Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

vinc_vega

Na prvý pohľad obdivuhodné postaviť dom za 7 dní. Na pohľad druhý sú to všetko sračkové-americké-papierové domy, ktoré pri silnejšej búrke zmätie zo zeme. Ale o to nejde. Ide o ten nechutný pátos a hra na city. Dizajnéri ponevierajúci sa okolo v domnení, že osobne vyrábajú čosi úžasné tam musia tým robotníkom doslova liezť na nervy, pretože ich nefunkčné poličky, skrinky a doplnky nie vždy sú tak cool, aby kvôli tomu nemohli ten týždeň nespať. Ťažko to hodnotiť, napriek všetkému, i keď musíte tušiť, že celý dom je konštrukčne a logisticky naplánovaný do najmenšieho detailu už mesiace vopred, je stále zábavné sa pozerať na celú výstavbu. Avšak z tých potokov sĺz a citového preháňania často prichádza človeku až zle. (V jednom diely sa údajne chudobná rodina vracala domov, samozrejme uplakaní až-až a na rukách drahé prstene sa honosne trblietali v kamerách.) Lepšie dve. ()

svetylko

Já nevím, co je na slzách nebo nadšení špatného. Jsem Češka jako poleno, ale občas mám pocit, že našinec se nestydí za svoje emoce jen při důležitých hokejových utkáních: to opravdu řvát umíme. Možná Češi nechtějí prožívat trable druhých a řídí se heslem "máme svých starostí dost". Jsem si ale jistá, že kdyby se jich osobně některý díl týkal, tak se jim to bude líbit. Podstatné na celém projektu "vítejte doma" pro mě je, že SKUTEČNÍ lidé prožili skutečné pohromy ( a většina z nás si jejich zkušenost nedokáže osobně představit ani ve snu) a k těmto lidem přichází pomoc, která jim ulehčí v nesení jejich údělu. Dělají ji profesionálové i dobrovolníci a ti při seznámení se situací konkrétních rodin pracují s osobním zaujetím. To je přesně, co mě těší - že se něco dobrého opravdu děje : nejen ve filmu, ale ve skutečnosti. Dobré věci se mají pokud možno dělat v skrytu.... ale to bychom se to nedozvěděli :-) ()

applestar

Je mi úplně jedno kdo to moderuje a jak se u toho chová. Záleží na tom co dělají a svoji práci dělají dobře. Jde o všechny ty rodiny a ne o moderátory. ()

Cnelka

V každém díle rodina bulí, že má zničený život, a proto jim postavíme nový barák a pomůže nám při tom celé město/vesnice! ()

germiny odpad!

Škoda, že tu nejde o to bydlení. Je to bohužel těžký sociální průjem s náloží patriotismu tak velkou, že by člověk pomalu musel hledat díl, kde nevlaje americká vlajka a kde se nehledá ten pravý americký sen. ()

DjsVorel odpad!

Některý ty proměny nejsou zlý, ale proč to natáčet? Jó proto, aby z toho byla nekoukatelná americká sračka, kdy všichni furt řvou a říkají své dojemné příběhy, jak nemají ani na rohlík. Ten hlavní afektovanej buzik mě na tom rozčiluje jednoznačně nejvíc. Zlatý Jak se staví sen ! ()

HeyHou

Když vynechám ty přehnané emoce-rvoucí scény, kdy se sami designeři málem rozpláčou, když sdělují své zážitky z projektu, tak je to příjemný pořad. Proměny jsou opravdu extrémní, ale co je hlavní - jsou podle představ a na míru těm, kteří tam bydlí. ()

YUI

Tak určitě zajímavý nápad. Ale na tenhle seriál se sem tam mrknu, a to jen proto abych se podíval na proměnu domu, nic víc nic míň. ()

t.b.kat

Já to nevidím zas tak tragicky. Co je špatného na pomoci lidem, já v tom nevidím problém, pomůže se rodině a program se musí prodat, nic v dnešní době není zadarmo, ani charita. Jedině si někdy říkám, jak ty chudáci zaplatí všechny poplatky za nový dům, když neměli ani na rekonstrukci baráku ... ()

Mustaffa odpad!

Tohle je něco hrozného. Já prostě tyto americké reality show nechápu. Je mi z nich nablití a z této snad nejvíc, kvůli těm kecům co tam člověk uslyší. ()

infernet odpad!

HNUS! Může si snad někdo myslet, že takhle to na planetě Zemi funguje? Apropos, co tenhle pořad vlastně je? Že by jakási debilní reklama na USA? Navíc dělám na stavbě a řeknu vám, že takovej barák postavenej za tejden musí mít zákonitě tolik vad... . Ale co, hlavně že je všude tóóóóóólik lásky a porozumění! Pokud má tenhle pořad vzbuzovat soucit s těmi rodinami, tak díky té bandě metroušů, hrajících si na "designéry" a tomu šílenému ždímání slz v každé minutě, ve mně vyvolává úplně opačné pocity. Takže řidiči "odjeď s tím autobusem" a vem s sebou tu bandu a veškerý natočený materiál a někde to všechno spal! ()

tonton78

z tohohle pořadu patos jen kape. blééé až se zvedá žaludek....úplně nejlepší jsou přehrávané reakce oblažených účinkujících. neznám uječenější národ než jsou amící a pokud jsou navíc etnicky původem z mexika, latinské ameriky nebo afriky (jak je tomu v 90% případů) tak se hladina decibelů zvyšuje několikanásobně...komentář k nastrčeným metrouškům, homouškům a "supermodelkám", kteří mají tu drzost si říkat návrháři radši úplně vynechám. jedna hvězda skutečným dělníkům a architektům, kteří odvádí skutečně dobrou práci. jinak by to byl jasný odpad ()

Insspektor

Smutné žiť vo svete, kde ľudia považujú za patetické a trápne ak boháč /sponzor, tv/ postaví nový dom rodine ktorej predchádzajúci zhorel, deťom ktorým zomrela matka, vojakovi ktorému odtrhlo nohy. Možno by bolo zaujímavé pozrieť sa ako by ste sa vy postavili ku takejto situácií v ich prípade... ()

kubilov

"Tak tady máte svůj novej dům, kterej v životě nevyužijete!" "OMG!!", "Och maj gáááš", "Jýzis, this is incredible, I luv ya Ty!!!"... Ale občas je to prdel. ()