Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Marci1993

Je mi uplně jedno jestli jde o Ameriku nebo by šlo o Pákistán či Řecko, líbí se mi co pro lidi dělají,ať se ty lidi dostali do problému jakýmkoliv způsobem, takže nechápu proč je v hodnocení tolik odpadů..?!?! Jde o to, co pro ně dělají bez jakýkoliv nároku a to je to hezký na tomto pořadu. Ty co to nechápou je mi upřímně líto... (zajimálo by mě jestli by jste o tomto pořadu mluvili a hodnotili stále stejně, kdyby Vám někdo takhle neuvěřitelně pomohl!) ()

ESNYR odpad!

Z čiré zvědavosti jsem si pustil 4 díly. A zjistli jsem že jsem bezcitná nepřející svině. A z nejvetší pravděpodobností i rasista. Nesnáším černé americké rodiny, které si za svoje problémy z 99% můžou samy. A barák postavený za týden asi musí být kvalitní . Každý stavař musí kroutit hlavou. ()

Stumbleine

Ukázkový emerický patos. Bohužel už se nedozvíte, že mnoho těchto papundeklových rezidencí končí v exekuci, protože si patnáctičlenná rodina pobožných čmoudů na dávkách obvykle nemůže dovolit zaplatit 1000 dolarů měsíčně, a to pouze za elektřinu, ostatní náklady nepočítaje.. ()

zuzza11 odpad!

Když pomáhají dětem s rakovinou, rodině když jim někdo umře tak ok, pomáhají. Ale když "barevná" rodina nemá práci, ale nasází si 15 dětí a pak brečí, že je nemají peníze na neodtékající hajzl, hohoooo to jděte do prdele :D ()

The_God

Výborný pořad, od kterého "Jak se staví sen" jen trapně okoukává a snaží se ho marně napodobit. Uznávám, že jsou tam kolikrát (velmi často) kýče hraničící s úchylností a fetišismem, zdaleka překračující linii dobrého vkusu, ale jako pořad je to skvělé, zábavné a hlavně pomáhají lidem, kteří to potřebují. Akorát na konci mi vadí, že se tam někteří, většinou ženy, chovají jak hysterky, ječí apod. Jinak super pořad. 80% ()

Hans07

Mně se tahle hra na city plná přeplácaných, kýčem do dáli zářících amerických snů prostě líbí a ač v tom pod těmi pozlátky na povrchu také občas zahlédnu ten odpad! jako velká část zde hodnotících, tak stejně nemohu odtrhnout oči a výsledné dílo mě vždy ohromí stejně jako rodinu, která je jejím majitelem. ()

Mozenrat

Nevidím důvod proč se nad tím pohoršovat nebo dokonce zvracet odporem. Ano, je to napěchované pro našince zcela nepochopitelným patosem, emocemi a naděšením. Hemží se to tam vískajícími řvoucími tančícími designery a dělníky, dojatě slzícími tesaři, kteří celý díl nemluví o ničem jiném než jak postaví humidor .. a podobně. A do toho všho mumraje bezostyšně cpou viditlnější i méně viditelné reklamy na sponzory. Všichni se dřou do úmoru, aby stihli za sedm dní postavit úděsně kýčovité pokoje, v kterých se měří míra luxusu počtem televizních obrazovek na metr čtvereční. Nepochopitelná cizí kultura, Amerika ve své čisté podobě. U nás by něco takového nebylo možné ani omylem. Na jednu stranu se nad tím člověk právem ušklíbá a baví a na druhou stranu mu někde hluboko hlodá červíček jestli to není přecijen tak trochu škoda, že tenhle druh nadšení pro společnou věc u nás komunismus šmahem a zřejmě nadobro zdiskreditoval. ()

Pawouk123 odpad!

Nevím no...jásat nad tím, že přijelo nákladní auto plné nábytku a nehorázně se radovat z toho, že ho můžu celé vyložit a nastěhovat onen nábytek nejlépe do druhého patra...tomu lze jen těžko uvěřit. K tomu ještě ženština z onoho prapodivně veselého štábu v růžovém kovbojském kloboučku, kraťoučkém tričku a kraťáskách, botách na podpatku a růžovým páskem...řemeslnice k pohledání! Doplněno potřebným srdcervoucím příběhem RODINY...to už hraničí s Božím zázrakem. Zajímavé komentáře: verbal, igi B. ()

Eniaswow

Na můj vkus moc objímaní s realizačním týmem a hlavně moc uslzených výkřiků Oh, My God ... ve většině dílů více jak 30x .... A navíc nevím, ty domy se mi moc stabilní nezdají ()

ZeeZee

Možno to hraje na city, ale ja sa nato pozerám z tej dizajnérskej stránky. Krásne domy, ktoré možno nevydržia prvú búrku. Možno je to gýč ale ja sa nenudím. ()

gorerated odpad!

Banda opravdu hodně hrdých, a lásky plných Američanů, staví domy z papundeklu (pak se nemá přes "Emeriku" přehnat menší větřík, a všechny baráky jsou ve vedlejším státě) a vylejvají si u toho srdíčko a strašně se všemi soucití. Musel jsem všechen ten patos a připosranou servilitu vytírát z podlahy, protože mi vytekla z televize na zem! Tuhle upatlanou zábavu může sledovat tak maximálně stejně upatlaný žrout "mekáče" který u toho zároveň bulí jak je tlustý a nechutný !! Nikdy více !! ()

ondrach odpad!

No lidi, to si snad děláte srandu!! Co to je za hodnocení? 51%? To jste byli při hodnocení zdrogovaní nebo opilý? Tohle je ten nejčernější odpad, co byl kdy natočen! Američani staví papírové zrůdnosti (prý domy, haha) "chudinkám", který nemají peníze (většinou jsou to samí tlusťoši, takže peníze nejsou proto, protože je prožrali) a melou u toho tak trapný sra**y..... Kdyby to nešlo přepnout, tak bych si radši vypíchal oči a urval uši, než to vnímat! ()

Katy19

Jedna hvězda jen za pěkné domy, které jsou postaveny sakra rychle, ale jde o to, zda i něco vydrží. Jinak je to odpad, za ty řeči o americkém snu, o svobodě a o lásce, které zní hodně křečovitě a hloupě. Sympatický moderátor, který ale většinou dost přehrává. ()

unclejack

Charita je charita a na tú sa nefrfle. Ty Pennington je taký Bob the Builder, ktorý za týždeň dá dohromady dom snov. A tie skutočné emócie - tomu sa nedá efektívne odolať. ()