Umlčaní

Mladá dvojice – Zakes (William Ash – Nicholas Nickleby, Mambo) a Beth (Christine Bottomly - Čekárna, Venuše) – se za deštivé noci dostane na dálnici do kolize s maniakálním řidičem kamiónu. Stahovací dveře náklaďáku se na malý okamžik pootevřou a Zakes zahlédne cosi, co vypadá jako poloobnažená spoutaná žena. Přestože Zacke si není úplně tím co viděl, informuje policii a pokouší se na incident zapomenout. Beth ovšem lhostejnost jejího přítele velmi rozruší a když dvojice zastaví u pumpy, ve vzteku odejde. Zacke zoufale prohledává okolí, ale po Beth není ani stopy. Když náhle zahlédne odjíždět od pumpy povědomý náklaďák….. Co když řidič jeho přítelkyni unesl? Vydává se za ním a na noční, deštěm zaplavené dálnici začíná riskantní hra na kočku a myš. Vykřičte to do světa – Hush je nejlepší britský horor posledních let. (oficiálny text distribútora)

Romeroo

Umlčeni aneb jak se dá natočit zajímavý thriller bez zbytečných tupostí a do očí bijíích nelogičností ( pár jich tam bylo, ale nebyly tak monstrózní jako v jiných slátaninách )...to vše v přijatelné stopáži filmu a se slušnými herci a jako bonus se dostavila velmi slušná atmosféra....za málo peněz velmi slušná muzika 75% ()

PATWIST

Takto si predstavujem kvalitný thriller, horor, keď situácie v ktorých sa ocitá hlavná postava prežívam v napätí aj ja, vo filme je pár zaujímavých dejových zvratov. ()

Mamlas odpad!

Další nedívatelná amatérská šlichta natočená převážně vytřepanou ruční kamerou. Po pár minutách toho třepotání vypnuto. (0%) ()

chrustie

Stále se opakující klišé docházejícího benzínu, výpadku signálu a vybíjejícího se telefonu. K tomu hlavní postava iracionálního blbce, která to vše doplňuje. Do konce jsem se dodíval jen proto, že se dovím, o co tam vlastně šlo?? Nedověděl, takže mi v hlavě zůstal paskvil a to, že Ash umí slušně zahrát vylepovače plakátů. Film který by mi skoro po celou dobu lezl na nervy, jsem už dlouho neviděl. ()

kenny79

Nazev filmu mi vůbec nic neříkal a tak jsem schlédnutí tohoto snímku dlouho odkládal. Po schlédnutí jsem si říkal proč? Výborně jsem se u toho bavil. Byla to tzv. jízda od začátku a až do konce. ()

backi

Hlúposť bez štipky originality. Navyše nudná, dej tam síce je, ale to mi nestačilo. Postavy sa chvíľami správajú poriadne stupídne, veľké sklamanie. ()

Mustaffa

Slušný trhriller s pokusy o hutnou atmosféru. A to je kámen úrazu a velká škoda, protože když dojde na scénu při které se vám zastaví dech, rozbuší srdce a vy koukáte s otevřenou hubou co se teď stane, protože atmosféra vygradovala tak konec. Tvůrci to useknou, úplně nemasně neslaně. Jinak chválím za několik okamžiků, kdy jsem byl opravdu v napětí a čekal co bude dál. ()

Cechyno4

Až mě to překvapilo. Film plný napětí. Zase někdo chtěl druhému pomoci a málem na to sám doplatil. Doporučuji, ikdyž je to spíše thriller než horor. ()

george16

Nebylo to nějak špatně natočený i to mělo dobrý drive, ale bohužel s blížícím se koncem se kupily a kupily obrovské nesmysly, kdy si říkáte, jak je to vůbec možný. Blbost postav a věcí kolem už hraničila s tím, abych se na to vůbec dokoukal. A konec - netřeba snad ani komentovat. Proč tam jako měl být nějaký Leo, wtf ??? ()

dully

Film, s přivřením oka, ujde, pokud neočekáváte pointu, rozuzlení nebo nějaké vyvrcholení... Každá část filmu samostatně je stravitelná a dojem na diváka dělá uspokojivý, tedy pokud odhlédnete od toho, co se ve snímku odehrálo před tím... Každá jednotlivá část by se ale spíš hodila do klipu nějakého pseudometalového songu, než z nich vytvořit film. Zápletka je dost klišoidní, nicméně zpracována relativně zajímavě a napínavě, ovšem BEZ dostačujícího KONCE. ()

Lucbric

Film mi přišel jako klasický kopírák - můžete hustit cokoliv do policajtů a stejně vás neposlouchají, když nepotřebujete mobil, tak není problém vám poslat sms nebo se vám dovolat, ale jakmile potřebujete zavolat vy, samozřejmě není signál, tak to zkusíte za chvíli, ale bohužel, je vybitá baterka (mimochodem na to, že vybitá baterka se během filmu několikrát hlásila ke slovu, měl mobil docela dlouhou výdrž), když se schováte před vrahem, najde si vás tím, že vám zavolá a prozradí vás hlasité vyzvánění.. :D Scénu s retrívrem bych úplně vyhodila. Ale abych se tady pořád jenom neoháněla něčím záporným, tak asi tak od půlky filmu (od té scény na farmě) mi přišel film docela napínavý. Ale konec mi přišel zase takový uspěchaný... ()

wesker

Původně jsem byl rozhodnut jen pro 2 hvězdičky ale nakonec dám 3. Filmu nelze upřít určitou atmosféru a napětí i přes lehce amatérské ztvárnění a chvílemi neuvěřitelně blbou roztřepanou kameru. Kdyby se tohoto scénář chytil někdo fundovanější mohl z toho být celkem nadprůměrnej thriller kterej by mohl běžet i v kinech.Takhle je to dobrej film v kategorii DVD. ()

veverysiak

Kombinácia pozeravejších a preto úspešnejších hororíkov, ktorá by dopadla prekvapivo dobre, keby tam nebolo zopár total nezmyslov, fotogenickejšie xichtíky a menej dokumentárnej kamery, lebo vystavané to bolo dobre, zábava gradovala, hlavný odroň sa nie a nie ukázať a hlavný Bajaja čím viac rán utŕžil, tým viac sa chcel pasovať, takže 60%. ()

david666

Napínavé jak trenky. Skvělá práce - je vidět, že z mála se dá vytřískat kvalitní thriller/horor. A to i přes nepůvodnost námětu. ()

brasek

Napätie od začiatku až po koniec. Veľmi slušne natočené... neustála atmosféra a napätie. Aj keď mám radšej viac akcie, tak tento snímok to nepotrebuje... proste je vynikajúci tak ako je natočený. ()