Nezlobte mimozemšťany

• Česko Nezlobte mimozemšťany aneb Muži v černém (viac)

Bláznivá parodie na sci-fi filmy typu Akta X.
Čtyři lidé chtějí strávit příjemný víkend na chatě uprostřed lesa. Večer se ale z lesa ozývají podivné zvuky. Vydají se zjistit co se stalo. Najdou obrovskou světelnou kouli, která nevěstí nic dobrého. Za pár hodin doráží na místo zmatená dvojice vyšetřovatelů z FBI. Záchrana lidstva může začít. (DVD Edice)

Smok odpad!

To, že je táto komédia nevtipná - to by som ešte nejak odpustil. Sem tam sa to totiž stáva aj pri zdarilejších kúskoch. To, že je ale navyše neskutočne trápna svojimi kŕčovitými pokusmi o vtipy nasilu (ktoré samozrejme nevychádzajú) s so všadiaľ trčiacou lacnotou, to už neprepáčim. Jeden z filmov, ktoré už nikdy nechcem vidieť. ()

maverick10 odpad!

Tak jsem si pustil Sounds. Chvili film bezel a dle desive kamery jsem si po 10 minutach rikal, sakra kdy uz se nejaka ta baba svlikne!!! Po te co jeden blbec delal ze leze po skale, jsem teprve pochopil, ze se nejedna o porno, ale o jakousi blaznivou parodii. No popravde blazni tam byli vsichni, asi jako kdyz na konkurzu sezenete par hercu, jejichz ukolem je, aby celej film ze sebe delali mentalne postizeny dementy. Scenarista asi trpel utkvelou predstavou, ze vecne opakovani dialogu: "Co je to." "Nevím!" , je treskute zabavne! Na filmu je videt, ze veskery rozpocet se skladal z minci v rozbitych prasatkach a v kapesnych na svacinu. Chrochtam blahem pred takovyma filmama - bridilstvi je totiz desne zabavna vec!!! ()

darthhokro

Geniální a nadčasový snímek. Takovouhle komedii už jsem dlouho neviděl. Scénář nejspíš psali chovanci Kroměřížského sanatoria v rámci odpolední terapie. Dialogy jsou tak stupidní, že jsem musel film pauzovat aby mi něco neuniklo, co slovo to perla a skvost. Kouzelnou atmosféru tomuhle filmu dodává ještě mongoliidní český dabing, který nejspíš taky vzniknul v KM sanatoriu. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil u Tureckých hvězdných válek. Doporučuji sledovat v kolektivu při konzumování alkoholických nápojů a kytky radosti. ()

Kalda69 odpad!

Trapny dialogy v 90% zakonceny radoby vtipnou ale ve vysledku trapnou hlaskou, hrozny filtry na kamere, nepresvedcivy herecky vykony a jeste k tomu nektery sceny vypadaji jak z nejaky brazilsky telenovely. Chtel jsem puvodne napsat, ze takovyto film je duvod proc nedat odpad treba takovymu Stmivani ale ono je to vlastne hodne podobny. Jen v tom stmivani je vic "cool" xichtu s vetsim rozpoctem. Uvidime co na to Muži v bílém (TV film) :oD ()

Pitryx

Tohle mohlo být a mělo být vysíláno jako rozhlasová hra. Popřípadě jako divadlo. Po vizuální stránce jde totiž o naprostý paskvil. Kamera k ničemu, herci líní jako vši, efekty k ničemu, prostě odpad. Navíc jsem se ke konci tvrdě nudil. Ale já přece jen dávám pár plusů za slovní kameňáky.111220118558/8855 ()