saljack

Zdá se mi to, nebo se tam celou dobu nic nedělo. Vůbec jsem tenhle film nepochopil bylo by to tak na 10 minutovou povídku, ale jako celovečerní film hrůza. Kde je konec? Vždyť to vůbec neskončilo a od půlky se vůbec nic nedělo. ()

johnson

Nebylo to tak strašný, ale asi jsem od filmu s De Nirem a Nortonem čekal trochu víc. Celej film se tak jakoby nic neděje. Světlou stránkou jsou dialogy mezi Stonem a Jackem a v neposlední řadě Milla Jovovich, která vždy potěší. ()

benny159

Totálne vedľa. Bolo to dokopy o ničom a len sa to pokúšalo o nejaké posolstvo. Dej som v tom nenašiel, len rozstrihané pasáže s "akože" psychologickým podtextom. ()

Superhvězdné novinky

Superhvězdné novinky

27.04.2009

DiCaprio, Norton, Washington, Jolie. Bez zbytečných řečí se vrhněme na jejich nové projekty. Leova produkční společnost Appian Way už před časem zakoupila práva na bestseller Joshe Bazella Beat the… (viac)