Nevera z lásky

Väzenský kurátor Jack Mabry (Robert De Niro) ráta dni, kedy odíde do dôchodku. Predtým však musí ešte preskúmať prípad Geralda „Stonea“ Creesona (Edward Norton), ktorý je vo väzení za vraždu svojich starých rodičov, za ich hrôzostrašnú smrť upálením. V súčasnosti nastal čas, kedy by ho mohli podmienečne prepustiť z väzenia. Odsúdený podpaľač a viacnásobný vrah Stone však musí presvedčiť kurátora Jacka, že sa vo väzení podstatne zmenil a môže sa zaradiť späť do spoločnosti. Jeho zámery ovplyvniť Jackovo rozhodnutie však prinesú závažné a neočakávané dôsledky a ovplynia životy ich oboch. Hranica medzi zločincom a právnikom sa nebezpečne zužuje... (TV JOJ)

biskin

Nuda, která ani na konci nevyústí v nic převratnýho. Rozhodně bych nikomu nedoporučoval na to koukat, natož chodit do kina. Vyhozený peníze. ()

warrenur

Mam rad aj pomalo plynuce a depresivne filmy. Tento vsak, podla mojho nazoru nevyuzil potencial takych kvalitnych hercov, akymi su De Niro, Jovovich, ci Norton. Pri tom chabom scenari sa zial ani nedivim. Skoda. Naviac, zaner thriller mi k tomuto filmiku nepasuje. ()

KOZEL84

To teda fakt nechápu o co tady kráčí!O Eda sem se už trochu bál,ale není k tomu absolutně žádný důvod,protože je pořád výborný.Na tyhle religiozní a spirituální věci moc nejsem,ale já mu věřil každé slovo a trochu sem měl pocit,že mu vidím do hlavy.Člověk,který je zavřený někde kde nechce být a má čím myslet prostě začne řešit hovna.Nejradši bych tuhle zkurvenou díru taky někdy podpálil.Mila mě nijak výrazně nebere,ale musí se nechat,že to holka umí rozjet a zbytečné fory bych asi nenadělal.Nikdy bych jí ale nevěřil ani slovo a sledoval bych tím jen svůj...prospěch ;).Tím se dostáváme k De Nirovi,který tu hraje tak nehorázného idiota,že by zasloužil rozbít hlavu šutrem.Já si říkal proč tu roli vůbec bral?Film je to pomalejší a rozhodně je o něčem.Bez Nortona by to možná nebylo ono,ale stejně tohle hodnocení je e-e. ()

Hapretor

Hlavní devízou tohoto počinu je nuda a podivnost. Tak dobří a známí herci a taková holá podívaná. Nemastná, neslaná. Ke konci úplně zmatečná. Vůbec jsem nepochytil konec. Ten to celý zabil. A taky mi přišlo, že "svatá trojice" nehraje tak, jak by mohli. Nějak to celý odflákli. I ten námět mi přišel takovej divnej. Jo, tohle je prostě divnej a nudnej film. P.S. Millu Jovovich jako herečku uznávám, ale ty cecíky si mohla zakrýt, nestyda jedna. ()

MickeyStuma

Velice vlekoucí se psychologický snímek, který vlastně takový měl být. Kurátor versus vězeň před propuštěním. Co by se z toho asi tak dalo vytřískat? No nic moc. A tak celkový dojem dopadl tak jak dopadl. Nevýrazný, utahaný a vůbec nějak ponurý.Robert De Niro se snaží seč může, ale se slabým scénářem pranic neudělá. Snad jediným pozitivem je Milla Jovovich. Vidět ji zase v jiné než akční roli docela potěší. ()

Faila

Vlastně nevím, co si o tomhle snímku myslet, byl jednoduše zvláštní. Vlivem surrealističtějších pasáží jsem se v něm krapet ztrácela, právě ony mu ale dodávaly punc jedinečnosti a originality. ()

ZackSawyer

Ačkoliv, (to nám to pěkně začíná) v tomto filmu hrají výborní herci hlavně můj oblíbený Eda, tak si nemůžu pomoct ale duplikace Prvotního strachu nějak nevyšla... Hledání čehosi v hlubokých myšlenkách a vnímání boha, vnitřních pocitů a chyb se prostě nepovedlo... ()

guri

To sa teda cudujem, ako sa take herecke esa ako RObert De Niro a Edward Norton mohli (spolocne s Millou Jovovich) ocitnut v tejto totalne nudnej drame o nicom... ()

Kingjiri

Jak do takovýhle blbiny dokázali tvůrci dotáhnout herce jako jsou Robert De Niro a Edward Norton skutečně nechápu. Asi jim na účtě přistály hodně tučný částky, ale vypadá to, že ztratili veškerou soudnost. Koukat skoro dvě hodiny na tlachání dvou lidí, které je prokládáno melodramatem dvojice De Niro-Jovovich, je snad větší nuda, než filmy se Stevenem Seagalem. Kromě toho film ani nemá pořádnej konec. Měl mě varovat už nepřesvědčivý trailer, ale holt jsem si nedal říct. Cítím se okraden o 105 minut mého života a dávám jednu hvězdu. ()

Nemda odpad!

De Niro a Norton oba dva výborní herci, ale tohle je jeden z nejhorších film jaký jsem kdy viděl. Neskutečná kravina. Škoda dalších slov. ()

Slimakovec odpad!

Spousta hluboce intelektuálních keců o reinkarnaci, hromada blbejch prostřihů s (asi) rádiovým hlasatelem (taky intelektuálních, co jsem si stíhal překládat, než se překrejvaly), manželka prokurátora na odstřel, samotnej Stone taky na odstřel, film ne na odstřel, ale dokonce na odpal hromadou TNT. A odpálit raději i prach, co by po tomhle výtvoru vznikl. ()

ZnalecH

Kdo tento film nepochopil, tak nemůže dát kdovíjaké hodnocení a jelikož to zcela nedokázal pochopit nikdo z nás, tak má film pouhých 48%... Já bych byl velice stručný. Celé to bylo zahalené do tajemství a kamera i hudba tomu napomáhaly. Opravdu mám z filmu velice silný zážitek. ()

Lukaso1

Příjemné herecké trio v čele s Edvardem Nortonem. Ten člověk mě dostává svým hereckým perfekcionismem. V každé roli je prostě jinej, nechápu kde se to v něm bere, každopádně zde to bylo jen ku prospěchu a charizma měl na rozdávání. Jako celek je to průměrné drama ze života kterým podle mého žije nemalé množství nás všech. Nezapomenu ještě na Robert De Niro a Milla Jovovich, bylo příjemné vidět Millu hrát a po posledním Resident Evilu mě to u ní trochu vylepšilo pověst. Robert je pan herec a zahraje vše se svou ledovou tváři, zde to nebylo jinak. Snímek rozhodně nedoporučuji do ponuré nálady, ale pokud bude mít někdo chuť na drama ze života, tak tady ho má. ()

JimDeNiro

Uz me tak dlouho film nezklamal. Prehodnocuji sve hodnoceni. Ta 1 hvezda je za obsazeni (DeNiro,Norton,Jovovich,Conroy). Ano priznam,zlakalo mne obsazeni. O to vic jsem byl zklaman. Film nudo a vcelku,, no nudo.. ()

TommyDiamond

Kurátor, vězeň a vězňova žena tvoří sice zajímavý trojúhelník, ovšem jejich situace mě do varu nijak zvlášť nedostávala. Uměle vyhrocený příběh s utahanou atmosférou a předlouhými ubíjejícími dialogy. Hra ve které vlastně tak o moc nešlo a ze které nikdo nevyjde jako vítěz...... DeNirův výkon se mi celkem líbil. M.Jovovich ušla a Norton tentokrát zklamal na celé čáře.... S přivřenýma očima dávám dvě hvězdy..... ()

Superhvězdné novinky

Superhvězdné novinky

27.04.2009

DiCaprio, Norton, Washington, Jolie. Bez zbytečných řečí se vrhněme na jejich nové projekty. Leova produkční společnost Appian Way už před časem zakoupila práva na bestseller Joshe Bazella Beat the… (viac)