Odbor městské zeleně

• USA Parks and Recreation (viac)
Rozhovor 8 - Amy Poehler
USA, (2009–2015), 44 h 10 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Mark Rivers

Amy Poehler, Rashida Jones, Paul Schneider, Aziz Ansari, Jim O’Heir, Aubrey Plaza, Nick Offerman, Frank Medrano, Retta, Lennon Wynn, H. Jon Benjamin (viac)

No řekněte, nebylo by skvělé mít taky tak iniciativní zastupitelku v místní vládě, která by místo masivní díry nebo chcete-li jámy mezi domky, chtěla postavit velký park pro potěšení a užitek obyvatel se svými dětmi? Někteří z Pawnee v Indianě si to ovšem nemyslí.
Seriál od tvůrce americké verze The Office - obdobně točené jako "mockumentary". (biskin)

Recenzie používateľa Oralfabet k tomuto seriálu (7)

Série 1 (2009) (S01)

Kdybych nevěděl, že se to (údajně) pořádně rozjede až v dalších sériích, možná bych skončil po té první. Není sice špatná, ale prostě trochu nevýrazná. Naštěstí má dohromady jen dvě hodiny, takže mi utekla velice rychle a hned se vrhnu na další, potenciál je tam vidět značný. Znělka je boží. 7/10 ()

Série 2 (2009) (S02)

Zatím se to (nejspíš) pořád ještě teprve rozjíždí, ale stejně si mě touhle sérií už seriál získal. Nejsou tady sice žádné fantastické epizody, které by nějak extra vyčnívaly nad ostatními, ale postavy jsem si stihl z větší části zamilovat a nenudím se ani u těch slabších momentů. Oblíbené postavy: Andy, April, Leslie, Ron, Jean Ralphio... a možná Tom. 8/10 ()

Série 3 (2011) (S03)

A je to tam. Z třetí série už jsem nepokrytě nadšen. Fakt mě moc mile překvapilo jak konzistentně kvalitní tahle série byla, Bena i Chrise jsem si rychle oblíbil, dát Andyho a April dohromady byl asi nejlepší nápad, s nimž tvůrci přišli, no a Ron Swanson dokazuje, že si zaslouží místo mezi nejikoničtějšími seriálovými postavami všech dob. Pokaždé, když začne hrát úvodní znělka, naplní mě nezměrnou radostí. Miluju to. 10/10 ()

Série 4 (2011) (S04)

Lehce slabší, než třetí série, asi i proto, že je delší, koncentrace výborných epizod už není tak vysoká... přijde mi ale, že celkově je S4 ještě o něco šílenější, než vše, co ji předcházelo, a tenhle aspekt jsem si fakt užil, stejně jako přítomnost Paula Rudda. Všechno okolo Toma a Ann - not a fan. 9/10 ()

Série 5 (2012) (S05)

Pořád boží, nemám k tomu už ani nějak moc co psát, snad jen že dát Rona dohromady s Xenou byl supr nápad. 9/10 ()

Série 6 (2013) (S06)

Už o trochu slabší, občas už se vtipy opakují, vyčnívajících epizod moc není, jo a Craig mě hrozně sere. Pořád ale rozhodně nadprůměr, věřím, že si to minimálně takovouhle kvalitu během poslední série udrží. 8/10 ()

Série 7 (2015) (S07)

Důstojné zakončení. Zasazení do budoucnosti trochu divný. Top seriál z toho pro mě úplně není (jen tři série ze sedmi byly fakt boží), ale overall moc fajn. 8/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (viac)